Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość strategia niewypał

Faceci mają obawy przed podbijaniem do was

Polecane posty

Gość strategia niewypał

bo wydajecie się za idealne ( nawet zarozumiałe ) i tym samym niedostępne lub zajęte, więc same sobie tylko szkodzicie myśląc że sobie pomagacie bo wygracie z konkurencją, a tu klapa, efekt odwrotny, a potem masa pytań typu " Dlaczego .......?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też tak mam od zawsze, przeceniam kobiety, do tego co widzę dopasowuje ideologię, wydaję się mi, że jak jest młoda i ładna, ma kilka fakultetów to i mierzy wysoko, po bliższym poznaniu okazuje się to nieprawdą, wystarczy, że jest wysoki, wygadany, ma trochę szkoły i podjedzie pod dom odpowiednią furą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam ambitnych osób, które chcą sobie dorobić przy komputerze 1400zł. Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą wejdź na strone, zapisz się na listę i zobacz jakie to proste http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety dzis wymagaja za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale debile z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Im ladniejsza tym wiecej wymaga. Dzis najwieksza grupa samotnych kobiet stanowia ladne, wyksztalcone, z karierami bo takim nikt nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ładna( opinia osób trzecich) i wykształcona. Nie potrzebuję faceta. Sex shop, niezobowiązujący układ albo całkowita abstynencja z wyboru mogą zdecydowanie zastąpić bytującego w czterech ścinach ofluna, brudasa,nieroba, szowinistę, dyktatora, wstecznego mentalnie kretyna, pijaka i damskiego boksera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie nie musza podbijac, nie zalezy mi na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci dzis tylko wymagaja i to duzo za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czego to jeszcze wychodzący z więzień nie wymyślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Im ladniejsza tym wiecej wymaga. Dzis najwieksza grupa samotnych kobiet stanowia ladne, wyksztalcone, z karierami bo takim nikt nie pasuje ładne i z karierą są same, bo facet nie zniesie, jeśli kobieta go czymś przewyższa, pół biedy jak jest tylko ładna, gorzej, jeśli okaże się jeszcze mądra i z dobrym charakterem, niezłą pracą, włącza się myślenie no jak baba może być lepsza, no jak??? dziewczyny z tupetem albo malowane lale szybko znajdują facetów, pomiatają nimi i zazwyczaj dobrze na tym wychodzą... taka jest gra :) pomijam normalne wyjątki, jest ich niewiele... faceci podbijają do łatwych, bo panicznie boją się kosza, kobiety łatwiej znoszą odrzucenie, ale chłop nie... przecież jak mogła odrzucić kogoś takiego jak JA :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś twoja genetyka jest skazana na wyginięcie po 1 pokoleniu, więc z punktu widzenia ewolucyjnego twoja "uroda" i "mądrość" pójdą na marne, a przygodny seks tylko potwierdza twoją próżność. Dojdzie do tego że tylko durne/brzydkie i przeciętne będą się rozmnażać, bo królewny wyginą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Do mnie nie musza podbijac, nie zalezy mi na tym. >>> niech zgadne, związek niewypał, może nawet ich kilka i teraz teoria że wszyscy są be, niestety wina leży po drugiej stronie lustra, to twoje wadliwe/błędne wybory stworzyły te sytuacje, bo nikt tylko ty wybierałaś te niewypały, choć rozumiem że nieświadomie bo nikt świadomie nie wybiera niewypału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Naprawdę ? Zdążyłam się rozmnożyć durniu. Pomyślałam o tym wcześniej. Przygodny sex nie świadczy o próżności. Świadczy o tym że zarówno facet jak i kobieta miewają potrzeby. Piramidę Masłowa poszukaj prawacki księciuniu debilizmu a potem wypowiadaj się o próżności. Pilnuj własnej genetyki. Skoro tak się plujesz to widać że twoja jest skazana na wyginięcie. Taki jest los durniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpare każda ma
gość dziś że ktoś takie to to jak ty chce wogóle ruch/ać, raczej sama próżna patologia. Rozmnożyć się zdążyłaś? no patrzcie, to co teraz k/urwa medal chcesz za rozchylenie nóg i danie szpary jakiemuś bezmózgowi? Niech ci będzie, przygodny seks to nie próżność tylko ku/rewstwo, dzieki za zauważenie do poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Hm.... że ty w ogóle liczysz iż ktoś tu ci odpowiada. Robię ci łaskę. Ty nie zasługujesz nawet na splunięcie. Toż jesteś intelektualną patologią. W jakim pipidowie ty się uchowałeś? Martw się o siebie. Po twoich wpisach jak na dłoni widać że cierpisz na zalew spermy do mózgu jako efekt wiecznej abstynencji. Gdyby ci worki opróżniło to może w końcu zlazłaby z ciebie ta zżerająca cię od środka żółć moralisto za trzy grosze. Nie trzeba dawać d**y na prawo i lewo by się rozmnożyć ciemna maso. Cóż, może to metoda twojej mamusi albo siostruni albo wszystkich bab w twojej rodzinie od pokoleń. Zatem moralisto za trzy grosze z*********j pilnować tyłków własnych krewniaczek a swoje moralizatorskie" tezy" możesz głosić u Rydzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś buahahaha, co za durna cípa, na wypociny masz czas a ale na słownik zabrakło. Wracaj do TV bo reklamy opuszczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:46 Wracaj do swoich wioskowych krewnych i koleżków ciemniaku bo ty naprawdę nie masz nic ciekawego do napisana poza bzdurami o TV. Widocznie w twojej chałupie poza tv nie ma innych rozrywek. Stąd przekonanie że wszyscy w taki sposób odpoczywają. Może wielkich zdolnośc***isarskich nie mam ale ty z pewnością wioskowy głupku książek nie czytasz. Gdybyś czytał miałbyś szersze horyzonty tępaku. Idź do swoich wsioku skostniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj co ty píerdolisz??? nigdy w żadnej wiosce nie mieszkałem, mieszkam w dużym mieście nieudacznico, a TV lata temu wyjēbałem, ty jesteś niestety niewypałem nawet jako jasnowidz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łał jaki hipster. Nie ma te fał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś To bez znaczenia. Masz mentalność wsioka ( nie obrażając wartościowych ludzi ze wsi). Debilu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×