Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jarekdobrzanski

Jakie firmy do transportu przeprowadzki ?

Polecane posty

Witam chciałem zapytać się jakie firmy wybieracie w Warszawie do usług transportowych lub przeprowadzek? Ja korzystałem z usług eleganckich przeprowadzek (www.przeprowadzki-warszawskie.pl) i osobiście jestem zadowolony. a wy jakie firmy sprawdzaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nadal szukacie dobrej i sprawdzonej firmy do przeprowadzek to mogę polecić firmę Japa & Co. Wszystko za Ciebie załatwią. Przeprowadzka to mały pikuś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę polecić firmę Japa&Co. W przeprowadzkach są świetni, także warto się do nich odezwać z każdą przeprowadzą, bez względu na gabaryty i ilość kilometrów. Oni poradzą sobie ze wszystkim. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą firmą, która zajmuje się przeprowadzkami jest Japa&Co. Na pewno każdy Wam to potwierdzi. Mają świetną ekipę, która potrafi w sekundę ogarnąć całą przeprowadzką. Są to profesjonaliści w każdym calu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę też polecić poradnik, który znajdziecie na stronie Japa&Co. Jest tam dużo przydatnych informacji, które są szczególnie ważne dla osób, które przeprowadzają się pierwszy raz. Dzięki nim wszystko wydaje się prostsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×