Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 30stka może wyglądać na 20 lat?

Polecane posty

Gość gość

W jaki sposób wyglądać młodziej? Proste długie włosy, białe i pastelowe obcisłe ubrania, wydepilowane ciało, ćwiczenia, zdrowe odżywianie, zdrowe i jasne zęby, rozmiar max 38... Co jeszcze jest atrybutem wyglądu 20+ a nie 30+? Oczywiście pomijając zabiegi medycyny estetycznej typu botox, kwas hialuronowy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
charakter oosbowosc... tego nie przeskoczysz, 30 latka w mózgownicy jest 30stka i tyle, mamuśka lub w panice chce zaciażyc jak najszybciej, to widac - zmeczenie bachorami lub desperacja ich poisadania x a tak powaznie to oczy, po oczach widac wiek, nie koniecznie chodzi o brak zmarszczek ale ten błyk w oczu, brak problemow, inne spojrzenie ma 30 a inne 18 , ja sama wygladam z daleka bardzo bardzo mlodo ale z bliksa juz ludzie poznaja ze przeszłam wiele i licealistka nie jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może wyglądać z daleka, z bliska, bez makijażu wygląda i śmierdzi jak po trzydziestce. Zapominacie o feromonach, to właśnie dlatego mężczyźni reagują na was inaczej, niż na młodsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może, sama mam 34, a wyglądam na 25:P i w tym jest problem, bo zawsze doczepi się do mnie jakiś małolat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zależy od sposobu życia, genów, doświadczeń, od osobowości, jest wiele pięknych, pociągających kobiet w przedziale 40-50, emanują mega seksem, są zmysłowe, jasne, że to nie to samo co gładka skóra 20 parolatki i one dobrze o tym wiedzą, są pogodzone ze sobą i to jest właśnie seksowne, są też 20 i 30 kłótliwe panie, zapuszczone, wyżywające się na zadbanych rówieśnicach, najgorsza odmiana to dzidzia piernik: 30 lub 40 plus pozująca na małolatę, ale są faceci, których to nęci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre geny, dbałość o ciało- wysiłek fizyczny ( marsze/biegi), gimnastyka itp., zdrowe odżywianie, unikanie solarium, unikanie smażenia się na słońcu ( niszczy skórę), dobre kremy do twarzy ( już od 12-14 roku życia), unikanie używek- alkoholu, tytoniu, ostrożne stosowanie kosmetyków kolorowych. Najlepiej nie farbować włosów. Regularnie robić podstawowe badania. Nie obżerać się słodyczami i nie słodzić- cukier to trucizna. Słodzić i pozwalać sobie na wszelkie słodycze od święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezrozumiałe panny
Wy kobiety macie dziwne problemy, ale PO CO wam wyglądać młodziej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radość zycia, blysk entuzjazmu w oku zawsze odmladza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Moonlight_
Owszem. Jest to możliwe. W tym roku skończę 29 latek, za rok "trzydziestka" a ja nadal wyglądam na 24-25 lat, przynajmniej tyle "mi dają" :D Dzieci nie posiadam i póki co nie planuję, mam dość "dziewczęcą" urodę i ogólnie mentalnie bliżej mi bardziej do dwudziestki niż trzydziestki. Nie odmładzam się jakoś przesadnie na siłę po prostu czuję się młodo. Słucham młodzieżowej muzyki, w wolnych chwilach jeżdżę na rolkach, ubieram się młodzieżowo tak jak większość dziewczyn 20+ z wyjątkiem pracy gdzie jestem skazana na tzw strój służbowy. Na co dzień lubię spodnie rurki, trampki, leginsy z napisami koszulki z nadrukami itd, często spinam włosy w kucyk. Moja "młodzieżowość" nie zawsze może działać na moją korzyść :D Pracuję jako kierowca autobusu i zdarzały się sytuacje że pasażerowie patrzą na mnie jak na jakąś kosmitkę tym bardziej że mieszkam na tzw "prowincji" gdzie niektórzy mają jakieś średniowieczne podejście rodem z ciemnogrodu :D Za to z dzieciakami które wożę do szkoły szybko znajduję wspólny język dzięki czemu łatwiej mogę je ogarnąć i są wyjątkowo posłuszne ;) Jak wyglądać młodziej ? Po prostu trzeba czuć się młodo, ubierać młodzieżowo, ogarniać trendy w modzie, kosmetykach, muzyce, czytać w necie strony dla młodych, orientować się w świecie itd. Nie można też przeginać z niektórymi kosmetykami czy ubraniami, trzeba pamiętać o granicach dobrego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:01 - śmierdzi to twój mikro fiutek, łachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może wyglądać z daleka, z bliska, bez makijażu wygląda i śmierdzi jak po trzydziestce. Zapominacie o feromonach, to właśnie dlatego mężczyźni reagują na was inaczej, niż na młodsze. Smierdzi to twoja głupota profesorku z bożej łaski. W jakiej mądrej książce naukowej wyczytałeś takie mądrości. Poczytaj może o biologii człowieka i feromonach a dopiero potem się wypowiadaj nieuku. Jak ktoś się nie myje to śmierd******ażdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.02.11 Może, sama mam 34, a wyglądam na 25jezyk.gif i w tym jest problem, bo zawsze doczepi się do mnie jakiś małolat... >>> oj ty durna, małolat myśli że masz pod 50tke i chce starą kwoke zaliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko ładnie ale rozmiar pomyliłaś bo 38 to własnie bardziej charakterystyczny dla 30-tki dla 20-tki 34-36 max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak powaznie to oczy, po oczach widac wiek, nie koniecznie chodzi o brak zmarszczek ale ten błyk w oczu, vv Dlatego tyle lasek chodzi w okularach przeciwsłonecznych, nawet jak nie ma słońca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaki wg ciebie 20latka nosić rozmiar? 11? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez napisałam ze 34-36 :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
38 to rozmiar typowy dla dojrzałej kobiety, to już się nie kojarzy z dziewczęcością niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego okulary słoneczne
gość wczoraj chodzą w okularach bo albo zakacowane i oczy popuchnięte od chlania/ćpania albo badboy sprał im ryja ( lecz dalej go kochają )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30stka może wyglądać na 20stke jak sobie w fotoshopie przerobi gębe i ciało, niestety na ulicy nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to. Zmarchy po 30 wyłażą nawet spod szpachli na mordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NoGlowNoGo
Niemozliwe. Kobieta traci swoj mlodzienczy blask (youthful glow) i jedrnosc cery ~ 25 roku zycia. Tego zaden zabieg nie przywroci. Żaden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
młoda bez doświadczeń życiowych ma inne spojrzenie, blask w oczach, a potem już ten blask zamienia się w doświadczenie/zmęczenie, 30stka blasku w oczach jak 20stka NIGDY nie będzie miała nawet gdyby się usrała, oczu nie wymieni i nie przerobi niczym więc blasku nie odzyska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"młodzieńczy blask" i "błysk w oku", to się traci jak człowieka dopadnie proza życia: rutyna, nuda, dzieciory i cały ten kierat. Jak się tego uniknie o ma się niezłe geny, to można wyglądać na 20 prawie do 40stki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dwudziestolatka straci blask w oczach w przypadku problemów życicowych. Temat zakłada kretyn który chce dokopać kobietom 30+. Pewnie jakaś 30stka kopnęła go w duupe bo się na nim poznała i teraz wyżywa się na forum. Albo jakaś kretynka która sama sobie życie zmarnowała przez własna głupotę. Starość, utrata" blasku" to naturalna sprawa. Każdy wiek ma swoje plusy i minusy.Dobry wygląd to kwestia dbania o siebie. Znam 20letki które wyglądają gorzej od własnych matek. Autorze/autorko skończ z tym skowytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś totalne bzdury, nie ma polek 40 latek które na 20 wyglądają BEZ "korekcji", azjatki wyglądają młodo często, ale to troche genetyka, pozatym inna dieta wschodnia, oraz nie chlają i nie palą tyle co polki plus generalnie nie wala na ryja tyle makijażu i chemii co polki ( lub wcale ), azjatki są raczej naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żadna filozofia
najbardziej co postarza polki to 1. ALKOHOL 2. FAJKI 3. makijaże i inne gòwno chemiczne co walą na gęby codziennie pokażcie mi nie pijącą i nie palącą oraz nie używającą makijażu a ja wam pokaże młodo wyglądającą kobiete Tyle, zagadka rozwiązana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie piję, nie palę, maluję się jedynie, ale tulko oczy i usta, fluid rzadko. Z resztą jak miałam 20 lat też mało się malowałam. i i tak zmarszczek dostałam. na czas nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie się zestarzejemy, ale wydaje mi się, że w tym wieku 20 i 30 lat to jeszcze nie ocenia się wieku po zmarszczkach a tak po "całokształcie" tzn. jeśli masz np. drobną budowę, okrągłą buzię, kolorowe ubrania i wesoło trajkoczesz - to możesz uchodzić za dziewczynę ok. 20-tki chociaż pierwsze kurze łapki już masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie musisz mieć kurze łapki...ja mam 38i dopiero teraz je dostrzegam.w wieku 32lat trafiłam na kurs...i wszyscy myśleli że mam 24lata.nie generalizujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×