Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co dziewczyna mowi ze ma chlopaka jak nie ma?

Polecane posty

Gość gość
gość dziś A czemu nie chce fajnego chlopaka x bo one chcą dupka. po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz mi smutno :( a juz myslalem ze bede mial fajna dziewczyne i nie bede spal sam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze, może ta dziewczyna chciała zobaczyć, że, kiedy Ci będzie na niej bardzo zależało, będziesz o nią walczył z każdym, który będzie obok niej? Wiesz: jeśli coś do niej czujesz, to nie pozwolisz, by kto inny "sprzątnął Ci ją sprzed nosa". Ona chciała widzieć, że Ty poradzisz sobie z każdym, nawet z jej wyimaginowanym chłopakiem. A skoro tak szybko zrezygnowałeś, to nie czułeś do niej wystarczającej chemii i dlatego teraz skarży się na Ciebie swojej koleżance. x Brednia roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedziała że ma chłopaka nie? Jakby powiedziała że ma męża lub nawet narzeczonego, to miałbyś problem. Jaka ona jest zajęta, bo ma chłopaka? Czy ona chłopakowi coś przyrzekala? Jak nie ma obrączki czy pierścionka zaręczynowego na palcu, to nie jest zajęta. I jakby Ci rzeczywiście na niej zależało, to zrobiłbys wszystko żeby była twoja. Teraz to faceci są straszne ciapy, nie potrafią zawalczyć o kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem.idiota by wojowac o dziewczyne jesli sypia z innym a mowi ze jej sie podobam ja i o mnie marzy. To absurdalne. Boli mnie to ze nie moge jej przytulic ale wkurzylo mnie to mega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra, ale może mieć chłopaka co nie znaczy że inny nie moze bardziej się podobać, zauroczyc dziewczynę. Może spotykała się z tym facetem ale to nie było to. Może jest dupkiem. No różnie to bywa. A ty i tak powinieneś się cieszyć, bo widać wcale z nikim nie sypia, tylko tak powiedziała, żeby zobaczyć na ile Ci zależy. Ja nie mówię czy zrobiła mądrze czy nie, ale fakt, że dziewczyny lubią czasem tak sprawdzić na ile facetowi zależy. A ty się jej pytałes czy kogoś ma, czy ona tak sama zaczęła ci gadać że ma chłopaka? Bo to też ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po to, żeby cię dyplomatycznie spławić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw sie do mnie jakby przystawiala prawiac o moim intelekcie i cos tam ze jak jestem przeziebiony to ona by mi zrobila herbatki i sie mna zajela. I tak nawiazalismy sumpatyczna gadke. I rozmawialismy. Ale nagle kumpela zasugerowala ze bardzo tamtej epadlem w oko i ona wtedy sie wycofala. Zmyslila ze ma chlopaka.a potem jak ja zaczalem unikac to zale ze oba nie ma chlopaka i tetaz to juz w ogole sie nie intetesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×