Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boje się, że jestem aseksualna...

Polecane posty

Gość gość

Proszę o wypowiedzi tylko dojrzałych osób, najlepiej facetów, ale kobiet nie wykluczam. Otóż mam 18 lat i jeszcze nie byłam w normalnym związku, nie zakochałam się ze wzajemnością, wiec nadal jestem dziewicą. To nie jest tak, ze nie odczuwam popędu, odczuwam, czasem nawet bardzo duży i wtedy staram się „sobie ulżyć”. Miałam w swoim życiu poropozycje jednorazowego seksu, od facetów naprawdę atrakcyjnych ale nie robiło to na mnie wrażenia ani nie miękły mi kolana. A znam wiele dziewczyn które same nawet wyrywają facetów w tym celu... dziwna jestem, ze mnie coś takiego naprawdę nie kręci? Do łóżka chciałabym pójść tylko z kimś kogo kocham i wiem, ze on to uczucie odwzajemnia. Miałam jedynie taki krótki „związek”, trwał 3 dni. Oczywiście nie przetrwał bo po tym czasie już chciał odemnie „dowodu miłości” i zrobił mi pewna krzywdę i siedzi mi to dalej w głowie mimo, ze było to jakieś pół roku temu (Nie, nie był to gwałt. Bardziej krzywda psychiczna o podłożu seksualnym). Większość osób w moim otoczeniu już dawno ma to za sobą, nie widzą tez nic złego w byciu z kimś a jednocześnie jednorazowym seksie na boku np. Na imprezie. Dodam, ze jak byłam w gimnazjum to część osób się już chwaliła swoim życiem seksualnym. Jeszcze nawiazując do mojego byłego chłopaka, byłam przerażona ze miało do czegoś dojść, ja nic nie czułam do niego i wiedziałam, ze seks z nim byłby po prostu zwykła czynnością a ja żałowałabym tego do końca życia, nigdy bym sobie tego nie wybaczyła. I takie pytanie na koniec. Czy to normalne, ze mam takie podejście, że pierwszy raz chcę przeżyć z miłością mojego życia? Nawet jeśli nie, to i tak tego nie zmienię. (Nie, nie wynika to z wiary). I jak byście zareagowali na dziewictwo u dziewczyny Np na 1 roku studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno jesteś jesteś jak najbardziej normalna.W sumie na tym polu nie ma wielu norm,każdy jest inny.Nie jesteś aseksualna,bo masz popęd i pociągasz płeć przeciwną.Chcesz przeżyć swój pierwszy raz z kimś pokochasz to też jest normalne większość kobiet tak ma to wtedy powoduje poczucie i bezpieczeństwa i dzięki temu wzmaga doznania.Niektórzy ulegają chwilowej modzie bywa tak i to jest ich sprawa Ty rób zawsze jak uważasz i odczuwasz to twoje życie.Niektórzy się chwalą i tylko chwalą a niektórzy naprawdę mają to już za sobą .Poza to są tylko młodzieńcze rozterki,które każdy z nas kiedyś miał lub będzie miał.A o tej porze tutaj wszyscy śpią wiec rzadko ktoś teraz odpowiada.No i uwaga na wpisy wielu ludzi tutaj to niedowartościowani niedojrzali emocjonalnie słabi ludzie.O wyzwiska i bzdury bez sensu tu łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00:45 Dziękuje za wartościową odpowiedź :) No cóż, spodziewam się, ze o tej porze raczej tłumów tutaj nie ma, poczekam do rana/południa conajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem asem, można wiedzieć, co w tym strasznego? mam kły, pazury i hardy wyraz pyszczka, no ale to nie kwestia aseksualizmu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna ma problem, a jak zwykle znajdzie się ktoś kto robi sobie jaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAdam123
jesteś normalna, seks bez emocji może dać doła, natomiast seks z uczuciem z miłością daje katharsis fizyczne i przede wszystkim psychiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedekoon
Masz dopiero 18 lat. To co napisałaś świadczy tylko dobrze o tobie. Oznacza to ze nie jestes zepsuta osoba. Nie przejmuj sie tekstami głupich i proznych koleżanek i kolegów. Wiele z nich to przechwalki. Zapamiętaj ze dziewicą jest sie raz. Super jakbyś zaznala tego z kimś kogo prawdziwie pokochasz. Teraz zamiast takimi rzeczami zaprzątać sobie głowę pomysl o przyszłości. Zainwestuj w siebie czyli bierz sie za naukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś aseksualna, a to, że chcesz wartościowej relacji to jest ok. Co do innych... To naprawdę każdy ma swój model realizacji potrzeb seksualnych. Najważniejsze to realizować swoje potrzeby. i wiedzieć czego się chce, a ty wiesz. I pewnie jeszcze kilka razy w zyciu wszystko się zmieni. A jeśli chodzi o dziewictwo... U mnie w liceum połowa chłopaków i dziewczyn opowiadała liczne historie o swoich przygodach seksualnych. Na jakimś spotkaniu klasowym też pojawił się ten temat i okazało się, że większość swoje "pierwsze razy" przeżyła pod koniec liceum, a nawet na studiach. Większość przyznała się, że każdy opowiadał bzdury, bo inni opowiadali i nikt nie chciał czuć się wykluczony ;] Ludzie dla jakies źle rozumianej popularności i akceptacji potrafią powiedzieć i czasem zrobić dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem aseksualna.Względem męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks to nie podstawa i imprezki brzydze sie takimi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsnajpers
To ważne żeby nie ulegać modzie bo niestety tak teraz jest że media mówią jak żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćadam123
to pewnie wina meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×