Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 30stka może wyglądać na 20 lat?

Polecane posty

Gość gość
Lwia zmarszczka, opadające cycki, nadwaga lekka lub niewielka, rozstępy, zmarszczki itd to nic. Prawdziwym nieszczęściem na tym świecie jest ludzka głupota, taka jak u autora tych tematów-wypocin. Zmarszczy można wyprostować, ciało wyćwiczyć, można wykonać plastykę waginy, schudnąć itd. Na niski poziom intelektualny taki jak u autora nie ma sposobów. Debil pozostanie debilem do końca życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta po 30 jest jak TRABANT 1.1 UŻYWANY TRABANT 1.1: PLUSY I MINUSY Plusy + niska cena zakupu // nie zawsze wymaga tyle inwestycji (na początku co młodsza) + duży bagażnik // ma większe piersi niż młodsza, i duży tyłek, ale już opadający + wydajne ogrzewanie // jest przeważnie grubsza niż młodsza to jest i cieplej od niej + duża zwrotność // w łóżku chętnie zmienia pozycje + znaczna trwałość silnika i układu napędowego // jeszcze da radę uprawiać długi i namiętny seks, jak wysportowana to i biega Minusy - przestarzały wygląd // zmarszczki, krótkie włosy, cellulit - niski poziom bezpieczeństwa // już coraz ciężej zachodzi w ciąże, powoli idzie menopauza - utrudniony dostęp do tylnych siedzeń // większe owłosienie w okolicach odbbyytu - spore zużycie paliwa // dużo pije alkoholu i płynów - drogie części zamienne // dalsze utrzymanie drogie, wymaga kremów przeciwzmarszczkowych, brania różnych leków, suplementów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trabi spec
A to 30 latka jak była jeszcze młoda (Trabant 601) - czyli miała 20 lat ZALETY małe wymagania obsługowe // nie trzeba wymyślać, być prezesem, mocno się starać, nie jest wybredna duża trwałość nadwozia, silnika i zespołów podwoziowych // młoda, brak widocznych zmarszczek, tyłek jędrny i napęty łatwość przeprowadzania napraw, duża elastyczność silnika; // częste kłótnie ale niepoważne, kompromisowa, można się dogadać spory bagażnik, mimo małych wymiarów samochodu; // kształtny tyłek, wystający, mimo braku nadwagi dobre trzymanie się drogi. // pięknie chodzi w szpilkach WADY wysokie zużycie paliwa, mały zbiornik; // dużo pije, szybko się upija brak paliwomierza; // jak pije to bez umiaru - często nie wie ilie wypiła dość wysoki poziom hałaśliwości; // szybko i głośno mówi, czasem aż sąsiedzi słyszą mała skuteczność ogrzewania i przewietrzania // jest chuda i smukła to w zimie nie jest od niej ciepło - mało tłuszczu utrudnione zajmowanie siedzeń tylnych // ciaasny tyłeczek brak możliwości zamykania prawych drzwi od zewnątrz; // czasem tajemnicza fotel kierowcy w skrajnym tylnym położeniu. // yyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- pomarszczona szyja i dekolt - większe palce u rąk - kolana pomarszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna dbac i chciec wygladac mlodo jak najdluzej, byleby nie wpasc w sidla uzalezniajacej medycyny estetycznej bo final bedzie jak u Bogumily Wander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może!TO NIE MOŻLIWE! 30 latki mają większe palce i ręce takie jakby no większe niż np. 20 latki. Do tego znaki zmarszczek na szyi, oraz kurze łapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ale to rzadkość.20-25 latki to bardzo młode dziewuszki a 30 latka jest raczej dojrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może. 20 latka ma: - grube i szerokie brwi - dłuższe rzęsy - wyraźniejszy makijaż - długie włosy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co wam wygladac mlodziej? myslicie ze jakims cudem zatrzymacie czas? i tak bedziecie stare, obwisle i brzydkie wiec po co z tym walczyc? taka jest natura i ja mam gleboko w powazaniu na ile lat wygladam i czy bede miec zmarszczki czy nie. nie maluje sie prawie wcale (poza rzesami i ustami), uzywam oleju z awokado a tusz zmywam olejem kokosowym. nie stosuje zadnej chemii na skore, nie jem cukru i glutenu a jakie to efekty za soba niesie to mam to gdzies, robie to dla zdrowia zeby szybciej nie kojfnac albo sie nie utuczyc, starzeje sie z godnoscia chociaz mam dopiero 26lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też się starzałam z godnością jak miałam 26 lat :-) I zgadzam się, że uroda i zmarszczki nie są najważniejsze, ale są jedną z wielu wielu ważnych rzeczy w życiu. I tak się zestarzejemy, ale lepiej kiedy stanie się to parę lat później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat uważam że w każdym wieku trzeba i powinno się dbać o swoją cerę tak samo i wtedy będziemy się czuły o wiele atrakcyjniej no i młodziej. Nie oszukujmy się, ale nawet dobrym genom trzeba trochę pomóc. Mnie zdecydowanie wystarcza krem Cetaphil Da Ultra, którego używam zarówno do ciała jak i mojej twarzy. Podoba mi się w nim to, że jest wydajny, bezzapachowy i szybko się wchłania nie pozostawiając tłustych plam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, 30 lat. -zero kurzych lapek lub zmarszczek ( az mnie zatrwaza :p -cialo takie samo jak w wieku 16 lat ( a nawet lepsze, bo uprawiam regularnie sport) -regularnie pytaja mnie o dowod gdy ide do klubu Moja recepta: -sport -minimalny makijaz -nie farbuje wlosow -rozmiar 36 -nie pije, nie pale, nie chodze na solarium -ale tez moze chodzi o geny, mam dlugiw wlosy, lekko okragla twarz, mlodziencze rysy, z wiekiem zaczynam to powoli doceniac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-Acha i mysle, ze spojrzeniu tez mozna rozpoznac, ze mam wiecej lat. Ale z twarz i cialo mi sie nie zmienilo jesli to na plus. Ale mysle, ze po 30tce, czyli juz niedlugo sie zacznie. Ale to nic, nie boje sie starzenia. Wazne by sie starzec z godnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE MOŻE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1) nie może, ciało się zmienia 2) wcale to nie oznacza, że wygląda źle, słabo, staro czy niezdrowo - osoba wysportowana i zadbana może wyglądać znacznie lepiej niż w młodszym wieku (dzisiaj, gdy wiele młodych osób ma nadwagę to nawet częsta sytuacja). 3) między nami są ogromne różnice w cechach osobniczych (np. siwe włosy i łysienie u niektórych są ok. 30-tki a u drugich koło 50-tki), więc wszelkie uniwersalne metody oceny wieku typu zmarszczki, kolana itp. włożyć między bajki. 4) są też różne inne przypadki zamydlające obraz, np. osoba po schudnięciu może mieć zwiotczałą skórę twarzy co daje efekt zmarszczek przy uśmiechu (chociaż ma dopiero np. 22 lata). Albo odwrotnie. Jak chcesz wiedzieć ile ktoś ma lat to najlepiej zapytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×