Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Czy warto, będąc prawikiem, wiązać się z kobietą, która miała 4 partnerów?

Polecane posty

Właśnie jestem w takiej sytuacji, że rozwijam znajomość z taką dziewczyną, z którą się dobrze dogaduję i do której już się nawet przywiązałem. Problem jest jednak taki, że czasem łazi po klubach i wiem z jej opowiadań, że w jej 28-letnim życiu przewinęło się 3, albo 4 fagasów. A wydaje mi się, że to tak nie po bożemu z mojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka kobieta nie bedzie chciała być z prawiczkiem który bedzie słaby w łozku na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12:55 - Ja się jej niechcący wygadałem, że jestem prawikiem i jej to nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak mówi ale jak zaczniecie uprawiac seks to bedzie czuła ze gorszy jestes niz tamci którzy juz sobie swietnie radzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a skad wiesz jak sobie radzili ? jakby byli tacy swietni to by byla z nimi :) Nie przejmuje sie ja tez zwiazalam sie z prawiczkiem a wczesniej mialam 3 facetow . Zgadza sie na poczatku bylo slabo ale zwiazek to tez cos wiecej niz tylko sex .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby wam to..je##banie to nie rocket science, gdzie trzeba się uczyć latami. Kto wie, może jest dobry w te klocki i szybko załapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to przerabiałem
nie polecam. przeszłość kobiety zawsze boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:54 - Mnie jej przeszłość raczej nie boli, tylko mam wątpliwości, czy to by było po Bożemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiego czegoś k****a jak bog. Nie ma. Ruchaj facet jak masz chcice i nie p********** jakiś wymyślonych rzeczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:33 - Jest wiele dowofów na istnienie Boga. Ja jestem antytrynitarzem, wyznawcą YHVH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20:33 - A mam wątpliwości, czy się wiązać z kobietą z przebiegiem, bo gdzieś w Piśmie Świętym jest napisane, że: "kto się łączy cieleśnie z nierządnicą, ten się staje z nią jednym ciałem"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle, że z drugiej strony mam obawę, że drugiej takiej nie znajdę, bo ona jest podobna do mnie (ten sam znak zodiaku, ten sam kolor włosów, ten sam kolor oczu, podobne upodobania, jeśli chodzi o alkohol) i ma fajne pełne cycuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×