Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Bakka

Dieta warzywno owocowa czesc 3

Polecane posty

Witaj Parasole, miło Cię poznać. A ile chcesz być na takiej diecie? Jakie efekty po dwóch tygodniach diety? 

1500kalorii to pewnie drugie tyle co ja jem. 

Ja po obiedzie, najedzona wreszcie ale już myślę o kolacji i tak w kółko. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam tak się odżywiać póki nie schudnę 🙂 Zakładając, że będzie to kilogram tygodniowo to moją wymarzoną wagę powinnam mieć w połowie września. 🙂 Pewnie jednak nie będzie tak dobrze, bo nie mam za bardzo czasu, żeby ćwiczyć, a tylko spaceruję i jeżdżę na rowerze. Myślę, że na 1500 kaloriach da się jakoś wytrzymać i, co więcej, przeżyć okres urlopowy, spotykać się ze znajomymi, grillować itd. 🙂 Na co dzień jestem wegetarianką, więc warzywa tak czy tak były już podstawą mojej diety.

Co zmieniłam:

- zaczęłam liczyć kalorie

- wyeliminowałam słodycze

- przesunęłam akcent z kolacji na śniadania i teraz jem więcej rano niż wieczorem

Przez ostatni rok bardzo mocno zajadałam stres i niestety doprowadziłam się do osiemdziesięciu-kilku kilogramów przy 174 cm wzrostu. 😕 W międzyczasie zaczęłam leczyć tarczycę (mam niedoczynność) i depresję - dwa główne powody mojego przytycia, a teraz postanowiłam w końcu się za siebie zabrać. Na razie nie narzekam, nie jest mi słabo, jestem najedzona itd. Straciłam już ponad 2 kilo, choć wiadomo, że na początku to pewnie głównie woda. 🙂

A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę na rygorystyczną dietę warzywną od dzisiaj [9 sierpnia 2021 r., poniedziałek]. zjadłem tylko 2 miski żurku (bez kiełbasy i jajka) i czuję głód, na kolację zjem jeszcze 1. miskę żurku. Muszę to wytrzymać, kto jest ze mną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×