Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Małami1312

Tabletki antykoncepcyjne

Polecane posty

Gość Małami1312

Witam, zaczynam dopiero brać tabletki antykoncepcyjne i nie bardzo wiem jak mam je zacząć brać... Tzn wiem że pierwsza tabletke mam wziąć pierwszego dnia miesiączki, tylko problem w tym że nie wiem czy mam wziąć biała czy zielona hmm a następna rzecz jest taka że mam dość nieregularne miesiączki, czyli raz mam co 2 tygodnie a raz co 21 dni i jakie mam brać wtedy tabletki? Czy nie zwracać na to uwagi i brać po prostu każdego dnia taka tabletkę jaka będzie odpowiadała danemu dniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do lekcji dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro masz jakieś wątpliwości to śmiało musisz iść do ginekologa, żeby na wszystkie pytania Tobie odpowiedział. Jak ja zaczynałam brać tabletki antykoncepcyjne vines to też miałam róże pytania i watpliwości. Jak Tobie to pomoże to może zajrzyj na stronę http://antykoncepcjanamiare.pl/antykoncepcja-szyta-na-miare/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpie żeby jej ginekolog nawet coś doradził :D no chyba że zrobisz wrażenie z kaską :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może warto nauczyć się naturalnej metody planowania poczęć. Dzięki niej można bardziej poznać siebie i swoje reakcje no i żyć w zgodzie z naturą bez serwowania sobie hormonów, które mają skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie masz ulotki? Wiem,ze tam jest wszystko ładnie rozpisane..ja na przykład stosuję pigułki vines i wzoruję się tylko i wyłącznie na ulotce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałaMi1312
No ale nie pisze czy pierwsza ma być biała tabletka, czy zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty odpuść sobie branie tabletek, jak nie potrafisz ulotki przeczytać ze zrozumieniem, i jeszcze piszesz o nie regularnych miesiaczkach jakby to mialo znaczenie jak juz stosuję się tabletki anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gooniaczek
Pierwsza powinna być pierwsza z blistra. ;) A jeżeli chodzi o nieregularne miesiączki, to akurat pigułki pomagają w tym przypadku w regulacji cyklu. Moja córka po to właśnie bierze vibin mini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×