Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Macie inhalatory? Jak to działa?

Polecane posty

Gość gość

Chce kupić inhalator dla męża i dziecka. Widzilam różne, takie przykładane do ust, małe i takie z rurka. Czym one się różnią i jak działają? Trzeba tam nalać wody do środka? Nie ma możliwości poparzy się ta para? Jestem zielona w tej kwestii pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma możliwości poparzenia się para,wlewa się wodę i ja np dodawałam sól fizjologiczna.Mialam taka z maseczka przykładana do buzi ale moja córka dostawała spazmy przy inhalacji i odpuściłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Para z inhalatora jest zimna. Poczytaj trochę zanim zadasz głupie pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej kup emulibuzagor. U nas niezbędny. Mama 2 chłopców .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:29 a ta Sol fizjologiczna To taka w ampułkach? Dolewalas ja normalnie do wody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam, przy małych dzieciach to nawet konieczność. Na katar, kaszel inhalacja z samej soli fizjologicznej w ampułkach, nie dolewa się do tego wody. Są różne olejki w aptekach do takich nebulizacji. Leki na kaszel,dla alergików,astmatyków. Młodsze dzieci koniecznie przez maskę, nie ustnik czy końcówkę donosową. Trzeba też pamiętać o wymianach filtra powietrza i samego pojemnika nebulizatora. po pewnym czasie nawet jak lec***ara to inhalacje nie działają. Częstym skutkiem ubocznym takich inhalacji jest też zapalenie spojówek, należy umyć buzię przed i po inhalacjach. Nie warto wydawać 300-400zł, wystarczy taki za 100zł każdy robi taką samą dobrą robotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można się poparzyć. Do środka wlewa sie ( chyba ) wodę, sól fizjologiczną i jakieś inne leki też można dolać. Ja jak byłam mała używałam inhalatora i mi udrażniał nos etc. Serdecznie polecam tylko nie kupuj jakiegoś za 500 zł bo wystarcza taki taki za np 150 zł. Mogą być głośne. I jeszcze najlepiej kup taki z całą maseczką na nos i usta bo lepiej działa ( przynajmniej u mnie ) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to taka w ampułkach. Dolewa sie so wody sól i opcjonalnie inne leki. WSZYSTKO będzie w instrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki masz ten inhalator? Taki z rurka czy taki mały przenośny bo chyba ten mniejszy bardziej praktyczny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja synowi robię z samej soli fizjologicznej (nie dolewam wody), jak mocniej kaszle to mam też w domu nebbud, ventolin, pulmicort z przepisu lekarza. Nieraz rozcieńczałam jakiś lek z 1 ml soli fizjologicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realiot
mam inhalator tłokowy, chyba jest najbardziej inwersalny, kupilam pod kątem inhalacji budixionem neb, w ulotce było napisane ze nie nadają się do tego inhalatory ultradxwiekowe, a ze młody ma podejrzenie astmy to pewnie jezcze niei jedna inhalacja przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy powinien mieć inhalator w domu zarówno dla małych jak i dorosłych. Ja mam inhalator ze www.almamed.pl i taki odciągacz katarku. Bardzo dobrze te spełniają swoje funkcję i szybko kończy się choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowa_mama

My mamy Familino Pro firmy Novamed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frustry
Dnia 26.04.2019 o 13:42, Gość Zdrowa_mama napisał:

My mamy Familino Pro firmy Novamed

Też polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Polecam zobaczy Baby od Sanity – profesjonalne inhalatory, wykonanie na wysokim poziomie, ten konkretny przede wszystkim super dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×