Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nietuziinkowa

Poznawanie po 30stce...niełatwa sprawa

Polecane posty

Gość gość
gość dziś Wszystko super 18:41 tylko gdzie, gdzie ich poznawac. Eh.. Zgłoś Czy wyczuwam tu kompletny BRAK wyobraźni? Co ty wniesiesz do takiego związku oprócz swoich wymagań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po trupach do celu
gość dziś Chodzić po gabinetach ortopedycznych w Krakowie, może trafisz Zgłoś pomysł nie głupi, bo ile ich może być? obleci w kilka weekendów góra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten ortopeda nie jest taki głupi. Ma dwa auta najnowsze z salonu Bmw sportowe i Opla Corse. na ewentualne randki jeździ oczywiście tym drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dramatyzujesz zamiast ruszyć w teren i pokazać jakieś rezultaty, przeciesz nie szukasz nie wiadomo ilu tylko JEDNEGO, a jednen klejnot to i w szambie się przytrafia, rusz du'pe w teren zamiast biadolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To taki romantyk, który potrafi zabrać dziewczynę nad morze tylko np na gofra haha ja padłam . Jakbym nie widziała to bym nie uwierzyła. Jechał 500 km po gofra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś na kreche albo leasing, nikt nie kupuje za gotówke takich aut, już widze że próbuje szpanować, czyli szuka księżniczki , u mnie by odpadał ( jeśli byłbym kobietą )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś debil, zostanie wydojony z kasy i alimenty będzie jeszcze bulił, tak to się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś po gofra nad morze z krakowa to tylko prywatnym samolotem, nawet ja o tym wiem, cienki bolek z tego chłoptasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porzadny hm...zasbany, nie naduzywajacy alkoholu, z zasadami, odpowiedzialny, majacy swoje zdanie ,z poczuciem humoru. Wymog u mnie podstawowy -zadbane dlonie i zeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dramatyzuje, dramatyzuje. Latwo powiedziec. Z dnia na dzien sie nie naucze wyhaczac facetow na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ortopeda z biznesem nie ma czasu na randkowanie, raczej burdele odwiedza, innaczej firma by padła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No akurat auto za gotówkę, bo bogaty z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to kierowca PKS i budowlaniec odpada i każdy inny zawód fizyczny, tylko arystokracja się kwalifikuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra juz,skoncie z tym ortopeda. Taki nie powinien miec problemu ze,znalezieniem kobiety. Trafi wkoncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś moge ci podpowiadać co i jak robić, ale ty wolisz stare nie działające schematy i przkonać się nie dasz do innych strategii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego kierowca pks? Dlonmi tylko trzyma kierownice. Mozna pracowac fizycznie i miec zadbane dlonie, silne, meskie, ale czyste i zadbane. Tylko trzeba chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ma problem, bo pewne myśli tak 90 proc kobiet. Ortopeda bogaty, to sobie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam sie, przekonac. Dlaczego nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No akurat auto za gotówkę, bo bogaty z domu >>> czyli rozpuszczony bachor, z takimi jest trudne życie niestety, zawsze będzie "jej" coś brakowało jego zdaniem, dlatego dalej kawaler, on szuka zabawki nie partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:13 tak prawda, jesli konus cos za latwo przyszlo to tego nie docenia, nic nie szanuje i mysli ze mu sie wszystko nalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś jakąś suke trafi ale nie będzie to żadna miłość raczej i długo nie potrwa, już bym wolał być lumpem pod monopolowym zamiast się tak męczyć jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ja mam dłonie jak wróbel, więc dyskwalifikowany przed startem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukajcie, szukajcie. Itak zostaniecie same. Tyle waszego, ze sobie popiszecie ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dam sie, przekonac. Dlaczego nie. >>> hmmm ale byś musiała wykonywać rozkazy jak w wojsku, bez zadawania pytań, dasz rade tak oddać absolutną kontrole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:25 nie o to chodzi. Silne bo pracujace fizycznie. Ogolny wymog to zadbane, tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To daj 3rozkazy, ktore zmienia moje zycie jesli sie do nich zastosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś czemu same zostaną? muszą zrobić własny realny profil i realistyczny profil faceta jakiego szukają, ale np. Chcą aby był "wierny", ok, ale wtedy wykreślają z listy wymogów "przystojny", bo coś za coś, a która tego nie rozume zostanie sama albo narobi sobie tylko kłopotów w życiu, jak już wiele z nich się przekonało. Wymogi mają dwie strony jak moneta i trzeba wybierać tylko jedną z opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to, że facet nie jest przystojny nie znaczy ze bedzie wierny. To nie jest pewne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś moge ci podpowiadać co i jak robić, ale ty wolisz stare nie działające schematy i przkonać się nie dasz do innych strategii JA CHCĘ WIEDZIEĆ CO I JAK ROBIĆ ALE ZAWSZE NA TAKICH AKCJACH TYPU PRZEWRACANIE SIĘ WYCHODZIŁAM NA DESPERATKĘ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozkazy do wykonania
gość dziś To daj 3rozkazy, ktore zmienia moje zycie jesli sie do nich zastosuje. Zgłoś ok, ale maszaię do nich zastosować BEZ PYTAŃ 1. Bądź niezauważalna w tłumie, to tyczy się makijaży, ubioru i zachowania 2. Rozmawiaj z każdym, zadawaj pytania, proś o pomoc, o droge, o opinie, o pożyczenie na chwile telefonu bo "bateria c***adła", itp itd, masz mieć dużo kontaktu z nowymi ludźmi tz. facetami, w weekend minimum 10 facetów 3. Nie wybieraj tych którzy rzucają się w oczy szczególnym wyglądem, zachowaniem, "dobrym" autem, lub zawodem. Celuj w przeciętnych i poniżej przeciętnych, ale nie w patologie. Unikaj facetów z nałogami, fajki, alkohol, hazard, burdele itp. Stawiaj bardziej na intelektualistów ale z poczuciem humoru. Mają być pracowici ale nie pracoholicy. Mają się o ciebie troszczyć ale ci nie nadskakiwać, jak nadskakują i za bardzo się starają to odpadają. -- od tego zacznij i masz tu złożyć raport za 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×