Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co dziewczyna mowi ze ma chlopaka jak nie ma?

Polecane posty

Gość gość

Kolezanka mowi mi ze ona zgrywa niedostepna. Ale mnie to zniechecilo. Gdyby tego nie powiedziala to bym byl zainteresowany. A teraz zali sie do wspolnej kolezanki ze jej sie bardzo podobam. To jest dla mnie nielogiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety są po prostu dziwne! Najpierw chcą być rozwiązłe a potem mają pretensje, że zagadują je mężczyźni, którzy chcą tylko seksu. Kobiet nie zrozumiesz autorze. Tu nie ma logiki. Kobiety są jej pozbawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. Czyli po prostu uznala ze jak bedzie taka niedostepna to ja glupol tym bardziej bede chcial zakazany owoc bo jsk by mi przyszlo latwo to bym jej nie chcial. Bardzo logiczne kobiece rozumowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra tez tak zrobie. Powiem ze bardze mi sie podoba ale nie moge o niej myslec bo mam dziewczyne i dziecko a potem jak nadal bedzie chciala to sie pospotykam z nia. I w sumie bez zobo. I spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co facet, który nigdy nie był chłopakiem dziewczyny mówi, że jest że jest jej chłopakiem i wszystkich od niej odgania? I twierdzi, że nie może z nią być, ale ma narzeczoną? Dziewczyna go nie chce i nie będzie chciała? Po co to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest psem ogrodnika tudzież jest zwyczajnie p*****lniety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn. faceci jej sie podobają ale chce być sama. Proste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.27 sądzę, że dwa w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jedno i drugie to bardziej to drugie. Właściwie to pierwsze jest zdeterminowane tym drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to dziwne stworzenia są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, może ta dziewczyna chciała zobaczyć, że, kiedy Ci będzie na niej bardzo zależało, będziesz o nią walczył z każdym, który będzie obok niej? Wiesz: jeśli coś do niej czujesz, to nie pozwolisz, by kto inny "sprzątnął Ci ją sprzed nosa". Ona chciała widzieć, że Ty poradzisz sobie z każdym, nawet z jej wyimaginowanym chłopakiem. A skoro tak szybko zrezygnowałeś, to nie czułeś do niej wystarczającej chemii i dlatego teraz skarży się na Ciebie swojej koleżance. Wiem, że to bardzo dziwne myślenie, ale kobiety tak już mają, że chcą być dla swojego wybranka tymi jedynymi, mimo, iż będą sugerować, że, w każdej chwili, mogą odejść do innego, jeśli nie poczują odpowiednich starań i zabiegów. To jest takie gadanie tylko, że ma Cię dość, że jej koleżanka widzi Ciebie w najgorszym świetle teraz. Tak naprawdę, to ona chciała zobaczyć, czy jest dla Ciebie ważna, ba, najważniejsza. I dlatego wymyśliła tego innego chłopaka, zgrywała niedostępną. To wszystko po to, by zobaczyć siłę Twojego uczucia i prawdziwych zamiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt normalny nie będzie się pchal na 3 w cudzy związek. C*****a strategia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie tykam zajetych wiec niestety to zniszczyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba wziela mnie za jakiegos glupka sadzac ze bede rozbijal zwiazek jak jakis desperat. He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny_punkt_widzenia
Szczerze? Powodów może być wiele, tych dających się logicznie wytłumaczyć 0. My same za bardzo nie wiemy, jak zdobyć zainteresowanie płci przeciwnej. Wcześniej przez wieki to mężczyzna się starał. Wybaczcie nam nieudolność, bo jesteśmy stosunkowo nowe w branży: "jak poderwać faceta" :D Kobiety udają niedostępne lub trudno dostępne(w tym że kogoś maja), bo uważają, że to powoduje większe zainteresowanie i podnosi jej atrakcyjność... no cóż pewnie czasami to działa. Przeważnie jednak mężczyzna czuje się odtracony i wyczuwa braku zainteresowania ze strony takiej kobiety. Dziewczyna może przez miesiące skutecznie kamuflowac zauroczenie, udając obojętność. Z tego co wiem mężczyzni też to potrafią;) Czasami kobiety stosują metode kija i marchewki. Trochę dam a potem zabiorę. Zrobię to znowu i znowu... może czasem to działa. Przeważnie powoduje frustrację mężczyzn. Takie knucie i intrygowanie nie dość, że nie świadczy dobrze o tej osobie, to jeszcze źle wróży na przyszłości związku. Jest cześć niesmialych dziewczyn, które zwyczajnie wstydzą się okazać zainteresowanie. Takie najchętniej posługują się koleżankami-adwokatkami, by uświadomić obiekt westchnień o swoim uczuciu. Czasem, jak nieśmiałe dziewczyny mają super przyjaciółkę posredniczke, to wychodzi i nawet znam takie małżeństwo. Przeważnie jednak okazuje się to być klapą, bo przyjaciółka pośredniczka nie może interweniowac zawsze i wszędzie i okazuje się, że bez wsparcia takie niesmiale dziewczę sobie nie rad******ontaktach z mężczyznami. Uwierz mi autorze, że czasami zostaje się w związku tylko we dwoje i co wtedy zrobi taka dziewczynka. Mamusie nam od dziecka wmawiały, że ten co bije, kopie, ciągnie za włosy i poniża, robi to bo jest nami zainteresowany... i wiele z nas łyknęło tą bajeczkę. Do tego dochodzi jeszcze przeświadczenie, że brutalny jest silniejszym samcem, czyli wartym naszej uwagi. Stąd nasze przeświadczenie, że świat jest skonstruowany na opak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za brednie. Takie same jak te wszystkie triki i gierki i damskie i męskie. Udawanie i pajacowanie które w ostatecznym rozrachunku i tak się nikomu nie opłaci. Tyle na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny_punkt_widzenia
Jeśli jesteś zainteresowany tą dziewczyną, to możesz spróbować jeszcze raz. Może nie jest nieudolną, dwulicową, wstydliwą intrygantką a tylko przez przypadek tak wyszło i trudno jej teraz to odkręcić. Różnie może być w życiu... Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź tu nie gadaj głupot,bo nie wszystkie kobiety grają w takie bezsensowne gierki. To idiotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi sie jawi teraz jako podstepna zmija i nie wiem czy kiedys minie ten obraz. Drugiej jako slodka i niewinna i czuje rozstroj. Ale przede wszystkim mysle ze mimo inteligencji jest bardzo glupia bo zle to rizegrala i czuje kwasior

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajętych się nie tyka. Nieważne czy jest zajęta przez Jana Kowalskiego czy urojonego rajana goslinga. Ludzie są zabawni naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny_punkt_widzenia
Gość : Oczywiście, że to są gierki. Ja tego nie uznaje, bo przeważnie osoby uciekające się do takich zabiegów to dwulicowe, hipokrytki z typu najgorszych. Autor opisuje w kilku słowach sytuację. Jak mamy się do niej odnieść nie robiąc krzywdy żadnej z osób zainteresowanych i NAM NIEZNANYCH! Więcej empatii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bede sie bawil w te gierki rewaznowal choc korci mnie bo tez umiem byc wredny. Ale bede ja mial na oku i powiem wprost ze moze liczyc tylko na dobra zabawe jak sama chciala i nic poza tym bo ja sie nie zaangazuje. Ciekawe jak bardzo zaboli prawda? Tez sprawdze sile jej uczuc bo jak kocha to sie zgodzi co nie? Ja mam taka teraz kobieca logike no podazam jej sladem rozumieania hehe. Oczywiscie zartuje. Oleje to. Bede rizmawial normalnie jak gdyby nigdy nic ale bede mial to na uwadze ze ma powazne wady i jak wykryje ich wiecej to niestety odejdzie z niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmi groźnie. Na pewno się wystraszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inny_punkt_widzenia
Bardzo mądrze z Twojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj debilu ze swoimi bajeczkami do zawsze gotowego rozkraczonego robaczka, babochłopa w sam raz dla ciebie a nie twOrzysz bajeczki o kobiecie, która ma już ciebie dość, chciałbyś mieć rozkraczona wdowe na seks i tajemnicza kobietę na miłość? O czym inni by nie wiedzieli, bo wypierałbyś się tego. Jesteś nienormalny, taki twój los, niestety nie wiedzieć czemu ten los związał ciebie z tą kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe chyba komus sie pomieszaly watki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ona nie wie jak mnie tym klamstwem zranila. Teraz boli mnie glowka jak o tym mysle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze odpowiem tobie! Bo kobiety chcą dupków a tylko d**ek bierze się za zajętą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czemu nie chce fajnego chlopaka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze chciala mnie odstraszyc ale stwierdzila ze jednak za bardzo jej sie podobam no i teraz kombinuje jak wybrnac a tu ni ma jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×