Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie dziwie sie ze jestem singlem

Polecane posty

Gość gość

Jak tak czytam te topiki z pierwszej strony nie chcialbym zadnej z was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proza zycia. Problemy dziwne. Nic porywajacego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam: czy wybaczyc romans? Czy dawac sie oszukiwac? Kto pierwszy ma sie odezwac? On rozmawia z kolezanka...nie spotykalbym sie z takimi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej straszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, lepiej od takich z daleka w realu. Tutaj popisać można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet bardze. Forum ogolnopolskie a tu zadnej pokrewnej duszy do pisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O szok. Jednak ktos mysli podobnie ;) to mnie zelektryzowalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak odpowiedziec nie na temat ;) pani tez bym podziekowal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brakuje jeszcze topiku: co kupic psu na urodziny? Czy to ze nie kocham meza powoduje ze mam wysypke na nosie? Czy gdy myje talerz prawa reka to przynosi prcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam ten temat to ty też nie lepszy. Ale to dobrze, że chcesz być singlem. Dzięki temu będę miał mniejszą konkurencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam twojego posta to zagrala symfonia zawisci. Sam topiku nie wymysliles ale podpiac pod moj to i owszem ;) bardzo orygibalne. Ty to jestes gosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jak tak czytam te topiki z pierwszej strony nie chcialbym zadnej z was. XXX Boś zgorzkniały. jak się zakochasz, to pędem będziesz zdobywał ukochaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i tak ;) ale nie wyobrazam sobie jak przychodzi babka i mowi: moj byly mnie zdradzal i boje sie zaufac...next...pani juz dziekuje. Albo: bardzo kocham zwierzaki i codziennie o zwierzakach a dziecka nie chce :) next...albo: nie wiem czy powinnam sie odezwac? Moze ty mnie zagadnij bo kobiecie nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawiść o co? Jeżeli masz pretensję, że ktoś ci odpisuje na twój temat nie tak jak to sobie założyłeś to na przyszłość go nie zakładaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale właściwie kogo obchodzi, czy się dziwisz, czy nie, i czy jesteś singlem, czy nie, i czy sie dziwisz, że jesteś singlem, czy nie... Marna prowokacja i obraza użytkowników forum świadczy o Twoim braku kultury osobistej, dlatego jeśli już, to stoisz na równym poziomie z całą resztą, do której się odnosisz. A to z kolei może świadczyć, że widzisz w innych własne cechy, których nienawidzisz. Więcej samoakceptacji, mniej frustracji. Pracuj nad sobą. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie mam zadnych pretensji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że jeśli ktoś jest dobrym, wartościowym człowiekiem to uczucie pogardy jest mu obce. Nie Jesteś lepszy od nikgo tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, nie chcesz mieć kobiety, chcesz byś singlem - to twoja przecież sprawa. Brzmisz tak, jakbyś tak na prawde chciał być z kobietą, aż ci nie wychodzi to wypisujesz tu jakieś farmazony. Idz i jakąś poderwij i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdzie nikogo nie obrazam. Stwierdzam tylko fakt ze nie chcialbym zadnej z was jak czytam topiki z zadnej strony? To Cie obraza ze bym Cie nie chcial? :D to jest inwektywa? Chyba nadinterpretujesz fakty. Wiecej dystansu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nigdzie nikogo nie obrazam. Stwierdzam tylko fakt ze nie chcialbym zadnej z was jak czytam topiki z zadnej strony? To Cie obraza ze bym Cie nie chcial? smiech.gif to jest inwektywa? Chyba nadinterpretujesz fakty. Wiecej dystansu ! xxxx No wiesz, tu pewnie większość kobiet Ciebie by nie chciała, więc nie ma się co puszyć. Takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nikim nie gardze. Po prostu nie czuje tych topikow i wiezi psychologicznej. Te problemy sa mi obce. ;) i nie chcialbym sluchac o tym co dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Absolutnie nikim nie gardze. Po prostu nie czuje tych topikow i wiezi psychologicznej. Te problemy sa mi obce. oczko.gif i nie chcialbym sluchac o tym co dzien xxxx no to nie będziesz o tym musiał słuchać, bo będziesz sobie żył sam. Zmusza cie ktoś do życia z kobietą czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnQ
Autorze, Masz rozbujałą wyobraźnię...umknał Ci drobny fakt, wobec któego Twoje rozważania są zbyteczne ;-)większość tutaj nie Chciałaby Ciebie więc nie męcz już swojej wyobraźni tym jak odrzucasz kafeterianki bo one zrobiłyby to pierwsze... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialbym kogos fajnego poderwac lecz gdy zaczyna opowiedac w ten sposob jak tu sie czyta ze wybaczala 15 zdrad i nie ufa nikomu albo ze nie wie czy kobieta powinna pierwsza sie odezwac to nagle przypominam sobie ze cos mi wyskoczylo i mowie sayonara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy niby ja sie pusze? Cale szczescie ze by mnie nie chcialy he he. Ja tylko stwierdzilem ze nie dziwi mnie ze jestem singlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tu 80 procent kobiety i facetów to jacyś zwichrowani. Normalni faceci i kobiety piszą normalnie, a nie zakładaja tematów w stylu , kobiety po 30stce się sypią, albo mój misiek flirtuje z moją koleżanką, co robić>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Znaczy niby ja sie pusze? Cale szczescie ze by mnie nie chcialy he he. Ja tylko stwierdzilem ze nie dziwi mnie ze jestem singlem. xxxx Cholera, jak się ciebie czyta to nikogo nie dziwi czemu jesteś tym singlem. Aż strach co to by było na zywo :D Facet, który ma obraz kobiet na podstawie tego, co czyta na forum internetowym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O takich topikach jak kolega wyzej wlasnie mowie. Naprawde nie czuje bluesa i nie chcialbym takiej osoby obok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś O takich topikach jak kolega wyzej wlasnie mowie. Naprawde nie czuje bluesa i nie chcialbym takiej osoby obok. To zyj samotnie. To nie zbrodnia. Po co ci kobieta. Z kobietami same kłopoty. A jeszcze musiałbyś być jej wierny i pomagać i w zdrowiu i chorobie. Zostaw to prawdziwym mężczynom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×