Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

seks i trójkąty...

Polecane posty

Gość gość

dlaczego, z reguły, w trójkątach, gdzie są 2 kobiety i mężczyzna, obie panie są wobec siebie aktywne seksualnie, tj. całują się, pieszczą, czasem nawet robią sobie minety, a z kolei w trójkątach 2 mężczyzn i kobieta mężczyźni są absolutnie nieaktywni seksualnie wobec siebie nawzajem. Skąd ta różnica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety w sumie są bi a właściwie nie mają nic przeciwko ciału drugiej kobiety a faceci raczej są ukierunkowani jednostronnie różnica w biologii i odbieraniu świata a właściwie bodźców z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawia mnie właśnie skąd taka różnica, że mężczyźni są znacznie bardziej stabilni w orientacji seksualnej niż kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo fajniej jest całować cipke i cycki niż fiuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wszystko lata ewolucji.W sumie kobiety raczej żyją w świecie emocji to ich naturalne środowisko a faceci muszą nad wszystkim czuwać więc muszą z natury być chłodniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyliz mi cipke kochana odwdziecze sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ma ewolucja do tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany nie chce mi się tu przepisywać podręczników z biologicznych i psychologicznych.Mieliśmy inne zadania więc inaczej kształtowała się nasza psychika spostrzeganie świata i podejście do seksu i emocji co zawsze idzie w parze również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj chłopak chciał by był szczęściażem i mnie oglądać jak dosiada mnie chlopak z dużą pałą a ja jęczę w niebo głosy podczas seksu z nim i to sie udało. Szukaliśmy długo ale było warto. Nawet lekko krwawiłam po tym dużym k*****e ale to się zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie marzą by być zerżniete dużą pałą a jeszcze przy ukochanym to szczyt marzeń. Bo sie nauczy jak to sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćDP
w trojkącie 2m+k to kobieta ma być w cetrumn uwagi to Jej daje największą przyjemnosc dwoch facetów skupionych tylko wyłącznie NA NIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak masz rację bo ja sie zabawialam z wzajemnością z kochanką chłopaka. A chlopak z moim kochankiem sie wzajemnie nie zabawiali. Gdy myśmy sie piesciły to oni od tyłu za nas sie wzięli kochanek za mnie a chłopak za kochankę. Ale to nam wcale nie przaszkodziło w pieszczotach. Dopiero gdy zbliżał się nasz orgazm wtedy przytuliłyśmy sie do siebie i tak pozostałyśmy do końca orgazmu. Po ich wytryskach wtedy kazda z nas wzięła do ust by spić i zlizac resztki spermy. Ona mojego chłopaka a ja jej chłopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mezem chcemy trojkata i chce wlasnie zobaczyc jak on sie zabawia z drugim facetem moze to byc wspanialy widok ja i maz jestesmy bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd jesteście, ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 29 maz 30 a ty ile masz lat ?jestes bi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie,mam męża i kochanka w swoim łóżku ale Oni rywalizują który mi bardziej dogodzi i który będzie tym ostatnim który skończy we mnie! Na codzień się akceptują i wysilają w umilaniu codzienności.Takie związki się zdarzają,całkiem serio tak mam. Mąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który akceptuję i dogadza ....brałam przykład z mojej siostry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka kobieta jest na pewno bardzo szczęśliwą,pełnioną i durną że potrafi taki trójkąt stworzyć i utrzymać a sek..u tylko pozazdrościć,brrr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2018 o 18:36, Gość gość napisał:

No nie,mam męża i kochanka w swoim łóżku ale Oni rywalizują który mi bardziej dogodzi i który będzie tym ostatnim który skończy we mnie! Na codzień się akceptują i wysilają w umilaniu codzienności.Takie związki się zdarzają,całkiem serio tak mam. Mąż

Ja też jak spotykamy się we trójkę to staram się leprzy być od tamtego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Pusty Dzban napisał:

Spotykacie sie również z facetami?

Tak napisałem na priv 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×