Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobalt2

fajni ludzi

Polecane posty

Gość kobalt2

Szukam fajnych ludzi do pogadania. Bez przekleństw i chamstwa. Nawiedzonym i niewyżytym dziękują. Mądre rady nieudaczników też mnie nie interesują. Jestem normalnym facetem. Nie szukam partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukasz partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym chciałbys porozmawiać ? Zaproponuj coś!!! Ja jestem chętna na różne i ciekawe rozmowy o wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GG63653131
no i jestem, wpadaj na GG na pogawędke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj fotę na GG potem zobaczymy jak latają po kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fotka do pogadania potrzebna? hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michalina, miło mi ^^ nekonekopink@wp.pl, zapraszam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pisz na gadu, jestem facetem z 19:26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 19:36 miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobalt2
Nie szukam partnera . Chyba że partnera do rozmowy. Temat może o zbliżającej się olimpiadzie i skokach jak ktoś lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie szukam nikogo, tz żadnych "układów", pisz na to GG wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobalt2
Jeśli o mnie chodzi to raczej na forum. GG to jak ludzie szukają prywatnego kontaktu raczej męsko damskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnego dnia fajnym ludziom życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednym słowem milion propozycji autorze, ale chyba nie to miałeś na myśli zakładając ten temat. Fajnie byłoby znaleźć takie miejsce na zamienienie kilku zdań na forum, mam nadzieję że Ci się uda. L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobalt2
Właśnie chodzi o fajnych ludzi do rozmowy, a nie poznanie kogoś dla siebie. Nie szukam partnerki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak myślałam, widocznie większość interesuje tylko tego typu kontakt. Z tego powodu przestałam zakładać podobne tematy do Twoich autorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobalt2
Może nie wszystkich. Może znajdzie się ktoś kogo interesuje fajna rozmowa, miły luźny kontakt z innymi, wymiana myśli, refleksji i pewna doza poczucia humoru z dystansem do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym chciałabyś porozmawiać, bądź czym chciałbyś się podzielić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobalt2
Raczej mi chodzi o dłuższy kontakt koleżeński. Teraz oglądam otwarcie olinpiady i średnio mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojawiosna
Ale otwarcia przeważnie są ładne. Co temu brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobalt2
To ja nie przepadam za takimi "rewiami". Teraz na koniec trochę się rozkręciło więcej ognia, świateł i efektów. Ale ja jestem facet a my bardziej lubimy konkrety czyli zawody niż pokazy. Kobiety to zaraz jada figurowa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojawiosna
No nie do końca tak jest. Na meczach piłkarskich ( na innych pewnie też, ale nie byłam to nie wiem)też są przedmeczowe oprawy a w większości męski ród na trybunach siedzi. Ale to trwa chwilę. Czyli niewiele stracę oglądając streszczenie w wieczornych wiadomościach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobalt ale nic nawet nie zaproponowałes żeby rozkręcić rozmowę i zachęcić do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobalt2
Wiosna Ale ty to chyba jeszcze masz czas. Słyszałem, że do wiosny 39 dni. Może ty wiosno jesteś przedwiośnie tylko przebrane za wiosnę. Pokazom zawsze brak emocji, to nie to samo, co prawdziwe zawody, na które czekam jutro. Oglądając sport lubię czuć ten dreszczyk emocji. No to kiedy planujesz tak naprawdę przyjść wiosno bo u mnie jeszcze zima taka co prawda nijaka ale zawsze. kobalt2 Nie wiem ile czasu jesteś na forum, może dłużej niż ja, chciałbym spytać czego ci tu brakuje. Mnie normalnośc****ewnego poziomu, poczucia humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksowny misio
kobalt2, ale ja chce cie posuwać w kakao, a potem gadka, daj znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojawiosna
Jak mawiali najstarsi górale, w Polsce są cztery pory roku, które nazywają się: za ciepło, za zimno, za sucho, za mokro. Przedwiośnia brak :) Normalność, humor, poziom....wszystko jest, tylko czasem jak potwór z bagien chamstwo wulgarnością oblepione wyjdzie i nie mając nic do powiedzenia pluje błotem. Nie mi oceniać. Nie wiadomo dlaczego cham chamem został, co go w życiu spotkało, że jest, jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobalt2
Wiosna coś kręcisz. Cztery pory roku to chyba Vivaldi? A nie jesteś do niego podobna i on chyba był skrzypkiem, chociaż nie wiem czy na dachu. A może ty mieszkasz na poddaszu i to dlatego? Mi tam chamstwo przeszkadza ale je ignoruję. Nie będę im odpowiadał. A tego wyżej nie zrozumiałem. Chce "zasuwać" to dobrze. Robota zawsze lubiła głupiego. A jak będzie dobrze zasuwał ten misiek, to może mu szef i to kakao postawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pijana mucha
Kobalt kogo obstawiasz za mistrza w skokach narciarskich? Ja oczywiście za Kamilem stoję murem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobalt2
Obstawiam też Stocha ale realnie to myślę o srebrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tojawiosna
Ja kręcę? Ależ skąd. :D Przez poddasze na dach wychodzę z księżycem rozmawiać. Taki samotny, wśród tych gwiazd, ich tyle, on jeden. Vivaldi w przestworzach niebieskich gra. Sama prawda, czysta prawda i .... prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×