Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ambulocetus

Czy warto będąc 33 letnim prawiczkiem brać się za taką kobietę?

Polecane posty

Gość Ambulocetus

Gadam tak sobie z jedną dziewczyną na jednym portalu, w wieku 28 lat. Ona jest taka mega życzliwa, bardzo fajna z wyglądu, pod wieloma względami podobna do mnie. Nawet ostatnio jest coraz milsza. Np. mówi, że będzie jej smutno, jeśli mnie nie będzie. Pisze, że chętnie by się do mnie przytuliła itp. Ona ma w sobie ogromną moc poprawiania mi nastroju i czuję, że wstyd się przyznać, ale chyba się w niej zakochuję. Problem jest taki, że z tego, co wiem miała już 2, 3, a może nawet i czterech partnerów seksualnych. A często mówi się, że my prawiczki powinniśmy wchodzić w relacje tylko z dziewicami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argen
W sumie jak masz okazję, to czemu nie? Umów się na spotkanie. Jak coś nie przypasuje, to zawsze możesz odejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umówić to ja się za bardzo nie mogę, bo ona mieszka w środku kraju, ja na obrzeżach... Kiedyś pytałem się ją o spotkanie w realu, to się wykręcała. Najpierw napisała, że dałaby się zaprosić. Potem, że może kiedyś. "Może tak, może nie, ale na razie bardziej nie, niż tak". A teraz, ostatnio, jakby sama z dwa razy zrobiła subtelne aluzje, co do spotkania w realu... Myślę, że może sobie ze mnie jaja robić. Kiedy jej napisałem, że chyba się do niej za bardzo przywiązuję i chyba przestanę z nią pisać, czy utrzymywać kontakt. To się zasmuciła, albo udawała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe to powodzenia, szukaj dziewicy, to jak szukanie igły w stogu siana. Nie ważne, ze fajna, życzliwa, umie Ci poprawić nastrój, dobrze się z nią rozmawia i Chce Ciebie, ale najważniejsze ze miała już partnerów seksualnych? I to nie tak dużo w wieku 28 lat, 3-4ech, uwierz, jeśli ona nie klamie to raczej nie puszczala się na dyskotekach co tydzień z innym bo byłoby ich o wiele więcej. Może sypiała z nimi bedac w związkach ale nie wyszło...Nie da się przewidzieć przyszłości. Tak tak,wubrzydzaj dalej to w pozostaniesz sam do końca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:04 - Przecież można być szczęśliwym, będąc samemu do końca życia i to być może bardziej, niż z partnerką. Stan życia mężczyzny w pojedynkę propagowali między innymi Jezus Chrystus i Paweł Apostoł. Jezus powiedział, że: "Są trzebieńcy, którzy zostali wytrzebieni przez ludzi. Są też trzebieńcy, którzy się takimi z żywota matki urodzili. Są też trzebieńcy, którzy się sami wytrzebili dla Królestwa Niebios". A Paweł Apostoł powiedział, że "kto się żeni robi dobrze, ale kto się nie żeni - robi lepiej"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podaj mi jakiś namiar na nią. ty i tak tylko kapucnka bić potrafisz i nic ci z tego nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambulocetus
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.23 żaden człowiek nie będzie tak do końca szczęśliwy jak będzie cale życie sam, może przez jakiś czas pobawi się, poużywa wolności ale za jakiś czas zateskni za miłością i stałym związkiem. Faceci tutaj nam próbują wmówić ze my takie słabe, ze bardziej tego pragniemy i nie wytrzymamy bez faceta a im jest niby tak dobrze jako wiecznym singlom. Bzdura, oni po prostu dobrze się ukrywają ze swoimi pragnieniami. Znacie piramidę potrzeb Maslowa? Są w niej wymienione potrzeby, m.in potrzeba miłości, która ma KAZDY człowiek. Czyli i kobiety i mężczyźni, a nie tylko jedna plec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leonardo Da VInci i Nikola Tesla, byli całe życie sami. Paru by się jeszcze znalazło. Michał Anioł, Kant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto. TYLKO dziewice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopie bierz ja z pocalowaniem reki! 4 partnerow seksualnych to dzis prawie jak dziewictwo. Dzisiaj przecietna 20 latka ma ich conajmniej 15. Jesli Ty jej nie chcesz to ja wezme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mozesz pojsc na d***** i wyrownacie liczby partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za portal jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambulocetus
13:36 - To niech będzie małą tajemnicą:D Dodam, że to nie jest portal randkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13:15 - Dziewice są teoretycznie fajne, ale, co do praktyki, nie oszukujmy się. W dzisiejszych czasach, jak dziewica jest długo dziewicą, to zazwyczaj dlatego, że pies z kulawą nogą nie chce jej jebać. I dorabia sobie do tego różne ideologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 w wieku 28 lat to nie jest dużo. Ja mam 21 i spałam z dwoma, w tym z mężem, który niedługo będzie już byłym. Znam też dziewczynę, co ma 14 lat i straciła dziewictwo w wieku 12 lat, spała już z kilkoma. Ja na liczniku chcę mieć jak najmniej więc na tej liczbie poprzestanę dopóki nie poznam kogoś poważnego, na kolejny stały związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ty chamem jesteś autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz autorze, to samo możnaby powiedzieć o 33 letnim prawiczku :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuść ją. będzie cię zdradzać. jak zależy ci na miłości, poczekaj aż samotne mamy odchowają swoje pociechy. a i Ty Autorze, przez ten czas, trochę pieniążków odłożysz tak, że będziecie mogli pojechać w podróż poślubną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambulocetus
14:44 - Ale ja wcale nie neguję tego, że bywają fajne dziewice, ale trudno takową wychaczyć i to bardzo. Między innymi dlatego, że takie tematy porusza się po kilku miesiącach (tygodniach conajmniej) znajomości... Ale są też c*****izny, których nikt nie chce, a ja nie jestem męczennikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16:17 - A czy ja zabiłem komuś ojca, albo matkę, żeby za karę robić za jakiś bankomat dla jakiejś 50-tki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj autorze. mniemanie o sobie to ty masz NIEBOTYCZNE, a prawda jest taka, że ona na pewno ciebie nie chce, tylko robi sobie jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona na tylko 4 przecietna kobieta w jej wieku ma setki k***sow na koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.50 no właśnie, ale takiemu skrzywionemu prawiczkowi to nawet jeden były partner by przeszkadzał, np były maz lub długoletni chłopak, bo już byłaby tknieta a on chce dziewice, głównie po to by Nie miała z kim go porównywać w lozku ;). Prawiczki boja się porównań, ze ich poprzednicy mogli być lepsi od nich, bardziej męscy przez to. Prawiczki to takie ciapy, często niemescy. No ciekawe gdzie znajdziesz dziewicę w podobnym do Ciebie wieku i chociaż w miarę ładna do tego :D chyba zakonnice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie warto, będziesz się bluźnił z jakąs grubą k\u\r\w\ą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambulocetus
16:59 - Nie boję się porównań. Tylko jeśli by się okazało, że jestem z kobietą, która byłaby pierwsza dla mnie, a ja nie byłbym pierwszy dla niej, czułbym się upokorzony, nawet, jeśli w porównaniach bym wyszedł lepiej. Ja jestem przyzwyczajony do czegoś takiego, jak gra FAIR PLAY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17:02 - Ona nie jest kurwą, ani nie jest gruba. Ma, co prawda, taką fajną małą oponkę wokół brzucha i bioderek, ale nogi szczupłe, ręce szczupłe, twarz szczupłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×