Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Æðelgast

Ateiści to ludzie, na których trzeba cały czas uważać...

Polecane posty

22:50 - Nie mam czasu, ani zbytnich okazji do nowych znajomości (rutynowy grafik)... Bym musiał się chyba do kółek zainteresowań zapisywać, co jest bez większego sensu. Albo zmieniać miejsca pracy, jak rękawiczki :D Poza nią mam jeszcze dwie opcje, gdzie mógłbym uderzyć (w tym jedną koło mnie), ale mimo to, jak na razie ta jest najlepiej rokująca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty perd* lisz Byłaś po kropkę w kościele?wiesz ze ta kropka symbolizuje UŁOMNOŚC ? Tak robi z was DEBI LI wasz Kościół Nosisz kropkę ułoma .Cieszysz się? Jeszcze mu za to pla cisz. Nie wiesz ze religie są wymyślone? Zostały stworzone dla korzyści majątko wych? Myślisz że gdybyś się uro dziła w jerozolimie to bylabys chrzescijanka? Nie! Bylabys muzulmanka de bilko,chodzilabys klekać pod sciane,a twoj stary wysadzalby sie gdzies przy ludziach. Gdybyś urodziła się w Indiach,wierzylabys w boszków .Gdzie się urodzisz tak tradycja-bajeczki są wpajane do łba. Kościoły by nie istniały gdyby nie było datków. Są zrobione tylko w tym celu.Je zus głosił słowo Boże w łachach .Nie chcial kasy od nikogo.Po prostu nauczal.O ile wogole był, a nie go zmyslili jak wszystko.Dowodów niema ani jednego.A jak na taką rodzinę, powinni być wyryci w skałach,kamieniach. Gdyby była taka historia utrwalano by ją. Mamy dowody na starożytne plemiona z przed tysięcy lat.Za to chrzesciaj anstwo niema dowodu zadnego.A rel igia nie uczy moralności ani zasad.Człowiek albo je ma albo nie.Albo ma sumienie i wie co zle,albo nie.Relig ijne bajeczki mają GOWNO do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:03 haha dosłownie. Lepiej bym tego nie ujął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz możecie dać choć jeden dowód na istnienie czegokolwiek.Nie dowód szeptany drogą ten mi powiedzial i tamten mi powiedział .Nie macie dowodu to nic niema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w celu wyjaśnienia - normy moralne wywodzą się m. in. z norm religijnych czy ci się to podoba czy nie, a wiara jest indywidualną kwestią nie musisz w nic wierzyć pustynio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normy moralne nie wywodzą sie od Boga i nie są takie same dla wszystkich kultur. Normy moralne ustala dana grupa społeczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ateista po cichu gardzi katolikami, wierzącymi i tak maprawdę to ich wróg, pomimo że bedzie udawał życzliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to katolicy gardzą otwarcie wszystkimi nawet wierzącymi w inne wiary a powinni być niby życzliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katolicy nie wszyscy tacy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zupelnie inne doswiadczenia. Najbardziej trzeba uwazac na gorliwych katoli. Taki zrobi kazde mozliwe swinstwo, a potem pojdzie do spowiedzi i czuje sie usprawiedliwiony. Niewierzacy bedzie mial wyrzuty sumienia do konca zycia, a tamten pajac po spowiedzi wypluje i zapomni, dlatego oni sa gotowi na kazdy przekret.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5.24 nie obrażaj mnie! my katolicy mamy 5 warunków dobrej spowiedzi, spowiedż jest dopiero na 4 miejscu 1. rachunek sumienia 2. żal za grzechy 3. mocne postanowienie poprawy 4. szczera spowiedź 5. zadośćuczynienie Panu Bogu i bliźniemu x spowiedż bez zalu za grzechy i postnowienia poprawy jest nieważna w każdej spowiedzi chodzi o nawrócenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
08:42 - Papiestwo to namiestnictwo szatana. Cieszę się, że przestałem być papistą/katolikiem, kiedy miałem 14 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam taką jedną ateistke, zarozumiała kobieta, wszystkich poucza i wywyższa się wyśmiewająca czyjąś wiarę. Niby nie wierzy, ale święta w domu organizuje, zakłamana strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.39 opamiętaj się póki czas, bo czas jest krótki a ty wybrałeś świadomie i dobrowolnie drogę rozłączenia z Bogiem, taka też będzie twoja wieczność, a więc potępienie... 23 min. w piekle obejrzyj na you tube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
09:56 - Właśnie wtedy się opamiętałem :) Mam lepszy kontakt z Bogiem, niż ten, jaki bym miał przy KRK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zbawienie nie pochodzi od ludzi bez Kościoła i sakramentów jest to niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.50 ja też znam taką, która się jawnie i otwarcie deklaruje jako ateistka a święta Bożego Narodzenia, to pomaga, świętuje... wiecie co...czlowiek jest taki zakłamany, że szok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu jakis debil zaklada tematy religijne.Autorze juz daj spokoj bo rzygac sie chce.Na takich jak ty to trzeba uwazac ,na takich religijnych fanatyków,ktorzy nie akceptuja innych ludzi wierzacych w cos innego lub w nic odbiegajacego od poglądów autora.Takich ludzi omijam co na sile komus wciskaja swoje poglady .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I obojetnie czy to sa katolicy czy jehowi czy inni ,wszyscy ktorzy na sile narzucaja swoj swiatopoglad .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt ci na siłę nie wciska i tak zrobisz co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:00 - Papiestwo, jest opisanym rogiem z Księgi Daniela, rozdziału 7. Te tzw sakramenty to tylko narzędzie do ogłupiania gawiedzi. Poza tym, kogo Bóg oszczędzi w dzień Sądu? Katolików, czy żydów i muzułów. Ci pierwsi jedzą świńskie mięso, ci drudzy nie. A w Piśmie jest napisane: "Bo oto Jahwe przyjdzie w ogniu, a jego wozy jak huragan, aby dać upust swojemu gniewowi i spełnić swoją groźbę w płomieniach ognia, gdyż ogniem i swoim mieczem dokona Jahwe sądu nad całą ziemią i będzie wielu pobitych przez Jahwe. Ci, którzy się uświęcają i oczyszczają, aby wejść do pogańskich gajów za jednym, który kroczy w pośrodku, ci, którzy jedzą mięso wieprzowe i płazy, i myszy, wszyscy razem zginą - mówi Jahwe." Iz 66:15-17 Widzisz, że nawet to co jesz jest więcej warte od tych twoich sakramentów, które nie są warte nic. Poza tym zbawienie płynie z łaski i wiary, bo jak jest napisane: "usprawiedliwiony z wiary żyć będzie"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:07 - To nie jest narzucanie nikomu światopoglądu, tylko zwrócenie uwagi, że przy pewnych ludziach trzeba uważć, ze zrozumiałych względów...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, czytaj Biblię ale skup się na Nowym Testamencie niech Pan Jezus Cię dotknie swoją łaską, abyś w Nim i z Nim żył, niech Cię przytuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez swituje kazde swieta,a wiesz dlaczego? Mimo ze nie wierze w Boga? Bo mam rodzine dalsza i bliższą ,znajomych ktorzy wierza i swietuja.I jak jestem zaproszona na kolacje wigilijna to ide ,bo to jest wazne dla nich bym byla.A ja szanuje ich ,lubię , i fajnie jest spedzic razem czas.W domu tez mam osoby ktore wierzą i dla nich przygotowuje wigilie.Mimo ze nie wierze w Boga czerpie z tego radosc ze oni sa szczesliwi.A rodzinka szczęśliwa to i ja tez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.12 trochę wierzysz, tylko kłamiesz, bo może ci może na rękę, przez sumienie nieczyste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zla osoba tylko dlatego bo jestem ateistka.Gdyby wszyscy byli tacy jak ja to swiat bylby piekniejszy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj ty wiesz najlepiej w co ja wierze a wco nie?patrz sam na siebie i swoje sumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×