Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Ateiści to ludzie, na których trzeba cały czas uważać...

Polecane posty

Sam fakt, że ktoś deklaruje brak kręgosłupa moralnego, daje diżo do myślenia... Z doświadczenia wiem, że tacy ludzie często z pozoru wydają się normalni, okazują się jednak s*********i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za bełkot i niedorzeczności:P.Ateizm nie ma nic do moralności:P.Ale każdy może twierdzić inaczej bo ma prawo do własnego,błędnego zdania:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Księżyc - Nie da się udowodnić istnienia Boga, ani nie da się udowodnić Jego nieistnienia. Dlatego każdy ateista jest ex definitio zwichrowany i kieruje się swoimi partykularnymi pobudkami i awersją do Boga, a nie logicznym, obiektywnym osądem. Co innego agnostyk. Ale ateiści i lewacy bardzo często lubią podpinać agnostyków pod siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia wiem ze ateiści to egoisci myślący tylko o swojej d***e nie tolerujacy partnerstwa tylko forsujacy na siłę swoje widzi mi się. Nie nawidzę ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:38 - Na jaką literę masz imię? Chyba Cię kojarzę, ale nie jestem pewien. Gadaliśmy może wczoraj w innym punkcie internetów. Ten ktoś, też często mi odpowiada "może"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarny Księżyc - Nie da się udowodnić istnienia Boga, ani nie da się udowodnić Jego nieistnienia. Dlatego każdy ateista jest ex definitio zwichrowany i kieruje się swoimi partykularnymi pobudkami i awersją do Boga, a nie logicznym, obiektywnym osądem." W tym tekście są całkowicie absurdalne,nielogiczne twierdzenia:P.Zamiast słowa ateista może być Polak,żyd,katolik, satanista,elektryk,aktor i bez względu na to jakie słowo będzie ten tekst sensu nie będzie miał:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie piszę na kafe od dłuższego czasu więc nie stąd ale to chyba pomyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda, bo już miałem nadzieję, że rozmawiam z kochaną heroinką:( Chcę gdzieś zaprosić heroinkę. Nie wiem, czy się zgodzi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej żeby się nie zgodziła skoro od 2004 roku myślisz o innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzenie w Boga nie oznacza ze sie nie ma zadnych zasad moralnych . Uwazam ze ateisci to bardzo wrazliwi ludzie, i na pewno nie sa kryminalistami ani psychopatami.Maja swoje przemyślenia i nie musza wierzyc we wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są psyxhopatami i egoista mi. Nigdy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:47 - To inna. Tą znam od 2, 3 lat mniej więcej. Pasuje do mnie. Ma ten sam kolor włosów, ten sam kolor oczu. Pasujemy do sb pod względem wzrostu (ja 185, ona 167) do tego ma bardzo fajne bimbałki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkuć
Autorze polecam Ci kanał na YT "wojna idei". Jest tam sporo przetłumaczonych wywiadów z Jordanem B Petersonem. W niektórych z nich odnosi do religii, ale z perspektywy psychologiczno-filozoficznej https://youtu.be/b2VApIp7WHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21:49 - Człowiek nie wierzący w Boga, mający swoje przemyślenia, może też być agnostykiem. Taki człowiek nie uznaje za pewnik, ani istnienia Boga, ani nieistnienia. I to jest jedyne stanowisko, jakie można przyjąć. Kimś na pograniczu jest też deista - człowiek uznający istnienie Boga w innym sensie, nie jako osobę, lecz prawa rządzące przyrodą... Natomiast zdeklarowany ateista jest kimś, kto poprostu racjonalizuje swoją awersję do wszystkiego, co się z tym Bogiem wiąże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Argen - Muslimy to ludzie na swój sposób popaprani, ale przynajmniej nie jedzą wieprzowiny i przestrzegają praw mojżeszowych. Europejskie prawo świeckie ma korzenie pogańskie (grecko-rzymskie)... Szariat natomiast wywodzi się w większej mierze z Prawa Mojżeszowego, czyli Prawa Bożego. A sam Jezus powiedział, że: "Prędzej niebo i ziemia przeminą, niż jedna jota, jedna kreska przeminą z Prawa"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
puknijcie się w łeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jesteś rozgrzeszony:) skoro macie się ku sobie to należy to wykorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nic nie wiadomo, ostrożność nie zaszkodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam znam ateistkę, która na skutek pewnych okoliczności postanowiła czynić piękne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z dwa trzy razy robiła mi aluzje, że chciałaby się ze mną spotkać w realu. Problem w tym, że mieszka daleko (kilkaset km) i w międzyczasie zapoznaje różnych fagasów (twierdzi, że nie ma do nich szczęścia)... Może ktoś ją przekręcić. A ja prawdopodobnie dopiero w maju będę miał trochę wolnego czasu, żeby się pofatygować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to faktycznie duży problem miłość na odległość się nie sprawdza szukaj coś na miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:34 - To szukanie się nie sprawdza. Szukają tylko desperaci. Ja na nią przypadkiem trafiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy otworzyc sie na nowa znajomosc i wszystko sie moze zdarzyc. Ale jesli ta ci w glowie siedzi to sprobuj poznac ja bo moze sie okazac niewypalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fatygant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×