Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Życie jest piękne

Polecane posty

Gość gość

Chce mi się żyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego? N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu. Wszystko mi się układa, jestem zdrowa, mam dobrą pracę, dom , miłość, żadnych problemów. Żyć nie umierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ano jest. Tylko trzeba to umieć dostrzec i docenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo optymistycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda że życie jest piękne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tytuł Twojego tematu przypomniał mi krótki wiersz z lat mojego dzieciństwa, który był często wypisywany w listach, pamiętnikach lub "złotych myślach": "Życie jest piękne, gdy żyć się umie. Gdy serce jedno drugie rozumie. Gdy można kochać jawnie, nie - skrycie. I być kochanym przez całe życie." Wiem, że to nie na temat, ale tak mi się to przypomniało, po przeczytaniu tytułu tego wątku. A co do głównego tematu. Tak, Autorko, to, co wymieniłaś, to bardzo ważne aspekty życia. Zawsze mówię, że mając zdrowie - można osiągnąć wszystko, jeśli tylko się chce i znajdzie się przychylność oraz dobre słowo od innych. Tak naprawdę, to nawet drobne rzeczy mogą sprawić, że człowiek będzie inaczej patrzył na świat. Nie muszą być ogromne, niespotykane. Wszystko zależy od nastawienia. Ale, nade wszystko, zdrowie jest najważniejsze. To jest wyznacznik dalszej hierarchii. Szkoda, że tak wielu nie docenia życia, jest przygnębionych z powodu jakichś niepowodzeń. Szkoda, że w tym nie dostrzegają faktu, iż są zdrowi i mogą tak wiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu piękne są tylko chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niektóre życie są piękne niektóre nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorce łatwo mówić/pisać że życie jest piękne, ale los nierówno rozdał. Co ja mam powiedzieć: 30 lat, bez pracy, bez żadnego poważnego związku, pomimo młodego wieku całkowicie już wyłysiałem więc wiadomo że o drugiej połówce to mogę sobie tylko pomyśleć, o pracy też bo wszędzie zamiast mnie wybiorą ładną rozszczebiotaną dziewczynkę taką jak autorka tematu która całe życie przeszła bez zmartwień. Niby jestem zdrowy ale jestem chyba już u progu depresji. Niech nikt nie pisze głupot że życie jest piękne, życie nie jest piękne, niektórym się po prostu udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak temat to podpucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieszmy się z małych rzeczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie da się cieszyc z malych rzeczy jak ciągle miłości brak :( a miłość to potrzeba człowieka. Ja już wegetuje :( mam prawie 26 lat, ani razu Nie byłam zakochana, nie wiem jak to jest. Tak bardzo chciałabym się zakochać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak temat to podpucha X Niby dlaczego podpucha? Bo mi się układa? Po prostu cieszę się z tego co mam. Wy też zacznijcie się cieszyć i zauważać to co w życiu dobre, a nie skupiacje się na tym co się wam nie powiodło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:43 "nie skupiajcie się na tym co wam się nie powiodło" ta, a jeśli całe życie jest pasmem udręk to co-, też się na tym nie skupiać? Łatwo powiedzieć dziewuszce która wszystko miała podane na tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxixi
Tez uwazam, ze sprawiedliwosci nie ma. tzn. Nie uwazam. Tak jest. Niestety niektorzy maja kariere, milosc, pieniadze. Inni maja tylko jedna z tych rzeczy, badz zadnej. Sama nie wiem, od czego to zakezy, ze jeden ma milosc i mnostwo kasy. Drugi sie jednen z tych rzeczy doprosic od zycia nie moze. Powiecie pewnie, ze to kwestia dorobienia sie i ciezkiej pracy. Zgoda, ale niektorych zycie glaszcze, a niektorzy maja ciagle klody pod nogi rzucane. Mimo staran i ciezkiej pracy. Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkim nam brakuje szczęścia masz to na co godzisz się każda droga jest łatwiejsza gdy widzisz to, co dobre jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×