Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

trudny związek

Polecane posty

Gość gość

Mam 40 lat 20 lat malzenstwa, prawie pelnoletnie dzieci. Jestem aktywna, energiczna, pracuje zawodowo, mam hobby ktore zarabia na siebie Mąż mniej przebojowy nieustabilizowany zawodowo niewielkie zarobki niskie poczucie wlasnej wartosci. Dobrze dba o rodzine jest dobrym czlowiekiem nie jest leniwy. Natomiast jest ciagle zazdrosny o moje kontakty z innymi osobami sprawdza moją korespondencję urządza awantury żąda żebym publicznie się nim chwalila i wyliczała jego zalety. Nie moze zniesc jesli spotykam sie zawodowo z innym mezczyzna od razu odbiera to jako zagrozenie. Srednio raz w tygodniu urzadza sceny z powodu tego ze nie jestem dla niego czuła w wystarczajacy sposob - czyli caly czas skupiona na nim dotykajaca go itd. Choć mu niczego nie odmawiam. Pyta czy nie jest nudny i czy ja sue nim fascynuję. Trzyma w domu bron ostrą choc ja tego nie akceptuję. Trudna to dla mnie sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż ma zaniżone poczucie wlasnej wartości. Ma kompleksy, przy Tobie czuje się niepewnie i boi się, że go zdradzisz i że Cię utraci. Przewyższasz go pewnie zarobkami, pewnością siebie i czuje się przy Tobie jak "mały, nic nie znaczący facecik":P Okaż mu Autorko dużo, dużo czułości, doceń go przy innych ludziach i pozwól mu sie "wykazać" w jakiejkolwiek dziedzinie uznając (prawdziwie lub nie), że jest od Ciebie lepszy...Niech poczuje sie MĘŻCZYZNĄ przy takim "chodzącym ideale" jak Ty :) Faceci naprawdę potrzebują docenienia ze strony kobiet, potrzebują, żeby kobiety wciąż dawały im do zrozumienia jacy są dla nich ważni. Pozdrawiam i życzę wam obojgu dużo dobrych w życiu chwil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie marne prowo :-( ostatnio pisalas, ze nie masz z kim rozmawiac spadasz na psy ostatnio, wez sie w garsc i napisz cos lepszego!!!! wysil sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj same walczyłyście aby facetów przegonić w każdej swerze życia, teraz to osiągnełaś i facet czuje się niepewnie, szkoda faceta, dbaj o niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×