Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Udaję niezainyteresowaną i zawsze na tym tracę ale nie potrafię inaczej

Polecane posty

Gość gość
Rozmowa zbiega na inny tor. Jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem tego co pisze, to nie wypowiadaj się i zachowaj swoje przemyślenia dla siebie. Podawałam przykłady. I nie wiem skąd wzięłas to, ze otaczam się masą znajomych a w gruncie rzeczy jestem sama, że mam nudne życie i że chodze do barów. Dałam przykład ze np ja mam kontakt z kolegami ze studiów, pracy itp z którymi jak już sie spotkam po koleżeńsku gdziekolwiek, lub z osobami które znam od lat ,ich zachowanie jest czysto koleżeńskie a ja tak też odbieram zachowanie faceta z którym się spotkam, bo nie potrafie odróznić kiedy jest tak a kiedy inaczej. A apropono nudnego życia to ty chyba takie masz, skoro wpiepszasz się w temat nie mając nic konkretnego do powiedzenia , więc nie wypowiadaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naucz sie najpierw pisac. Z analfabetkami nie ma sensu dyskutowac. Poznaj zasady poprawnego budowania zdan, a potem pisz do ludzi znacznie inteligentniejszych od siebie. Widzac to nieuctwo, juz nawet temat znajomosci schodzi na dalszy plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowic co maja robic to mozesz swoim bachorom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powie ktos jak zdobyc taka niezdobywalska? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Onam usi poczuć, ze zależy ci własnie na niej a nie na innych. Że jest dla ciebie wyjątkowa. Trzeba być upartym acz zachowac godność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na taka niezdobywalska dziala kasa, wiem po sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona to wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×