Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobalt2

fajni ludzi

Polecane posty

Gość gość
kobalt , to jakiś nowy projekt? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pachnie domyślnym, ale takich samych dezodorantów używają różni ludzie, więc mogę się mylić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobalt2
No to się wyjaśniło co tak u mnie w nocy gada za oknem, a to ty z księżycem. I teraz rozumiem, dlaczego zrobił się taki blady? To te rozmowy z tobą. Wiosna nie machaj tak nogami jak siedzisz na dachu, bo mi szybę w oknie wybijesz. A gość od nowego projektu to nie nowy projekt ale nowy bojer przecież olimpiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojawiosna
Nic się nie martw, mam szklarza znajomego. Jak trzeba będzie, to nawet korowe szybki wstawi. Blady, bo mało je . Każdy myśli o kolacji przy księżycu a żeby mu kto talerz zupy podał, to nikt się nie domyśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto co Ty bredzisz? co cpasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobalt2
A ten gość powyżej to on co dopiero otrzeźwiał po przepiciu ale mózg dalej nie działa mu? Może go nie ma? No tak na talerz zupy to nie ma co liczyć. Co najwyżej chochlą po łbie. Takie kobiety mówią, że nadmiar jedzenia szkodzi. Stosują dietę księżycową. Nie mylić z dietą książęcą ani książkową czy księżowską. No dobra, jak masz znajomego szklarza to przeżyję. Mogą być kolorowe byle nie różowe bo jak się obudzę i zobaczę różowy świat za oknem to sąsied******ońcu wezmą mnie za wariata. Bo kto normalny jak wstaje rano do pracy to się cieszy. Najlepiej jakby wstawić w każdym oknie witraże z czterema porami roku. A propos zupy - jaką dzisiaj zupę jadłaś? Że też nie spytam dlaczego się nie podzieliłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grochowke ugotowalam, lubisz? Moja ulubiona zupka, chociaz caly dzien mam wzdecia :-( I tak bede jadala bo na caly tydzien ugotowalam. Rodzina tez chetnie je. Tanio i pozywnie. Zapraszam na goracy talerz zupki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie zapraszam na dobra grochowke! Kto chetny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grochówkę lubię. Mam nadzieję że taka wojskowa łycha staje. Oglądam teleturniej na 1 jakieś idiotyczne nauczycielki, żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dawaj adres to przyjade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać trudno tu spotkać fajnych ludzi.Nie wiem dlaczego w każdym widzicie domyślnego.Nie tylko on siedzi na kaffe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojawiosna
Myślę , że mieszkając w domu z różowymi oknami szybko zasiliłbyś swoją osobą oddział pełen Napoleonów.;) Z kolorem jak z ogniem- ostrożnie, bo ogień co noc to mają tylko strażacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam partnerów do współpracy Jeśli: - chcesz sobie dorobić parę stówek (na początek) - masz skończone 18 lat - ogarniasz podstawową obsługę komputera - chcesz się uczyć - znalazłbyś parę godzin w tygodniu ↘️ TO BARDZO DOBRZE TRAFIŁEŚ ↙️ Współpracuję ze ZNANĄ, 100% LEGALNĄ i NAJWIĘKSZĄ firmą w tej działce. Jeden z NAJBEZPIECZNIEJSZYCH biznesów online. Trzymamy się z dala od kosmetyków i MLMów. Tutaj nic nie kupujesz ani nie inwestujesz!! Na początek pokażę Ci jak zarobić kilka stówek. Jeśli się zaangażujesz i będziesz chciał dalej ze mną współpracować to pokażę Ci jak zarabiać dużo więcej tym systemem. Co Ja z tego MAM i dlaczego chcę POMÓC zarobić innym?? Wiadomo - ja też na tym zarabiam. Kiedy Ty zarabiasz to ja również za to coś dostaję. Daje mi to motywację, żeby pomagać, uczyć i dzielić się wiedzą z innymi. TAK WIĘC - jeżeli jesteś zainteresowany to zapisz się za pomocą mojej strony poniżej a ja wytłumaczę Ci wszystko i podam szczegóły. http://lukaszpawlowski.getleads.pl/jakzarobic/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyżej to co pawlowski majtki sprzedaje, mam nadzieję że czyste? Napoleonem zostać chyba nie zamierzam. No może jakimś generałem ale to na razie tajemnica. Dobrze, że mnie ostrzegłaś z tymi różowymi oknami. To proszę o żółte. A grochówka jest rano>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo tu narzeka na poziom ale jakoś nikt nie chce normalnie pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
abc.......de.......fg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tym forum nie ma fajnych kobiet a fajni mezczyzni sa pietnowani bo ciezko na nich narzekac i zwalic na nich za cos wine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, które forum ma na myśli, jeśli ffl to jest takie jacy są na nim ludzie. Przyjdź, pisz co myślisz, ale bez hejtu i chamstwa, a nikt nie będzie ścigał za poglądy. A jakie są kobiety? To zależy jakie kto lubi. Pisz i ściągnij takie jakie lubisz. To proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteria i fajni ludzie ????? No coś ty!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Są fajni :);) Rozejrzyj się wokół :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o koorfa zielona jest wszedzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Ty też :D Bo skąd byś wiedziała 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy co komu odpowiada. Dla mnie jest tu mało fajnych ludzi, a przynajmniej kilku głupków niszczy kafe. Choć myślę, że większość tu piszących już się do tego przyzwyczaiła, a nawet tego potrzebuje. Ci co narzekają często nie zdają sobie sprawy, że są chorzy na kafe. Szkoda, że trolle są tak niskiego lotu, ale skąd wziąć lepszych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko, ze ja mam jajka nie piczke nie trafilas , hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Nie mam powodów do narzekania ☕:) Wyznaje zasadę, nie podoba się =

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Zjadło mi post :( Ktoś głodny Nie zjadł chyba obiadu :D Dokończę Wyznaje zasadę Nie podoba się - Nic na siłę Nie wchodź Nie komentuj Nie zaczepiaj A ty pomarańczowy męski trollu przestań za mną łazić i dosrywać... I to twoje głupie hehe.. Ty masz jaja? Ciekawe gdzie :D:D:D Przewietrz się :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiesz gdzie sa jaja to ty jednak bidulka jestes hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa 40
Dalej będziesz za mną łaził? :D😘 Biedaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie takich fajnych szukają..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gości z 16:41 chyba masz rację różne są kategorie fajności, ale o taką jak wyżej itp. to nie taka jest poszukiwana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×