Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy gdyby nie pociąg seksualny ludzie łączyliby się w pary ?

Polecane posty

Gość gość

Tak mnie zastanawia, załóżmy, że pociąg seksualny nie istnieje, nie ma przyjemności z seksu. Istnieje on ale jedynie służy rozmnażaniu ale tylko jak ktoś chce, nic nie czuje, to ludzie łączyliby się w związki czy nie. My kobiety czujemy instynkt macierzyński ale faceci, czy oni by chcieli być z nami w związkach w takim przypadku? Myślę, że nie:( Przecież taki związek to nieustanna praca o niego, wzloty i upadki. Człowiek traci wolność, wolność wyboru, bo musi się cały czas liczyć z tą drugą osobą. Nie może sobie pójść do sklepu ot tak u kupić jakiejś drogiej rzeczy, nie może wsiąść w samochód i pojechać np w góry bo ma w tej chwili taką ochotę. To wszystko wynagradza im seks a my? My sie potrafimy poświęcić dla rodziny, dla dziecka a oni nie potrafią, im dobrze byłoby samym bo mają kolegów a my same nie potrafiłybyśmy być:( i to jest bardzo smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są osoby aseksualne i też tworzą związki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam odwrotny problem, a jestem kobietą. Wolałabym nie wchodzić z mężczyznami w bliższe relacje, ale mam dość duże potrzeby seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, my byśmy i tak chciały ale czy oni by chcieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Życie to pasmo wzlotów i upadków,nieraz trzeba iść na kompromis,inaczej sie nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale czy oni by chcieli iść na te kompromisy? Przecież nic by nie mieli z takich związków to by chcieli w nich być? Chyba nie i to jest smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę odpiszcie mi na tym forum kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to nikt nie udzieli twierdzącej odpowiedzi.Tak człowieka ukształtowała natura .To temat dla filozofów!ŻYCIE TAK NAPRAWDĘ SPROWADZA SIĘ DO PODTRZYMANIA GATUNKU.A te luksusy jakie zaznajemy w życiu są tylko po to żeby umilić doczesny byt na tym swiecie.Gdyby nie było pociągu seksualnego dany gatunek by wymarł! Dotyczy to tak samo zwierząt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzęta może i by wymarły ale ludzie to istoty myślące. Nie tylko pociąg seksualny decyduje o potomstwie ale i instynkt macierzyński. Ludzie parafią się zabezpieczyć przed ciążą a mimo to chcą potomstwa, wiem, że jest masa wpadek ale jednak potrafią to kontrolować. Czy jednak gdyby nie pociąg seksualny to czy faceci chcieliby zakładać rodziny i być z nami w związkach? Chyba nie i to jest smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co - ja jestem kobietą i nie bardzo bym chciała aby seks w moim związku służył jedynie do prokreacji ( to bym już 10 lat w celibacie żyła- ja lubię seks ). Związek praktycznie bez seksu jest możliwy jeżeli kobieta i mężczyzna mają takie same potrzeby (a raczej ich brak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie :-) miłość romantyczna, namiętna, posesyjna to chemia i biologia plus przekonania. Ogólnie potworny ciężar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie z 90 procent facetów nie zakładałoby rodziny, wolałoby mieć święty spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby seks nie dawal przyjemnosci to ludzie by wymarli. Od zwierzat rozni nas niewiele a korzysci z przebywania razem sa zbyt małe dla większości ludzi by mieszkać razem. 90% ludzi nie wytrzymałaby ze soba gdyby właśnie nie seks. To właśnie seks motywuje facetów by szukac ładnych partnerek a nie brzydszych i chocby o lepszej pozycji materialnej. Jak ten przykład pokazuje. Oczywiscie jeszcze jest drugi aspekt że faceci łączą się z brzydkimi i bogatymi ale to naprawdę mały procent który skazałby ludzi na wymarcie. Nawet dzisiejsze kobiety wolą być same niż z brzydkim partnerem. Więc mimo zapewnien tutaj osób niewiel różnimy się od zwięrzą jedyna różnica że używay mózgu do osiągania takich samych korzyści co zwierzęta u suwamy najczęściej czynności które są szkodliwe i nie przynoszą korzyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×