Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Maść, zimny okład? Stłuczenia u dziecka

Polecane posty

Gość gość

Dziecko 1,5 roku przewrocilo sie na reke, widze ze boli nadgarstek. Doswiadczone mamy co możecie polecić na stłuczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oklad wody i octu. Potem posmarowac na noc mascia na urazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeswietlenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre są te kompresy flex na różnego typu kontuzje opuchlizny jakieś nadwyrężenia. W sumie taki zimny oklad to po prostu krioterapia więc metoda z której zawodowi sportowcy korzystają regularnie żeby się wzmocnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda że Flex zrobiony na zimno to super sprawa na stluczenia można zatrzymać rosnącą opuchliznę itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetne są kompresy Flex można sobie dobrać rozmiar pod swoje potrzeby. My kupiliśmy jeden duży i jeden mały kompres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv
Dnia 26.10.2018 o 15:14, Gość gość napisał:

Świetne są kompresy Flex można sobie dobrać rozmiar pod swoje potrzeby. My kupiliśmy jeden duży i jeden mały kompres.

Jeśli chodzi o trwałość to do kompresów Flex nie mogę się przyczepić, korzystamy w domu bardzo często i nic złego się nie dzieje ani z folią, ani z samym żelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opikk

Mi się bardzo przydają kompresy Flex z żelem w środku. Można je nagrzewać i chłodzić, nie wpływa to w żaden sposób na kondycję żelu. Dobrze długo trzyma ciepło/zimno, ładnie przylega do ciała, nie zsuwa się, mogę tylko zachwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko_PROSZE
Dnia 23.04.2019 o 14:38, Gość opikk napisał:

Mi się bardzo przydają kompresy Flex z żelem w środku. Można je nagrzewać i chłodzić, nie wpływa to w żaden sposób na kondycję żelu. Dobrze długo trzyma ciepło/zimno, ładnie przylega do ciała, nie zsuwa się, mogę tylko zachwalać.

Wiem, ze mozna dostac w interencie ale na szybko w jakiej stacjonarnej aptece, ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Na pewno kompres Flex przyda się w domu, jak nie po to żeby zbić gorączkę, to po to żeby zrobić sobie ciepły łagodzący okład np. na ból pleców czy brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki
Dnia 10.06.2019 o 13:56, Gość anna napisał:

Na pewno kompres Flex przyda się w domu, jak nie po to żeby zbić gorączkę, to po to żeby zrobić sobie ciepły łagodzący okład np. na ból pleców czy brzucha.

tez polecam te kompresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×