Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nietuziinkowa

Poznawanie po 30stce...niełatwa sprawa

Polecane posty

Gość Nietuziinkowa

Jestem po 30-stce i mieszkam w trójmieście. Byłam w kilku związkach- mniej lub bardziej udanych. Niemniej w chwili obecnej jestem sama od dłuższego czasu. Potrzebowałam chwili dla siebie, by uspokoić emocje, siebie...skupiłam się na pracy- to chyba zdrowe podejście. Jakiś czas temu postanowiłam, że czas kogoś w końcu poznać i naprawdę nie mam pojęcia, co się dzieje. W przeciągu może 1,5 r. byłam na niespełna 20 randkach i naprawdę mam chęć się poddać. Ja wierze i jestem przekonana, że są normalni fajni faceci, ale gdzie? Poznawałam ich w realu i przez internet- wiekszej róznicy nie ma.Moje doświadczenie jest takie, że panowie, których poznałam: 1) Duzi chłopcy, totalnie niezaradni życiowo- szukają matki,sponsorki - nie partnerki. 2) Mają od dłuższego czasu konto na portalu randkowym i ani myślą o jego usunięciu- może związane z niskim poczuciem własnej wartości,brak chęci w zrezygnowaniu kolejnych, może nowych, "lepszych opcji" - nie wiem;/ 3) Żonaci, zaręczeni, w związku- skrzętnie ukrywający ten fakt albo i nie- szukający niezobowiązującego seksu 4) Panowie a'la z jouran'la - skreślający kobietę za najdroniejsze niedociągnięcie wizualne ( biust b zamiast c czy odwrotnie)- nie pasująca do jego kanonu urody. 5) Ogromnym problemem są uzależnienia- głównie od alkoholu, gier i próby samobójcze na koncie- nie żartuje- to plaga;/ Mając powyższe do wyboru wybrałam samotność mimo, że jej nie lubie- ale przynajmniej mam spokój i nie trace nerwów. Jak pomyślę, że mam iść znowu na randke i przechodzić katuszę i slyszeć te same teskty typu " zapomniałem portfela", " miałem ciężkie życie," szukam kogoś kto pomoże mi się wykleczyć" to mi się normalnie odechciewa. Wiem, że gdzieś pewnie Ci normalni faceci gdzieś są..ale nie wiem gdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznałam sympatycznego...alkoholika (czynnego) :P ale jeden był całkiem fajny i przystojny, ale za szybko mnie osaczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietuziinkować
I jak to się skończyło? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem po 30 i mam podobne doświadczenia, z tym, ze przez półtora roku byłam raczej na 50 a nie 20 randkach. Byłam tez otarta na znajomość nie tylko miłość. Jednak panowie strasznie wybrzydzali, mieli za sobą sporo problemów lub nieciekawa przeszłość. W końcu zbadałam się z jakimś gościem stamtąd, który był sporo młodszy i na zdjęciu prezentował się wyjątkowo nie w moim typie. Poszliśmy po koleżeńsku pogadać, gadało się fajnie. I tak już planujemy córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*zgadalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to juz mogę pogratulować. Skąd miałaś siłe na te kolejne 30 randek? Ja szczerze powiem, że obecnie czuje sie wypalona w tym temacie... A gdzie go poznałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietuziinkowa
To wyżej pisałam ja...zapomniałam wpisać nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznałam go na portalu randkowym. Ja go zaczepiłam :) A na randki chodziłam żeby się nie użalać nad sobą, miałam tez nadzieje, ze po prostu kogoś ciekawego poznam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietuziinkowa
To wyżej pisałam ja, zapomniałam podać nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietuziinkowa
No to miałaś sporo szczęścia i obie o tym dobrze wiemy :) Pozostaje mi życzyć powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja dziewczyny dopiero zaczynam. Mam 34 i od jakiegos miesiaca szukam na kilku portalach, randki 2 jak dotad - porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny ale zajęty
Nietuziinkowa wczoraj no to ci współczuje dziewczyno, ale jedna uwaga, bo gdy wędkujesz w tym samym jeziorze nie oczekuj innych ryb, może czas zmienić jezioro, czyli źródło z którego ich wyciągasz, druga sprawa to czy ty ich wybierasz czy oni ciebie i jakimi kryteriami się kierujesz na decyzje o spotkaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koledzy po fachu
gość dziś dobra rada, OMIJAJ PORTALE, pisze to facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to gdzie kolego, co mi zostalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bujna wyobraźnia pomocna
wyjdź na miasto, idź wśród ludzi, nawet na lodowisko, może jakiś szczęściarz pomoże ci wstać jak się wywalisz na lodzie ;), w rewanżu zaproponujesz mu gorącą herbate lub kakao w pobliskiej kawiarni i coś pięknego może się zacząć :), chyba że nie masz wogóle żadnej wyobraźni no to zostają portale z odpadami społecznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale mnie podsumowales:). Nie, krece sie wsrod ludzi. Uprawiam sport na lonie natury i przyciagam wzrokiem trenujacych panow. Ale sa tak zajeci i skupieni ze to nic nie daje. Nie udam idiotki, ktora sie potknela....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy kobiety są nudne
gość dziś No to gdzie kolego, co mi zostalo? Zgłoś oj kobieto, czy ty naprawde jesteś taka nudna czy tylko udajesz? Idziesz na miasto, bierzesz torebke, widzisz faceta, przechodzisz koło niego, "niechcący" upuszczasz torebke, on podnosi, mówisz dziękuje, pytasz go o imie, on ciebie, wymieniacie się numerami, czekasz na telefon, a za chwile ta sama akcja ulice dalej, któtyś na pewno się odezwie i zadzwoni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam idealnego kandydata, ale ja już byłam zajęta kiedy go poznałam. Ortopeda, uroczy nieśmiały chłopak, ma auto, buduje dom, idealny kandydat, tylko trochę nieśmiały, tacy też są!!! Ma 33 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak, masz właśnie udać tą idiotke która się potkneła, tak się poznaje ludzi, dodatkowo zmieniaj okolice gdzie trenujesz, zawsze inni ludzi w okolicy, masz słabą wyobraźnie widze, musisz się zapisać na szkolenie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się potkniesz to może poznasz tego ortopede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to zapisuj się na "wizyte" i go wyrywaj, marnujesz tylko czas kobieto, no ja nie moge, czy wy wszystkie takie ciapy jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytajac kobiec problemy i wybory to mozna stwierdzic ze obraz wspolczesnych kobiet jest zenujacy 50 randek przez poltora roku i nikogo sobie nie moze wybrac :D Jeszcze to zalenie sie ze faceci z journala ich nie chca za drobne mankamenty :D Normalna kobieta pewnie potrzbowałaby z 4-5 randek by poznac normalnego faceta jednak kobiety z internetu to inna kategoria ludzi. IQ okolo 60 i wyobrazenie o swojej wspanialosci bo podrywa je setki napalonych facetow wiec musza byc wyjatkowe. Nigdy ale to przenigdy nie spotkalbym sie z kobieta z internetu bo one sa zwyczajnie poje..ane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciapy, nie ciapy. Poprostu uwazamy ze to facet powinien a nie my wyjsc na narzucajace sie desperatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak się potkniesz to może poznasz tego ortopede >>> albo chirurga który ci noge skleja, hehe, do roboty dziewcze, tracisz czas zamiast się "przewracać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ja mam chłopaka, dlatego właśnie ten ortopeda nie wchodził w grę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gorzej jak pobiegnie dalej nawet sie nie zatrzymujac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty kolego? Biegniesz, sluchasz muzyki. Kobieta niefortunnie zle,stawia stope, upada. Nie podoba Ci sie. Co robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ale to 50+ randek z podobnymi debilami z tego samego szamba, jedynie imiona szambiarzy ulegają zmianie ( i też nie za często ), więc trudno się dziwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś przestań z tymi pierdołami, walczyłyście SAME o równouprawnienie to teraz go używajcie, chyba że nie potraficie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad ten chirurg:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×