Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Is maj lajf

Polecane posty

Gość gość

Czesc. Jesyem tutaj nowa, ale postanowilam zalozyc temat, poniewaz kompletnie sobie nie radze. Od 5 lat mieszkam sama, poniewaz sytuacja w domu zmusila mnie do wyprowadzki. Jestem od zawsze blizej zwiazana z ciacia i jej mezem, niz wlasnymi rodzicami. W moje poukladane od tego czasu zycie rodzice zaczeli sie tak wtracac, ze udalo im sie je rozwalic. Nie pierwszy raz. I oto jestem 100km od mojego domu. Kompletnie sama. Bez pomyslu na zycie. Bez sil. Jakies porady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 km its not Tu far?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja ulubiona somsiatka
I z braku drogi, pojawi sie droga. Nie ma potrzeby widzenia całej drogi, bo jesli jedzie auto to też ono końca trasy nie widzi... a mimo to jedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Wam za odpowiedzi. Gosc. No nie. Jestwm ze Slaska i wywialo mnie do Krakowa. Poniewaz kogos tutaj poznalam. Twoja ulubiona Somsiatka tak masz racje. Tylko, ze ja chce kroczyc ta droga wlasnie z pewna osoba. Ktora tak bardzo nie spodobala sie moim rodzicom, ze postanowili go przegonic. Mielismy wspolna firme, razem zamieszkac. A teraz ja siedze w Krk, z nadzieja, ze ida sie jeszcze cos zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śląsk a Kraków...to żadna odległość. Nawet dla miłości. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
It's my life

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc no wiem. A pierwsze pytanie bylo: wuchodzisz na dwor, czy ma pole? Ja ze na dwor. "No to bedziesz miec prze..". Teraz juz sie przestawilam i wychodze: NA POLE. Gosc. Wiem. To tak celowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:14 o co tu chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"16:00 I z braku drogi, pojawi sie droga. Nie ma potrzeby widzenia całej drogi, bo jesli jedzie auto to też ono końca trasy nie widzi... a mimo to jedzie." X Podoba mi sie to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawidlowo jest " na dwor " :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj byly / obecny mowil tak: jak sie mieszka na dworze, to sie wychodzi na pole. Jak ma polu, to idzie sie na dwor. gosc: jest w tym temacie film ma yt. Niezlomny. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ma yt: niezlomny. Film o wierzeniu w cos. Cokolwoel. I o motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×