Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Reginaa23

Korporacja Romaniszyn Firma szkoleniowo doradcza.Piła

Polecane posty

Gość Reginaa23

A niech ich... Ta firma zasługuje na jedno. Aby nigdy...... nikogo nie skrzywdziła tak jak nas. Szanowni Państwo, proszę was, kto chce u nich odbyć szkolenie niech się, 10 razy zastanowi zanim podejmie decyzje. W firmie pachnie przekrętem. W tej firmie w czerwcu podpisałam umowę z datą, błąd przepraszam. Bez daty. Zastanówcie się dlaczego? Szkolenie, które było takie, że: komputery z poprzedniej epoki, zawieszały się, a sama nauka to chyba dla przedszkolaków, wiedzy tyle, co o ile, krótsza o połowę. A catering, który miał być, a był na papierze. Na niby byśmy jedli jak by nie zareagowalibyśmy. Byłyby pieniążki dla firmy a dla nas gu.... Przepraszam. My się nie liczyliśmy w tej firmie, tylko pieniądze. Za nic ta firma nas miała. Od podpisania umowy do niby stażu czekałam 6 miesięcy, na który nie miałam już szans. Z powodu matactwa w tej firmie. Przekręt jeden z wielu w tej firmie. Przestrzegam was. Nie decydujcie się na żadne szkolenie. Są inne firmy. Pieniądze i czas stracone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nas też oszukali czekamy na pieniądze za staż już 6 miesięcy i ciągle nas zwodzą że nie było jeszcze transzy za kurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena

Witam, z czystym sumieniem mogę polecić firmę. Dwa razy korzystałam z usług szkoleniowych i nie trafiłam jak do tej pory na lepszych trenerów i organizację szkoleń. Wszystko było zorganizowane na najwyższym poziomie, kontakt z firmą bardzo profesjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena

Witam, ja jestem bardzo zadowolona, kilkukrotnie korzystałam ze szkoleń i ani razu nie byłam rozczarowana. Trenerzy bardzo profesjonalni, obsługa biurowa na najwyższym poziomie, a sala w Pile z wszystkimi udogodnieniami (polecam pyszne ciasteczka:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×