Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IgaS2

Szukam faceta na seks,popiszę,spotkam sie. Dziewczyna 18 lat realna

Polecane posty

Gość IgaS2

Hej. Czytałam tu że niby sporo "kobiet" z tutejszych ogłoszeń to podszywacze, więc ja od razu zaznaczam, że jestem naprawdę kobietą, i chciałabym się z kimś spotkać, umówić, może jak ktoś jest wolny to coś więcej. Poniżej podaję email i zaraz po napisaniu do mnie, wysyłam zdjęcie, jeśli będzie trzeba opiszę się dodatkowo, czy co tam jeszcze. Zdjęcie nie jest z neta, to naprawdę ja, ale zastrzegam sobie jedną rzecz - na zdjęciu nie pokazuję twarzy i nie jestem nago, nie na pierwszym zdjęciu ;D Mam 18 lat, ale emocjonalnie jestem dosyć dojrzała, blondynka z brązowymi oczami. Atrakcyjna :D Zainteresowanych zapraszam na email: igas2@onet.pl Do 16:00 powinnam odpisywać po chwili, potem po 15-20 minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zonaty moze byc mam 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IgaS2
No wiek małe znaczenie ma. Zazwyczaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeszkadza ci ze jestem zonaty?jak chcesz moge Ci sie opisac ty tez sie opisz ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałem dostałem zdjęcie więc jak dla mnie dziewczyna jest uczciwa i jak sama napisała - atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musi byc jakas sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pokażcie to zdjęcie jeśli ktoś je naprawdę dostał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałem, ale nie mam zamiaru udostępniać skoro nawet ci sie nie chce do niej napisać ;) Poza tym, im mniej osób do niej napisze, tym lepiej. Elo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
elo autorko, elo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xD Po co ktoś ma ci coś udowadniać? Jak nie wierzysz to nie pisz, bum, właśnie straciłeś szansę na fajną loszkę. Rozumiem że może wiele razy już się potknąłeś na oszustach i podszywaczach z kafe, sam tak miałem, ale tej dziewczynie wierze. Nawet sprawdzałem w Google Image, czy nie ma ego zdjęcia w necie - NIE MA :D Ale ja niestety daleko od niej mieszkam więc sobie odpuszczę :'( Szkodaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igas2
Chciałam tylko powiedzieć, że nie chcę by wrzucano tu moje zdjęcie. Jak ktoś do mnie napisze, to wiem, że zostaje w ten sposób oddzielony od forum. I kilku osobom mogę się pokazać. A jeśli wstawiłabym tu zdjęcie, to już całe forum i każdy praktycznie miałby dostęp do zdjęcia. Nie chcę tego. Nie chcesz - nie pisz, nikt ci nie rozkazuje, nikt niczego na tobie nie wymusza, rób co chcesz :) Ja mam swoje zasady i się ich trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daleko mieszkasz tzn? Gdzie ona mieszka? W sensie miasta, bo chce napisać, ale to moze bez sensu glowe zawracac jak pol polski bedzie do przejechania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xeno 2
Trójmiasto chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choćby jedna z zasadami szacun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dostales zdjecie i piszecie na mailu to po co tu sie chwalisz no tak jak sam sobie wysylasz to tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×