Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kakka

Guzki w pachwinach

Polecane posty

Gość Kakka

Witam. Jakiś czas temu po dwóch stronach, na tej samej wysokości, w prawej i lewej pachwinie wyczułam po jednym „guzku” „zgrubieniu”. Kiedy dotykam, tak jakby się przesuwają, są niewielkie. Po lewej stronie, przy lewej pachwinie czuje ból, tak jakby mięśni. Przeczytałam już mnóstwo artykułów, ale tylko napędziło mi to strachu. Co to może być? Może miał ktoś z Was takie coś? Do lekarza na razie nie mam jak pójść bo zbliża mi się miesiączka. Pójdę zaraz po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze masz powiekszone i bolesne wezly chlonne, to wskazuje np. na infekcje. Nie grzeb sama i ich nie podrazniaj. Lekarz oceni, czy sa powiekszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam w jednej pachwinie taki guzek , byłam z tym u ginekologa ale nic się konkretnego nie dowiedziałam . Kazała obserwować , po jakimś czasie sam zniknął .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te guzki mogą być po niedoleczonej anginie bo bakterie przenoszą sie potem na węzły chłonne i pachwiny,poszłabym z tym do lekarza bo jak to są powikłania po anginie to może być gorzej życze powrotu do zdrowia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kakka
Dodam, że robiłam pare dni temu morfologię i wszystko w normie, oprócz nieznacznie podwyższonych limfocytów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy jaki to guzek. U mnie pojawił się bolesny guzek i tak skojarzyłam że parę dni wcześniej użyłam silnego blokera potu. Guzek utrzymywał się dość długo, chyba z 4 tygodnie i już się bałam co to jest - ale na szczęście potem sam powoli zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×