Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Samotny Romantyk

prosty test na to że samotna matka nie jest w stanie pokochać żadnego faceta

Polecane posty

Gość gość
13:05 Romantyku, ale to ty taką patologię promujesz! To właśnie kobiety, które stawiają konkubenta na pierwszym miejscu, a nie dziecko fundują maluchowi piekło. A ty uważasz to za miłość do tego faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzialy galy co braly nie wierze ze dopiero po slubie ja zaczal lac. pewno myslala ze jak sie ozeni to sie odmieni:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To myślisz, że jeśli przed ślubem nie mieszkasz z facetem tylko chodzisz na randki, spotykacie się co jakiś czas to on będzie Cię podczas tych spotkań lał? Będzie się krył ile może. No chyba, że popierasz mieszkanie przed ślubem, ale wtedy to gryzie się z narracją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu matka ciebie nie oddała, przecież nie jestes udany to i w wielka matczyna miłośćnie wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy matka nie samotna, która np widzi ze jej małżeństwo sie psuje odda dzieci zeby z męźem przezywać radosne zycie bez trosk i drugi miesiąc miodowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy tatuś , który chce odejśc uważa, ze matka powinna oddać ich dzieci do sierocińca, zeby nie musieli sie bawić w alimenty i jakies widzenia z dzieckiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:38 Promujesz zachowania patologiczne. Ciągnie Cię tylko do takich kobiet bo sam się wychowywałeś w chorej rodzinie. Czy normalna wykształcona, zaradna, empatyczna kobieta odda dziecko do przytułku bo konkubent ją o to prosi? Jeśli jakaś zrobi coś tak absurdalnego to Karynka, co zaszła w wieku 15 lat nie wiadomo z kim, dzieckiem się nie zajmuje, bije je, pali i chleje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Idiota. Ty na pewno się nie nadajesz na męża, ojca, partnera czy ojczyma więc lepiej nie zawracaj nikomu głowy. Dla normalnych kobiet jesteś wybrakowany. Zostań lepiej przy waleniu konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadaję się lepiej niż wy, ale na ojca, a nie ojczyma. A moja rodzina jest normalna :) Ale dalej bawcie się w science fiction :D Zabawni jesteście :D Jakbym wszedł na oddział patologii rodzinnej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby mi taki ciul/as dal taki wybór tobym tak kropla go w d**e z rozbiegu żeby nie wiedział gdzie ma lecieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadaję się lepiej niż wy, ale na ojca, a nie ojczyma. A moja rodzina jest normalna to mówisz ty...a co mówią lekarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×