Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 30stka może wyglądać na 20 lat?

Polecane posty

Gość gość
ale tyłki opadają po 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może. Różnice 30 latka ma często ma poziomie zmarszczki (20 latki-często nie mają) 30 latka ma kurze łapki koło oczu 30 latka ma z reguły krótsze włosy 30 latka ma zmarszczki nad kolanami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy 30 latek może wyglądać na 20 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy jeszcze nie pomylilem trzydziestki z dwudziestka Nie da sie tego pomylic Oczywiscie jak ktos jest mily to wciska kit,sam tak robie,ale swoje wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może, to jest NIEREALNE! Nie ma co się oszukiwać. Tzn. jest to realne ale u np. Azjatek, ale na pewno nie w Polsce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U azjatek po dluzszej chwili tez zauwazysz przyblizony wiek,po spojrzeniu,chodzeniu,glosie,stylu bycia,reszcie ciala Wiec tak calkiem nawet one nie oszukaja Chyba,ze beda wkladaly wysilek calego ciała i o niczym innym nie myslaly,modulowaly glos,robily slodkie minki i chodzily beztroskim krokiem mlodych dziewczyn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nigdy nie pomyliłam 20 latka z 30 latkiem. Ani 30 latka z 40 latkiem. Sorry panowie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomarszczona szyja proszę państwa. Wiele kobiet po 30 ma pomarszczoną szyję której nie da się ukryć kremem jak bruzdy nosowo wargowe czy kurze łapy koło oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie i panowie, wypisujemy po 3 rzeczy które w cechach fizycznych, które odróżniają 30 latke od 20 latki. Moja pierwsza trójka to: - szyja - górna część nad kolanami - groźne zmarszczki na czole (brr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciemniejszy kolor ust Ciemniejszy koor zebow(bardziej szare) Ciemniejszy kolor cery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dojrzaly glos,spojrzenie inne,dojrzale,bez mlodzienczego blasku,sposob chodzenia ciezszy,stateczniejszy,wlosy slabsze,krótsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-większe żyły na stopach i pajączki na nogach - niższy głos - marniejsze włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-krótsze włosy - szorstkie stopy - żylaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płaski tyłek, brzuszek, liche włosy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slabszy wzrok,przez co mruzenie oczu i zmarszczki kurze lapki,wiecej zmian barwnikowych i przebarwien na twarzy i ciele,dojrzale,juz nie takie gladkie dlonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze siwe wlosy,bardziej niesforne brwi,opadajace lekko policzki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oh come on:) wszystko zależy:) od wszystkich czynników wcześniej wymienionych ale bez głębszej analizy to czasem trudno rozróżnić 20 nawet od 40stki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele 30tek wygląda bardzo staro nawet 10-20 lat więcej : zmarszczki i podgardle to ma prawie każda kobieta 30+ no i wory pod oczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co piszecie to niby prawda: są zmarszczki mimiczne itp. z tym że kiedy poznajemy kogoś, to nie wgapiamy się w zmarszczki chyba że celowo chcemy ocenić wiek. W życiu ocenia się wiek "po całokształcie" - po sposobie bycia, mówienia, zachowaniu i urodzie też. Stąd nic takiego dziwnego że kobieta spotkana w szkole policealnej jest odruchowo brana za dwudziestoparolatkę. Ja sama mam zdjęcia, na których wyglądam jak nastolentnia córka obok mnie ;-), ale są też ujęcia, na których wyglądam jak dostojna matrona itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. podgardle 2. fatalne, krótkie włosy 3. brzuszek o wielkości koła od PF 126p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kiedyś poznałam faceta na sympatii. Wysłał mi swoje zdjęcie, może nie powalal, ale wyglądał w sumie w porządku. Spotykam się z nim, patrzę, a on ma pełno zmarszczek, czoło, pod oczami, bruzdy od kacika nosa. No nic mówię, przez zmarszczki nikogo nie skreśle, ale w takim razie nie jest starszy ode mnie o 3 lata ale chyba o 13. Coś rozmawialiśmy o zdjęciach, on się pytał czy moje było zrobione w Sandomierzu, potwierdziłam, a ja się jego spytalam, a kiedy on swoje zrobił. Myślałam, że on powie, że 10 czy 15 lat temu. A on mi mówi, że w ubiegłym roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- bardziej przysadzista figura - kurze łapki - cellulit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pajaczki,cellulit,większy brzuch,slabsze wlosy,ziemista cera,wory pod oczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tymi pajączkami? W sensie, że już pająk chodzą ? Czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze, ale po co? Kobieta po 30stce dopiero nabiera klasy, seksapilu i kobiecosci. 20 latki to jeszcze dziewczynki, ktore wygladem nie roznia sie od 15 latek, mentalnie tez czesto podobnie. Chcesz sie cofac w rozwoju? Proba upodobniania sie 30 latek do 20 latek konczy sie dla mnie komicznie. Znam takie 30 latki, juz mamy z wozkami, ktore ubieraja sie jak gowniary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inny ubiór... Szary, smutny. Nie odkrywa brzucha, długie suknie. Szyja pomarszczona bardziej. Zmarszczki na czole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie może. Nie ta waga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lwia zmarszczka pomarszczone kolana krótkie włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szeroka piczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×