Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość shayara

Duże panoramiczne okna w domu hit czy kit

Polecane posty

Gość shayara

Witajcie. Spełniłam ostatnio jedno swoje marzenie i po 6 latach mieszkania w bloku mam w koncu swoj dom z ogródkiem. Z braku czasu, z lenistwa i z powodu totalnej niewiedzy na emat budowy domów zdecydowaliśmy sie z mężem na zakup domu z rynku wtórnego, akurat trafił się nowoczesny bungalow w bardzo dobrej cenie - ot i jest. Obok naszej dzialki stoi pietrowy domek gdzie na górze i na dole są piękne panoramiczne okna praktycznie zamiast scian. Nie mamy wokoło malowniczej okolicy, las jest na horyzoncie a obok po prostu dzikie płaskie łąki ale i tak wydaje mi się, że takie wielkie okna nadają wspaniały klimat wnętrzom. I tutaj moje pytanie do wlascicieli domów z takimi oknami - czy warto je posiadac? Ciezko je utrzymac w porządku? Czy latem nie jest przez nie zbyt gorąco? A zimą nie wieje? Pytam bo nie mialam okazji przebywać w takim wnętrzu, widzialam tylko na zdjeciach ale tak bardzo mi sie podoba wizualnie ze myslę nad przerobieniem swojego wyjscia na taras;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zima na pewno wieje i dużo wyższe rachunk8 lecz tez bym chciała takie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A osoby ktore mają juz takie okna?? Wypowiedzą się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okna sa piekne, daja duzo swiatla. Czy sa zimne? Szczegolnie nie zauwazylam. Moje rachunki nie sa jakies zawrotne. Musisz po prostu miec dobre okna, dobrze zrobione. PS. Widok na laki i las musi byc super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shayara
Widok jest dla koneserów ;) nie są to piekne góry ani jezioro, po prostu dzika łąka z samosiejkami-sosenkami, po ktorej czasem chodzą jelonki. Dalej są stawy, a raczej samo sitowie i las. Jest rożnorodnie przyrodniczno ale nie malowniczo jak w Zakopanem. Ale ja kocham ten spokój podmiejski, a zimą szadź na tych sosnach i sitowiu - magia :) U sąsiada wewnątrz przy cieplym kominku taki widok musi byc jak bajka, taki wlasnie sielski, spokojny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam dużych okien ale pracowałam w firmie gdzie takie były. Widok piękny. Ale straszliwie zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie widok piekny. Hipnotyczny :) Wstawcie u siebie takie okno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shayara
Zastanawia mnie, kto z budujących swoje domy decyduje sie na takowe, jesli nie to dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zimno wcale nie jest, zalezy wszystko od okien. Mam w domu i jest ok. Fakt, ze jak dotknie sie okien to zimne, ale w koncu cieple nie beda. Zima nie trwa wiecznie. A widok jest przez caly rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sharaya
Widoków zazdroszczę bardzo, musi to być coś cudownego takie wnętrze, szkoda ze nigdy nie mialam okazji byc w takim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos ma jeszcze jakies doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×