Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Obywkoncu

Jak długo staraliście się o dziecko?

Polecane posty

Gość gość
3 miesiace szybciej zaczelam brac kwas foliowy i nie pilam alkoholu imaz rowniez przestal pic alkohol. W ciaze zaszlam w 1 cyklu. Nie nastawialam sie, jeszcze glupio w kalkulatorze internetowym sprawdzilam kiedy sie kochac zeby miec corke:p i wszystko sie udalo:) no i mam córkę zeby nie bylo hehe. Orgazm moalam zawsze, i byl to okres wakacyjny wiec moze faktycznie czlowiek ma wiecej wit.D i jest bardziej zrelaksowany:) powodzenia wszystkim starajacym sie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 dziecko-pierwszy cykl 2 dziecko-pierwszy cykl (niestety miałam poronienie z niewiadomych przyczyn) 3 dziecko- drugi cykl pierwsze dziecko w wieku 27 lat, bez diet, hormonów i spinania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obywkoncu
Też biorę kwas foliowy, na początku brałam także witaminę D, po może 3 miesiącach przestałam... Może wrócę do niej, może brakuje mi endorfin :D O podnoszeniu nóg i ud słyszałam, ale o orgaźmie? Pierwsze słyszę, muszę poczytać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ja Ci napisze tak: - pierwsze dziecko 1 cykl starań, oboje stresujaca praca, ja nieraz po 10-11 godz w pracy, średnio zdrowy tryb zucia, no.. moze poza jedzeniem bo akurat zawsze w domu sami gotowalismy. Byl pelen luz i nastawienie "co bedzie to bedzie", mialam tylko 24lata - drugie dziecko, po prostu przestaliśmy sie zabezpieczac i tez miał byx luz, ale jakoś nie trafialismu w owu, w sumie to tak 5 miesiecy sie bujalismy, w końcu stwierdzilismy , ze czas na to drugie tak na 100% i jeden intensywny miesiąc (seks codziennie przez tydzień) i jestem w ciąży drugiej. czyli mozna by mówić, ze pol roku, ale tak na prawde to miesiąc. Acha, w tych miesiacach co zaszlam w ciążę to zawsze po seksie dawalam nogi do gory, jakbym swiece robila, po czym ubieralam bielizne (z podpaska na noc), nie szlam się myć juz tylko kladlam sie spać. Orgazmy mam zawsze więc to pewnie tez było na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedywkoncu
No właśnie, seks codziennie. Jedni mówią, że lepiej nie, bo jakość plemników jest lepsza gdy ma kilka dni, inni że co dzień, bo łatwiej trafić w owulkę... Ja tam myślę, ze to chyba zalezy od tego jakie nasienie ma facet. My raz probujemy z temperaturą, raz co dwa dni a teraz próbujemy każdego dnia, zobaczymy czy się uda :) Tak jak piszesz, ja też robie świecę, może nie taka idealną ale ważne, że nogi są w górze :D No i oczywiście gratki drugiej ciąży :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obie ciąze od razu nawet bez nastawiania że to 'od dziś zaczynamy' , a w zasadzie za kazdym razem po tylko jednym zblizeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pięć lat. Zaszlismy jak przestalismy się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W czym pomaga to unoszenie nóg do gory po stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W obu ciazach w pierwszym cyklu. W wieku 32 i 37lat. A wcześniej z 10 lat brałam tabletki anty, potem miałam problemy z prolaktyna po czasie, niby endometrioze, słyszałam od lekarzy różne rzeczy, np. że w ciążę nigdy nie znajdę. A jak się zdecydowaliśmy to od razu się udało. W pierwszej ciąży monitoring cyklu, w drugiej nic. Tylko sex;) mam dwóch zdrowych synów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiedywkoncu
Unoszenie nóg pomaga szybciej dotrzeć plemniczkom do macicy podobno :) Tak samo jak niektóre pozycje mogą ułatwić zajście w ciążę. Nam na razie nic z tego nie pomogło :P Też myślałam o monitoringu, czy to jest tak, że pójdę do gina i powiem że chcę monitoring, to on będzie mi go robił, czy to jest dopiero na wizycie ustalane, czy jest sens czy może coś innego lepiej zrobić, czy tabletki dać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swieca to bujda na kolkach. Plemniki atakuja po wytrysku. Zanim Ty sie obrocisz, to one juz w drodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obywkoncu
Nic złego w tym, że trochę im pomogę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciakansia
Hej hej a co myślicie o tym Myślałam, że moja owulacja wystąpiła 15/16 dnia cyklu, 27 zrobiłam betę wyszla zerowa. Miałam dziwne skoki temperatur przez ten czas dlatego gdybalam kiedy była owulacja. Tak od 20 dnia zaczęłam mieć sluz plodny, 23 był stosunek. A od 25 temperatura wzrasta. 2/3 powinnam dostac okres, nie zapowidą się, no bo temperatura nie opada, lecz co dzień czuje sie jakbym zaraz miała go dostać. Mam mleczny i dużo śluzu. Czy mam jeszcze szanse ze będę w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×