Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak zachować się w takiej sytuacji z kumplami? Poradźcie mi

Polecane posty

Gość gość

Jesteśmy w górach. Wpadliśmy właśnie z kolegami do knajpki coś przegryźć. Raczej nieduży lokal ale widać sezon zimowy w pełni -mnóstwo młodzieży z obozów narciarskich, rodziny z dziećmi. Akurat trafił nam się stolik w rogu sali na podwyższeniu i wszystko dobrze widzimy. Menu już na stole i zaraz podeszła kelnerka pobrać zamówienie. Oniemiałem. Jak dla mnie to dziewczyna zjawiskowa, fajny biust, zgrabne nogi, no i ta krótka mini idealnie leżąca na tyłeczku. Rzadki widok zimą. Super laska! Nie mogłem się skupić na zamówieniu. Kolega do mnie -ej no co bierzesz, przecież pani czeka- no i taki 'wybudzony' nieskładnie podałem zamówienie. Kelnerka uśmiechnęła się tylko i odeszła. Za chwilę przyniosła dania do stolika obok. Stała tyłem do mnie i akurat w moim kierunku wypinała tą pupcię to w prawo to w lewo, a kiecka ledwo za pośladki. Ogólnie widok mega. Aż trudno się skupić. A kumple już od razu, że wpadłem jej w oko i teraz mnie podrywa. Żeby zmienić temat powiedziałem im,że ciekawe czy ma rajstopy - bo w ogóle nie było widać ani części majteczkowej, ani wzmocnień na palcach, a ma sandałki. Z drugiej strony -zimą, z gołymi nogami? Koledzy chcą się teraz zakładać ze mną i mówią że sprawdzenie tego to już moje zadanie. Gdy przyniosła nasze talerze stanęła obok kolegi i też tak kręciła tyłeczkiem, splatała nogi. Kursuje ciągle od baru do stolików i z powrotem, mimo późnej pory tyle ludzi. Widzę, że teraz jak staje przy innych stolikach to też się tak kręci, a nawet jeszcze mocniej wypina. Jak szła przed momentem z pustymi talerzami to stanęła, skrzyżowała nogi i tak przykucnęła jakby na pięcie. Chłopaki uważają, że to jej 'zaloty' do mnie bo jej się podobam. Nadal się chcą zakładać ze mną już nie tylko o jej rajstopy, ale też o to, że laska leci na mnie. Nie wiem już jak rozumieć te jej gesty i jak z tego wszystkiego wyjść z twarzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różnie bywa może była tobą zainteresowana może nie ale jakby była to raczej byś poczuł takie rzeczy się widzi no właśnie widzi moim zdaniem koledzy widzieli twoje zainteresowanie ją i chcieli cię ośmielić byś do niej zagadał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te jej gesty? To do mnie? PS. Jeszcze tu jesteśmy, nadal tłumy. Dziewczyna sama cały czas dzielnie zasuwa i mam ją na widoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jesteś żałosny koleś ona jedyne czego chce to napiwku ale wierz w swoje marzenia dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było zagadać to byś wiedział następnym razem podejdź do dziewuchy przedstaw się i poproś o numer potem wyślij sms i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z punktu psychologicznego to tak,to sa zaloty w twoja strone. Wykorzystaj moment bo „jutro moze byc juz za pozno” podejdz na luzie i zapros ja do kina. Napisz potem czy trafilem w sedno,jestem zainteresowany gdyz pusze z pozycji zawodowej czyli psychologa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal jesteśmy w lokalu. Zamówiliśmy sobie po grzańcu i placka drożdżowego. Laska tym razem się pochylała zginając kolana. Ale mogło to być równie dobrze do mnie, jak i do kolegów. Więc nie wiem, co oni sobie ubzdurali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale problem... po prostu trzeba zagadać, poderwać, zapytać o nr i tyle, najwyżej odmówi, a nic nie ma do stracenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam odwagi przy kolegach. Poza tym pomyśleliby sobie, że robię to dlatego, że boję się przegrać zakład. A zresztą my jesteśmy tu tylko na parę dni na narty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A c**y jeszcze nie wystawila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym z***biście spedzacie czas na tych nartach i w pubie. Ty na kafeterii a reszta glabow pewnie też z nosa mi w telefonach. Żal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak przy kumplach na kafe porady szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wychodzi na to ze lubisz chlopcow lub jestes typowym trzepipałkarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 21:12 A jakby ciebie przymusili do takiego zakładu, to co byś zrobił? Pytał się ICH o radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to fantazje jakiegos gowniaka nudzacego sie w niedzoelny wieczor przed kompem! Jesli nie, niech wrzuci zdjecie grzanca i placka :D Na pewno kelnerki chodza w gorach zima w sandalach. Bylam dzis na obiedzie w restauracji i zadna z kelnerek nie miala sandalow. Poza tym kelnerki nie powinny miec butow z odkrytymi palcami, na obcasie, tipsow itp. Takie sa zasady pracy w tym zawodzie, wiec nie pisz bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No na pewno na forum dla kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu ten stulejarz od kelnerki bez rajstop... Już kilka dni temu o tym pisał :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak na podała zamówienie to wsunęła sobie dłoń między uda i przykucnęła na jednej nodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz mogę wstawić tu jakieś foty, tylko zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehhe ale bajkopisarz...siedzi w knajpie z kumplami i pisze na kafe ;-) nie kompromituj się koleś i jeśli to prawda, daj jakąś fotę z tego baru ,jeśli nie to idź spać bo jutro szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrobiłem dyskretne fotki, ale wyszły słabo. Zaraz wstawię niedowiarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałem kelnerki z lepszą figura. Żadna rewelacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty, ładna, taka w sam raz. A te jej ruchy, kręcenie pupcią, splatanie nóżek jest mega. I jak myślicie czy ona ma rajstopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jej się zwyczajnie chciało siusiu a nie szła do wc bo jak sam piszesz bylo dużo ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te chłopy to jednak są durne. Dziewczyna zachrzania wieczorem w pracy a jakiś napaleniec robi jej foty, wrzuca na forum i jeszcze się pyta czy na niego leci. Cymbał! A koledzy się z ciebie nabijają. Jak kobicie się facet podoba to ten się zorientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×