Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie dziwie sie ze jestem singlem

Polecane posty

Gość gość
12.57 cóz za głębia...no to powodzenia chłopcze, dalej męcz swojego kucyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze bardziej o tych sportach walki i na czym bylas w filharmonii? I co Cie urzeka w literaturze skandynawskiej. Mnie spodobala sie ksiazka Gra w klasy Cortazara i mozna ja czytac od srodka lub od konca. A Twoja ulubiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytalem Sto lat samotnosci Marqueza i mysle iz musze jeszcze dorosnac by ja pojac. a dlaczego uwazasz ze przeintelektualizowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno niektorzy lubia absurdy wiec czemu nie singiel kochajacy sztuczne rzesy? Coz za glebia wypowiedzi o kucykach :o a myslalem ze intelektualistke stac na wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na czym bylas w filharmonii na koncercie noworocznym w tym roku, zbiór pieśni neapolitańskich itp utwory, nieco lżejsza tematyka jak to w karnawale.a za tydzień idę na Napiórkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to byl zart o tych baletach. Pochwal sie na czym bylas w teatrze i filharmonii i co wtedy odczuwasz? I dlaczego uwazasz ze przeintelektualizowane? Logiczne ze nie musimy akurat czytac tych samych gatunkow literatury :D watpie ze czytasz to samo co ja a ja to co Ty wiec pytanie co mysle o tamtej literaturze jest lekko faux pas? I moze sama powinnas cos opowiedziec a nie sie przechwalac zeby tylko mnie zlapac na tym ze nie znam odp i udowodnic mi tym cokolowiek hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co Cie urzeka w literaturze skandynawskiej. brak pruderii pewna życiowość, natomiast przygnębia mnie jej mroczność i często poruszana tematyka samotności , kalectwa, choroby psychicznej, ale to akurat naleciałości historyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś singlem, bo czytasz kafeterię? ;-) Może jesteś pedałkiem, który czyta kobiece forum ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odpowiedziałam mały wiec sie nie podniecaj a w teatrze jestem co najmniej raz w miesiącu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybieram sie na Jezioro Labedzie. Mnie interesuje literatura w ktorej cos mnie zaskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baletu nie lubię, chcociaż bardzo sobie cenię Barysznikowa i udało mi sie widzieć jak tańczy parę lat temu na spotkaniach baletowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego przeintelektualizowane? Ja tez czytam o chorobach psychicznych ale od medycznej strony, interesuja mnie ksiazki o samotnosci. Juz jestem bardzo be bo nie klne jak szewc i podobaja mi sie geste sztuczne rzesy a takze czytam ksiazki to juz ktos ma mnie za zbiewiescialego. Brawo ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego przeintelektualizowane? a to musisz przeczytać Borgesa, to sam zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bardzo lubie balet. Podziwiam te kobiece pielne sylwetki, te piekbe figury ktore prezentuja, piekna scenerie i czuje sie tam dobrze jak wsrod swoich w domu. Zachwyca mnie to. A ty dlaczego nie lubisz baletu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze czytalem. Moze nie. A interesuje mnie twoje zdanie bo postawilas teze i w jaki sposob to poprzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bardzo lubie balet. Podziwiam te kobiece pielne sylwetki, te piekbe figury ktore prezentuja, piekna scenerie i czuje sie tam dobrze jak wsrod swoich w domu. Zachwyca mnie to. A ty dlaczego nie lubisz baletu? bo odbieram te klasyczne stroje i scenografię jako tandetne, bo nie podobają mi się figury tancerek i te nienaturalne ustawienia stóp, które je zresztą potwornie na cale życie deformują. A przekazywane emocje do mnie nie przemawiają. Wolę taniec nowoczesny jeśli już, inny rodzaj ruchu, inna emocja, inna scenografia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytam ksiazek po to zeby je krytukowac. Chyba w ogole nie lubie krytykowac. Jak nie podoba mi sie cos po prostu odkladam to ale nie uwazam za czas stracony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A interesuje mnie twoje zdanie bo postawilas teze i w jaki sposob to poprzesz nie czytałeś, ale dobrze- dlatego, że cały nacisk autora jest położony na osiągnięcie jak najbardziej wyszukanej formy przekazu, dążeniu do absolutnej doskonałości w technice i wycyzelowaniu jej do takiej doskonałości, że treść przestaje być czytelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czytam ksiazek po to zeby je krytukowac. Chyba w ogole nie lubie krytykowac. Jak nie podoba mi sie cos po prostu odkladam to ale nie uwazam za czas stracony. nie ma intelektu bez zdolności do konstruktywnej krytyki, czy oceny. Bez tego nie ma polemiki. No i nie ma własnego zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zachwyca balet poniewaz wyobrazam sobie ile cwiczen, czasu i energii ktos wklada w wystep. Podoba mi sie wygimnastykowanie i cos czego nie potrafi kazdy nieprzygotowany czlowiek bo to jest zjawiskowe. Kojarzy mi sie z czyms efemerycznym, z czyms eterycznym. Z wonia perfum mi sie kojarzy ;) z czyms pieknym co chwyta za serce. Ach i te piekne wygimnastykowane kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie ze mi o tym powiedzialas. Ja wlasnie takie ksiazki lubie i taki styl wiec super ze zainspirowalas mnie fo przecztania bo czegos takiego wlasnie szukalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie zachwyca balet poniewaz wyobrazam sobie ile cwiczen, czasu i energii ktos wklada w wystep. Podoba mi sie wygimnastykowanie i cos czego nie potrafi kazdy nieprzygotowany czlowiek bo to jest zjawiskowe. Kojarzy mi sie z czyms efemerycznym, z czyms eterycznym. Z wonia perfum mi sie kojarzy oczko.gif z czyms pieknym co chwyta za serce. Ach i te piekne wygimnastykowane kobiety a mi się kojarzy z bólem, cierpieniem, wyrzeczeniami, rywalizacja o to kto lepszy, ranami na stopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi sie pewna pani derektor chodzili bysmy sobie razem na jeziora;) i inne balety. Czytamy podobna literature, lubimy historie, odwiedzalismy te same miejsca, mamy podobne usposobienie ale nie chcialbym aby polamala mi serce jak lizak. Bo jak widac juz ti nawet dla niektorych nie jestem wystarczajaco meski bo nie klne i w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym jest konstruktywna krytyka? Czy nie tym iz forsujesz swoj subiektywny poglad? Checia upodobnienia swiata do wlasnych upodoban?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze tak i wyglada balet ale przeciez ktos jednak kocha to co robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio trzeba ci definicje słownikowe rozwijać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu uwazam ze krytyka jest bez sensu. Tak jakby ktos uzurpowal sobie prawo do tego by wiedziec lepiej. A topik zalozylem po to by wlasnie tak kulturalnie podyskutowac ale i spodziewalem sie tego ze oczywiscie jak zwykle inni beda mieli zupelnie inne zdanie niz ja :D standard. Doprawdy nie wiem czy gdziekolwiek poza ta pania derektor jest ktos kto mysli choc w 70 % podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Analiza dobrych i zlych stron. A skad wiesz ze przeintelektualizowanie jest czyms gorszym? Dla mnie lepszym. I to ma byc konstruktywna krytyka? I czrmu to sluzy? Dyskusji? Moze tak bo ile osob tyle racji. Ale mnie osobiscie zniecheca krytyka. Ot moja wada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej skupiam sie na tym co pozytywne i co daje energie niz na tym co mi sie nie pofoba stad omijam te ww tematy i osoby. Ale fajnie ze jest tu z kim kulturalnie sie wymienic refleksjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×