Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szklarska Poręba w wakacje z czterolatkiem. Jakie atrakcje?

Polecane posty

Gość gość

Kto był i co możecie polecić? Zastanawiam się czy to dobry pomysł, bo na szczyty raczej będzie ciężko, żeby wszedł o własnych siłach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My byliśmy z 6 latkiem, śmigał już co prawda dużo na nogach ale z młodszym możecie śmiało na wodospad szklarki, jest też park dinozaurów, na kamienczyka również nie jest specjalnie daleko, ważne żebyście zakwaterowali sie w miarę w centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Park dinozaurów, wystawa lego, wodospad szklarki, chata walońska, jest w szklarskiej jakas kolejka i dmuchance- taki niewielki fun park. Jesli macie auto- to karpacz i kolorowa, basen w golebiewskim, termy w Cieplicach, zamek chojnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wg was lepiej się zatrzymać w Karpaczu czy Szklarskiej? Gdzie lepsza baza jeśli chodzi o jedzenie? Mamy auto, nie ma problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu i tu jest fajnie. Karpacz jest troszke fajniejszy moim zdaniem. Ja mieszkam w Jeleniej , wiec mam to na codzien. Blisko karpacza jest tez western city! To jest super zabawa dla dziecka i dla doroslych. Jest tez ogrod japonski niedaleko i park miniatur z placem dmuchancow. Atrakcji jest sporo i jesli macie auto to nawet nie wazne gdzie sie zatrzymacie , ale sadze , ze Karpacz atrakcyjniejszy . Szklarska zrobila sie lekko tandetna. Choc ma duzo atrakcji to jest wiele kiczu ala podhale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wodospad Szklarka Wodospad Kamieńczyk Chata Wolańska Dino park Harahov - wjazd na Czarcią Górę wyciągiem i fajne miasteczko z super placem zabaw Poza tym, jak w każdym turystycznym miasteczku biura podróży organizują ciekawe jednodniowe wycieczki np. Skalne Miasto w Czechach, do Wiednia, Pragi ( ale to nie dla 4 latka) Szklarska jest dobrą bazą wylotową w inne, fajne i ciekawe miejsca. Pytanie czy Wasz maluch będzie miał siłę i ochotę spacerować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, że faktycznie Szklarska straciła swój urok, jako samo miasteczko. Mam porównanie, bo kilka urlopów już tam spędziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianna

a gdzie tam, miejsce super, my się świetnie bawiiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×