Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość desperatka2345

Maz pije moje mleko

Polecane posty

Gość desperatka2345

Witam, pisze to nie dla smiechu, brakuje mi odwagi by z kims o tym porozmawiac. Dzieje sie cos z moim mezem dziecko ma 5 miesiecy.. a moj maz podłacza mi sie do piersi.. nie mam pojecia czy go to podnieca czy jak, Ja spie, moj maz ssie mojego cyca. Nie przeszkadza mi to, nie wypije przeciez calego bo mam nadmiar, czasem az cala koszulka jest mokra i brzuch itp, ale nie umiem z nim o tym porozmawiac, nie wiem jak zacząć. Kiedys jak zapytalam odpowiedzial ze - łyknąl przez przypadek i jest naprawde dobre, mowil ze przez to on czuje sie blizej mnie.. doznalam szoku nie pytalam o wiecej, jak z nim rozmawiac? Chce tylko wiedzieć o co chodzi.. rece opadają.. oczywiscie nie rozmawialam o tym z nikim, ze wzgledu na wiele czynnikow.. mam go w nocy dalej dokarmiac i nic sie nie odzywac czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niby nic zlego. ale nie jest to do konca normalne. moze za malo ze soba sypiacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój mąż ma taki fetysz po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0/10 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka2345
Nie wiem czy to jest jego fetyszem, nigdy nie rozmawialiśmy o tym, raczej znam jego predyspozycje seksualne.. podczas sesku niby załapał.. Tyle ze ja naprawdę nie chce mu tego zabierać on mnie zle rozumie, mysli ze uwazam go za psychopate.. a tak nie jest chce szczerej rozmowy i slysze "znowu zaczynasz" "po co drążysz" to nie na moje nerwy, a kiedy ide spac, to on juz siedzi miedzy cyckami.. On zawsze lubial piersi, zawsze. I kiedys w ciazy zapytalam smiechem zartem czy sprobowal by- powiedzial ze to obrzydliwe i jak w cyckach jest mleko to nalezy ono do dziecka.. mozliwe zeby jemu naprawde tak smakowało ze zmienil zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są mężczyźni co lubują się w tym i smakuje im naprawdę mleko kobiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka2345
wiekszosc rzeczy ktore robimy " nie jest do konca normalne" nie bede sie tu teraz produkowac co robimy w lozku. Ale dziczejemy i to nieźle. Mamy swoje upodobania, dopasowalismy sie. Jednak tego sie nie spodziewalam, zawsze szczerze rozmawialismy na takie tematy, co sie teraz dzieje? nie mam pojecia. Chciala bym znow umiec rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jest to zaburzenie seksualne, dewiacja, nazywana fetyszem :O Wsółczuję zboczeńca w domu :( I to rzy dzidziusu. Obleśne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka2345
Czasem mam ochote podejsc i powiedziec - mam nadmiar, chcesz? tylko boje sie jego reakcji.. są dwie opcje albo zobaczy ze nie zamierzam mu odebrac tego, albo wezmie to za moją kobiecą złosliwosc. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka2345
nie jest zboczeńcem, bez przesady. Jest naprawde dobrym mezem, i dobrym ojcem i nie wyrażaj sie w ten sposob o moim mezu. Nawet jesli ma jakies fetycze, ja mam je rowniez nie widze aby przeszkadzało mi to w normalnym zyciu. Ja nie przyszłam obrazac tu mojego meza bo sobie na to nie zasluzyl, chce zasiegnac jezyka, ewentualnie uzyskac jakąs pomoc, jak do niego podejsć.. A nie czytania opinij czlowieka ktory nie zamienil z nim nawet połslowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś widze już współuzależniona ... :( To jest dewiacja i to w dodatku bardzo niezdrowa (dzidziuś), a najdziwniejsze jest to, że kobiety będące w związku z dewiantami seksualnymi w obawie przed np. kłutnią czy utratą partnera pozwalają odbierać własnym dzieciom pokarm i wysiorbywać nawet duże ilości.... MAKABRA Znałam nawet ze studiów psych. przypadek, że dziecko było już duże w wieku szkolnym, a matka nadal chodziła z mlekiem bo mąż zbokol nadal ją ssał ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i w czym mamy ci tu pomóc? Skoro ciebie to kręci i ci sie to podoba, to bawcie się dalej w mamusie i dużego synusia :O Pielęgnujcie dewiacje. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o_O Zwierzęta są jednak mądrzejsze od ludzi i NIKT już nigdy nie wmówi mi, że jest inaczej. SZOK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka2345
Ale to trwa 3 -4 minuty prosze Cie nie oslabiaj mnie nie odbiera dziecku pokarmu. Nie jest psychopatą, nie boję sie klotni z nim i w kazdej chwili moge odstawic dziecko od piersi. Nigdy nie robi niczego jesli ja nie wyrażam na to zgody. Masz bardzo zamkniety tok patrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie chce być wielki....tam na dole :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej kup paczkę pampersow dla dorosłych. Będziesz miała 2 dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desperatka2345
Jak mam znim na ten temat porozmawiac? Zeby nie zrazic go i jednoczesnie uswiadomic ze jesli chce ok - ale nie co noc - 1x w tygodniu. ? Jak rozpoczac taka rozmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze ona go poprostu kocha i on ją rowniez niezaleznie od tego co robią. Kretyni. Narzucać komus jeden tok myslenia.. Kochana moj maz robil to samo. Naprawde zblizylismy sie do siebie. Zacznij delikatnie Chciala bym porozmawiac Nie chce zebysmy sie o to klocili Chciala bym abys przemyslal Ja czuje sie z tym zle i chce zebys ze mna o tym porozmawial delikatnie u nas ustapilo, mial poprostu jakas chwilowa faze teraz przy drugim dziecku mowie wez pomachaj troche laktatorem a on na nie spokojnie minie mu to to pewenie nowa sytuacja dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyj sobie Precious. (Hej, skarbie) amerykański dramat filmowy w reżyserii Lee Danielsa z 2009 roku. Ja myślałam, że takie rzeczy to tylko na filmach... To było jedną ze scen, która strasznie mną wstrząsnęła. Powinnaś obejrzeć, bo ewno wasza rodzinka za 20 lat będzie wyglądać tak samo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladalas Emily rose? Mozesz skonczyc tak samo. Co za bzdura. Bez sensu puknij sie w glowe jesli porownujesz jakas tam chwilowa fantazję jej meza z czyms takim zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz rozmawiać z mężem? Może normalnie? Dla was naprawdę problemem jest stanowcze oznajmienie własnemu chłopu że sobie czegoś nie zyczycie? Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzisz różnicy w lizaniu sutków bez mleka a z mlekiem? Bo ja tak i w życiu bym nie chciał robić takich perwersji żonie. Wasi faceci mają syndrom niemowlaka a wy jesteście po prostu chore że przystawiacie dorosłych gości do waszych cycków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tacy faceci są zboczeni a ich zony nie wiele mniej bo godzą się na karmienie starych capów . Był kiedyś Taki program gdzie dorośli mężczyźni mieli potrzeby niemowlęce i płacili słone pieniądze za to by jakas kobieta ich przewijała , karmiła butelką , kładła spać itp a jeżeli ktoś tu pisze że facet chce spróbować mleka bo jeszcze nigdy nie pił to weźcie nie pieprzcie bo jak dla mnie to Taki sam zbok jak z tego programu a jego żonce to na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzygam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mleko uważałem za coś normalnego aczkolwiek niezbyt estetycznie wyglądającego, napewno nie erotycznego. Jak moja żona mnie ujeżdżala złapałem za piersi i nagle sikneły dwa prysznice, cały byłem w mleku i podniecenie level 1000 samoczynnie, ssalem i polykakem - doszlem po kilkunastu sekundach. Pojawiło się coś nieoczekiwanego co podnieca to nie analizuje, nie wyłączam sobie do łba że to jest złe, sprawia mi to przyjemność to korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorosły facet pije mleko z piersi??? Chore ,faceci ktorzy ciagna mleko i kobiety ktore na to pozwalaja maja cos nie tak z glowa. To nie jest normalne ze dorosly mezczyzna ssie piers jak niemowlak i to przez kilka minut!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obrzydliwe sa takie zabawy, was to podnieca? sprowadzanie faceta do roli dziecka i podniecanie sie tym?? takie praktyki jakie sobie urządzacie z mężem są ohydne!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pieluchy też mężulkowi zmieniałaś? może chciał zobaczyć jak to jest? gdyby nie chodziło o podniete to bys mu odciągnęła do szklanki, a nie że stary wieprz ssie pierś jak niemowlak, Idzcie się leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż kiedy pieścił mój biust unikał jak ognia ucisku brodawek by nie dotknąć ustami wypływającego mleka smiech.gif i uważam że to raczej zdrowe męskie zachowanie bo jak tylko słyszałam to każdy facet podobnie reaguje. Jak gość ssie , dosłownie ssie czy ciągnie za brodawkę więdząc że siknie mleko a mimo to dalej robi swoje i połyka to jest ostro zaburzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój mąż ma taki fetysz, co w tym dziwnego? Skoro ktoś uważa że to jest dziwne i nienormalne to co powie o fetyszu lizania stóp, dla mnie to ohydne, wkładania sobie do buzi spoconych stóp i palców drugiej osoby ssanie ich czy lizanie? Czy to jest normalne? A mnóstwo facetów ma taki fetysz. A co powiecie o fetyszu sikania na partnera, mojego byłego faceta to kręciło, choć powiedział mi to po dobrych kilku latach związku i nie był żadnym dziwakiem. A co powiecie o fetyszu kupowania przez facetów używanych obcych damskich majtek i pończoch żeby je wąchać i się nimi onanizować, na allegro pełno takich akcji. Ludzie mają różniaste i dziwne fetysze i nie widzę w tym nic złego, kwestia tylko tego czy partner się zgadza na takie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×