Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Odpadłem w ćwierć finale lm z Roma boli mnie to bo miałem

Polecane posty

Gość gość

Strasznie silna drużynę zadecydowała kontuzja i pierwszy mecz na wyjeździe , cóż walka o czwarte miejsce grę w lidze mistrzów w następnym sezonie i przebudowa szatni na pewno myślę że jak grizman chce się zabierać na sile to niech idzie może gdyby zamiast rashworda grał stones na lewej obronie byśmy dali rade trudno 2-0 na wyjeździe i 3-1 po dogrywce u siebie zabrało mi chyba tytuł ligi mistrzów brawa dla butlanda spisywał się świetnie mój angielski bramkarz zostanie na następny sezon SALAha ściągnę Martins aut za 35 baniek , rashword tez chyba aut ale może na ławę się nada i retmunda zostawię skrzydła grizman salah bym chciał na następny sezon i tyle ściągnę SALAa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto dodać kończące się kontrakty moich bądź co bądź mocnych punktów zespołu thiaho mala , semedo chcą odejść z semedo chyba podpisałem thiaho dostanie dużą kasę zobaczymy spedze czas na ddb może toni kross się skusi na transfer bo neymar nie chce hazard ciekawe ile ma lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i moze z******* z kims ale jeszcze nic niewiadomo co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 100 patykow Lewandowskiego tez oddam nie wiem co zrobić z embolo talentem który wyjelem za marne 20 ml euro ławka do końca kariery chyba bo nie widzę tu szans mam też małola 18 lat talent jak chuj wejdzie do 1 szego składu chyba może za lewego jak dadzą 100 paczek chodź przez kontuzje mało ustrzelil ale np romie dwie bramy z***bal zobaczymy na pewno ten talencik pójdzie wysoko może ławka u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Butland-semedo-stones-koulibaly-guardido-pogba-thiagomala-grizman-eriksen/tut jakiś transfer na 10 tce - salah Lewandowski taki mógłby być mój skład na następny sezon a ławka o choj na pewno ograniczę pensje szkoda kurka tej ligi mistrzów eh zajmę się życiem teraz i ddb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo i telimens on się nie rozwiną jak chciałem bardzo bardzo źle się rozwiną chce "marne "jak na rozwój 30 melonow za niego chociaż się zastanowię ale bardzo bardzo słabo miał być jednym z najlepszych na świecie jest na poziom valencii transfer z opcją pierwokupu plus do mnie jakiś Anglik z lepszym odbiorem piłki nowego gerrarda chce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje cele transferowe na nowy sezon bez talentu z wypożyczenia perreira Wzmocnienia : salah , Kross , burkley russ , ndidi , jakiś lewy obrońca bo jeckinsona nie chce na walił tez kontuzja kiedy miałem problem z kontuzja gurdido , Morata /lukaku , Ali dele Wypożyczenia :perreira być może talent zobaczę co z nim będzie , ten Brazylijczyk jeszcze gdzieś na sezon pójdzie do mojej ligi jak nie zrobi furrory wyjazd albo napastnik nr 3 , embolo może pokaże swój talent gdzieś indziej a ja go przygarne w następnym sezonie , telimens ostatnia jego szansa musi coś tam pokazać bo s*******a , ten walijczyk do mojej ligi 1 szej , . I gomes mój talent ostatni sezon wypożyczenie Sprzedam : grizman jak chce odejść to chce 100 paczek dogadamy się jakoś jak on uważa że za dużo zejde max do 85 melonow kupie kogoś innego albo rashword wróci na LSN , rashword zostanie bo to wychowanek , martins cóż ciężko go ocenić nie grał dużo bo kupiłem retmuda i mam rashworda przyzwoite występy z Roma trochę spartaczyl źle dośrodkowanie i słabe wykończenie powoduje sprzedaż go gdzieś indziej za miejsza kwotę , Lewandowski jak ktoś go zechce to cześć i mala za 100 baniek puszcze ma dobre staty świetnie się rozwiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×