Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamila53

Pierwsze dziecko

Polecane posty

Gość Kamila53

Z mężem będziemy starać sie o pierwsze dziecko. Czuje ze jesteśmy gotowi, mamy wszystko czego nam potrzeba i tylko chcemy maleństwa :) Chciałabym sie wam zapytać jak u was przebiegał poród, bolało bardzo w jakiej pozycji rodzilyscie. Ja myślałam nad porodem aktywnym ale jeszcze nie wiem. Któraś x was rodziła w pionie,jakie macie doświadczenia? Ja bardzo sie stresuje ponieważ mam umięśniony brzuch i czy to powoduje trudniejszy i boleśniejszy poród? Lepiej mieć tłuszcz czy mięśnie ? :( podpowiedzcie mi cos :) proszę o porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Zapisz się do szkoły rodzenia i poznasz odpowiedzi na swoje pytania. 2. U każdej kobiety jest inaczej, każda ma inny próg bólu. 3. W moim szpitalu rodzi się na leżąco, nie ma opcji na stojąco, pierwsze słyszę. 3. W niektórych szpitalach można w wodzie rodzić, podobno najmniej boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajdz najpierw w ciążę, a potem się martw o poród

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Położna123
Hej dziewczyny, po pierwsze bardzo Wam gratuluję że wkrótce zostaniecie mamami, szczerze! Sama mam roczna córeczkę i wiem jaka to wspaniała przygoda na Was czeka! Za kilka miesięcy będę położna (mam nadzieję) ale przed tym potrzebuje Waszej pomocy. Swoją prośbę kieruje do przyszłych mamusiek, które są w pierwszej ciąży. Do zakończenia pisania pracy licencjackiej potrzebuje Waszych odpowiedzi w ankiecie, jest ona krótka i sprawdzi Wasza wiedzę na temat porodu (to dobry sprawdzian również dla Was przed tym ważnym dniem, na końcu zobaczycie ile zdobyłyscie punktów). Jeszcze raz bardzo Was proszę o wypełnienie ankiety, bardzo mi tym pomożecie, a to link : https://docs.google.com/forms/d/1miV9vcobzPRJMPqWkVZkTFg5anz0PCJWvgkY-xz5OEI/edit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×