Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Coaching to bzdury

Polecane posty

Gość gość

Wiele razy pewnie słyszeliście o coachach motywacyjnych ,z mojej perspektywy to bzdury jakich mało , teksty typu "jesteś zwycięzcą " to takie głupoty że aż dostaje raka z żenady , mój były to oglądał i uwierzył w swoje "magiczne super samcze moce " i odszedł , sprawa skończyła się tak że ja znalazłam nowego faceta a on nadal gnije w samotności po obejrzeniu "cudotworczych filmów coachingowych " miały być panienki seks i nowe związki a skończył dzięki temu jako samotny bałwan wierzący w bajki , oglądał filmiki o tym jak odnieść sukces a teraz jest bezrobotny , więc gdzie ta magiczna moc samorozwojowych kursów ? No cóż fakt dostał zastrzyku pewności siebie , ale coachowie i głupki w to wierzace zapominają o jednym , wiara to jedno a możliwości to drugie ;) jeśli ktoś się urodził jako kretyn nie zostanie dzięki coachowi naukowcem pierwszej ligi , tak więc chce przestrzec przez zbytnie obrastanie w piórka powodowane wiarą w głupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś kiedyś uznał że wiara w coaching jest jak wiata anty szczepionkowcow , że szczepionki powodują raka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy ze coachowie nie mają nawet wykształcenia psychologicznego ani psychiatrycznego , więc nie mają podstaw żeby wysuwać trafne tezy , oni po prostu wymyślają chwytliwa gadke i robią co glupszym wodę z mózgu , kretyn uwierzy człowiek z minimum inteligencji się puknie w głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kołczing przypomina mityngi Amwaya albo sprzedaż rewelacyjnych garnków, które same wszystko gotują za jedyne 6999 zł, a w okazyjnej promocji za 4999 zł. ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwi mnie , że sa ludzie gotowi zniszczyć sobie życie takimi bzdurami , człowiek nie ma nie ograniczonych możliwości jak wciskają nam coaching, człowiek się tylko robi od tego pustym narcyzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spradz intelekt swojego partnera , spytaj czy wierzy w coaching i samorozwoj dzięki gadce, zamiast się wziąć do roboty i przestac słuchać bredni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×