Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

były mąż mieszka z kochanką w moim mieszkaniu

Polecane posty

Gość gość
ostatnia rada z d*..y strony,skad wiesz,ze ojciec zaniedbuje obowiązki rodzicielskie? Sąd nie może nic nakazac w obrebie wspólnej własności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że ograniczy to nie znaczy że nakazem opuszczenie mieszkania. Takich nakazów nawet nie chce dawać zbytnio za znęcanie się. Bo takie chore prawo mamy. A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak bym umilala kochance zycie ze sama by uciekla bo by nie wytrzymala.Nie wyobrazam sobie mieszkania z kochanka meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto nie daj sie umilaj im zycie to sami sie wyniosą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jak niby może dac nakaz opuszczenia wspólnego mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robisz tak : bierzesz te dziwkę bez skrupułów na rozmowę, mówisz jej , ze od teraz ma dwa wyjścia jedno przez drzwi a drugie przez okno. Wywalasz jej rzeczy Wzywasz policję ze w domu jest napad, ze jakaś obca zasrasza ciebie i dziecko. Przyjedzie policja, wypyta, wylegitymuje , pouczy. Za chwile robisz kolejna jazdę i wzywasz policję ze obca baba wtargnęła do twojego pokoju i układała tobie pieniądze, zgłaszaj wszystko , rób afery, zgłoś groźby przeciw tobie i dziecku. Dziecko w tym czasie niech bedzie u babci a ty rób wojnę za wojna. Albo oni albo ty. Ojciec twojego dziecka to bydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo i ona może z eksmezem wezwać policję że eksmalzonka kradnie i pieniądze i biżuterię. A tu wywalić jej rzeczy może jej podać na policję, że coś ukradła czy zniszczyła jak wyrzucala. Sama sobie narobi tym kłopotów. Plus jeszcze to, że jest akresywna. Dopóki współwłaściciel chce i pozwala mieszkać tej "kochance" to g****o może zrobić. A takie akcje to tylko pokażą że jest niezrownowazona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedynie co możesz zrobić jeśli rzeczywiście głośno kopulują (bo to że coś słychać to normalne w końcu blok) wstać wejść zapalić światło i upomnieć, jak im przerwiesz kilka razy to sami się ucisza. Ale prędzej musisz się przyzwyczaić a nie walczyć, nie ta to inna, były jest u siebie i naturalne jest że chce mieć kobietę, to że czujesz się niekomfortowo to tylko twoja sprawa. Może też wynająć swój pokój studentom i będziesz miała imprezki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam u prawniczki i wiem jak pozbyć sie z mieszkania konkubiny eksmęża.złożyłam do dzielnicowego skarge i napisałam tak jak kazała prawniczka .to skarga na zachowanie eksmęża który sprowadził do domu kochanke i ona mieszka u nas 3 miesiące.oboje uprawiają seks i chichotki w taki sposób że mój syn i ja stresujemy sie i nie możemy spać.zachowanie męża niszczy zdrowie psychiczne moje i syna.mąż zakłóca spokój dwóm osobom prawnie mieszkającym w tym mieszkaniu.prawniczka powiedziała,że dzielnicowy ma obowiązek z policją wyprowadzić konkubine siłą z mieszkania.czekam na decyzje dzielnicowego:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawniczka powiedziała mamusia powiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nagraj tę sytuację, zgłoś do Uwaga, Jaworowicz, itp. Na instytucje typu MOPS, Policja nie licz, tam są tylko osoby, które Twój los tyle obchodzi co tych udzielających tu odpowiedzi. Żal mi Ciebie bardzo. Teraz na szczęście ministrem sprawiedliwości jest odpowiedni człowiek. Po nagłośnieniu tej sytuacji myślę, że pomoże Tobie i innym kobietom. Nie byłam w takiej sytuacji ale bardzo mi przykro, że takie sytuacje mają miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby z godz.20.18.dziękuję za miłe słowa.moja mama powiedziała że mój eksmąż poznał kochanke której może zależeć na tym mieszkaniu i dlatego ta kobieta robi z nim to co robi i to tak bez skrupułów.mama mówi że ta babka i mój były chcą żebym tego nie wytrzymała i wyprowadziła sie z synem dobrowolnie zostawiając im mieszkanie za darmo - bez spłaty mnie.posłuchałam mamy i nie zrobiłam tego.złożyłyśmy z mamą skarge do dzielnicowego i czekamy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów ta twoja mama,eh. Ale co twoja mama prawnie ma do tego zdarzenia? mieszka z tobą,jest wspolwłascicielem mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale na czym może zalezec kobiecie,jesli nie macie zniesienia z eks wspolwlasnosci? Już przestan pierdzielic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad domniemanie,ze splata ma być dla ciebie? przecież to sad rozstrzyga a ty po tematach piszesz,ze oboje nie macie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby z godz.21.08.moja mama włożyła 50% udziału w kupno naszego mieszkania,bo ja z mężem mieliśmy tylko 50 tysięcy dlatego ona nie chce aby ta dwójka mnie wykiwała.ja znudziłam sie mężowi i nie wiadomo czy on nie planuje mnie oszukać będąc pod wpływem tej kobiety :-D do osoby z godz.21.09.konkubinie eksmęża może zależeć na moim mieszkaniu,bo on jest teraz nieżonatym facetem.gdyby udało im sie ,,wymęczyć mnie psychicznie'' to wtedy sama bym sie wyprowadziła dobrowolnie oddając im mieszkanie bez spłaty.wtedy kochanka eksmęża wyjdzie za niego za mąż,zostanie jego żoną i prawowitą panią domu.:-P do osoby z godz.21.11.ja nie mam z czego spłacić męża i on też nie ma z czego mnie spłacić.dlatego złożyłam już skarge do dzielnicowego o usunięcie konkubiny z mieszkania uzasadniając,że eksmąż sprowadzając do domu kochanke stworzył mi i synowi bardzo nerwową sytuację i przez jego schadzki z tą kobietą ja i syn źle sypiamy oraz bardzo źle czujemy sie we własnym domu.mąż zakłóca spokój dwóm domownikom a tak nie może być.czekam na decyzje dzielnicowego.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes pusta jak dzwon,pardon. Dopóki mieszkanie lub inne części składowe majątku wspólnego nie zostały podzielona to kazda madra nastepna kobieta nie wpakuje się w kłopoty finansowe faceta tylko poszuka z lepszą sytuacja startową. A mama jest wspoludzialowcem,masz to zapisane,ze ona 50% i wy drugie 50%? Bo jak nie,ze tylko dala pieniądze,ale ci tego odrębnie nie zapisala to ona nic prawnie nie osiągnie. A jeszcze może cie podkalbowac,zescie podatku od tej kwoty nie zaplacily w US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naiwna jesteś! To będzie słowo przeciwko słowu a dzielnicowy nie ma takiej mocy aby właściciela wyprowadzić z domu bo seks uprawia z kobietą. Coś tu kłamiesz lub ta prawnicza jakąś niedouczona. Fakt możesz zgłosić zagluszanie ciszy nocnej i spokoju domowego ale za to nikt nikogo nie wyrzuca dają upomnienia i mandaty. Nie ma prawa jej wyprowadzić dopóki Twój eks pozwala jej tam mieszkać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby z godz.21.49.mówisz że rozsądna kobieta nie wpakuje sie do rozwodnika który ma uregulować sprawy mieszkaniowe z byłą żoną czyli mną,ale ja nie sądze aby jego konkubina była rozsądną kobietą.ona siedzi na jego utrzymaniu,bo nie ma swojego mieszkania i mimo,że wie,iż ja jestem jego byłą żoną w nocy jęczy specjalnie żeby zrobić mi na złość.poza tym kiedyś powiedziała mi,że ona go kocha i chce wyjść za mąż.jej słowa dały mi wiele do myślenia.ona może chcieć mnie specjalnie ,,dręczyć'' żebym im wszystko zostawiła po czym ona stanie sie jego żoną i panią tego wszystkiego.moja mama powiedziała tak :,,córeczko,skoro ta kobieta nie ma skrupułów bawić sie za ścianą z twoim byłym mężem wiedząc,że ty jako jego eks-żona ich słyszysz to ta kobieta może być zdolna do wszystkiego bo ona nie ma nic do stracenia.ona może stworzyć taką sytuacje abyś nie wytrzymała i sama sie wyniosła oddając im mieszkanie za darmo i musisz być ostrożna bo ja czuje tu intryge szytą grubymi nićmi i mózgiem tego jest ta konkubina,bo ona nie ma mieszkania''. do osoby z godz.22.04.prawniczka powiedziała,że to co stworzył mój eksmąż w naszym mieszkaniu podlega pod paragraf o psychiczne znęcanie sie na byłą żoną i synem w celu zniechęcenia nas do mieszkania z nim i konkubiną.dzielnicowy ma prawo kazać konkubinie opuścić mieszkanie bo ona i eksmąż tworzą w domu nerwową atmosfere przez co ja i syn nie sypiamy i jesteśmy bliscy depresji.mieszkanie nie jest konkubiny i skoro ta pani swoją obecnością rujnuje zdrowie psychiczne moje i syna to dzielnicowy może podać ją nawet do prokuratury o umyślne powodowanie uszczerbku na zdrowiu moim i syna.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz jedno i to samo gadasz A prawda taka nie jest. Aby kogoś usunąć z mieszkania lub nakazać opuszczania, zabronić to musi być w sądzie sprawa a nie bo Ty powiesz a dzielnicowy przyleci. To tak nie działa! Ludzie latami starają się takich ludzi wyprowadzić z domów. A co zrobisz jak on pójdzie ja zameldowac? Wystarczy jego zgoda Ty nie musisz tam być. Przecież, nie musisz się wynosić stamtąd i zostawiać wszystkiego. Po rozwodzie należy się podział majątku i ja bym zostawiła do mieszkanie i chciała spłaty. Coś bardziej mi się zdaje, że to jest głupie prowokacja. Bo autorka albo głupia albo na prawdę taka naiwna. Hahahahaha już widzę jak policja przychodzi i ja wyprowadza :D a Twój były mąż mówi, że jest jego gościem i nic nie mogą zrobić a Tobie mandat dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartynaJackowska
Niestety zgadzam się z poprzednikiem odnośnie możliwości reakcji i wyrzucenia. No i co więcej nie uważam, że to prowokacja. Raczej uważam, że autorka jest cholernie zazdrosna i dlatego nie wyniesie się, ani tak naprawdę nie chce by ex się wyniósł tylko jego dziewczyna. I będzie siedziała w tej chorej sytuacji nie patrząc na dziecko. Ja bym zabrała część rzeczy i się wyniosła, ale założyłabym też sprawę o podział majątku. Jeśli żadne z Was nie ma kasy na spłatę to mieszkanie będzie sprzedane - pieniądze na pół i każdy idzie w swoją stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko i ty i Teoj ex mąż jesteście dnem!! Nie żal mi was! Żal mi waszego syna!!! Na co wy go skazujecie??!! Na kogo on wyrośnie jak obserwuje taka patologie i słucha ciebie i twojej mamusi! „Mamusia znudziła sie tatusiowi” jak można dziecku ryć głowę? Idioci! Weź kobieto podaj do sądu o podział majątku i nie jęcz! Daj synowi spokój psychiczny i nie pieprz mu bzdur, bo dziecko kocha oboje rodziców! Idiotka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znów to samo : prawniczka powiedziała mama powiedziała. To musi być prowo małolaty,nie 35-latki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy twoja mama jest oficjalne udziałowcem tego mieszkania? w dokumentach ? Piszesz,że dała wkład 50% .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chwilowo mam spokój dzielnicowy kazał policjantom wyprowadzić konkubine eksmęża i gliniarze wzięli ją za fraki z mieszkania ale ona w ostatniej chwili złapała mnie za szyje i próbowała dusić,złapałam ją za włosy i wtedy policja nas rozdzieliła bo nie wiem co by było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jeszcze powklejasz to prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No widać że to prowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesze sie że pokonałam konkubine eksmęża i bede sobie z nim żyła pozbyłam sie tej małpy z domy raz na zawsze hehehe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slabo piszesz to prowo.Eks może pojsc z domu do innej kobiety i nie będziesz sobie z nim żyla he he. 2/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w tej bajce jest też smok ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×