Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blednygosc

Dzień dobry wieczór

Polecane posty

Gość gość
cze Błędny🖐️ panie chyba jeszcze się nie wystroiły to w zastępstwie ja cię powitam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och!! Chcialabym kur.. Och jak ja bym chciala!😭 I nie Ciebie mam na myśli.. Wybacz!:( Właśnie łamię Ci piątek😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może sie wstydzi Twojej meskiej natury Błędny i stąd brak odzewu z jej strony?.. Pomyśl o tym.. Dobrego wieczoru piątkowego.;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezbłędny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usuną? Ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za lovesong :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
piękna piosenka stara ale jara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsnajpers
Szkoła kusza myśliwski .Jak by to miało być? A tak nawiasem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Usuną? Ciekawe " x Usuną, czy nie nie mam nic z tym wspólnego. Mimo że gdzie się nie pojawię to wszystko umiera :( O le autor tematu sam nie zgłosi. Waderka wyszła na ostro niedopchniętą. Ten też poleci, bo zwrócę uwagę że Błędny po raz kolejny przychodzi na forume z rozpiętym rozporkiem. :O Zaraz się obrazi i doniesie na samego siebie, bo jakiś leszczyk z Łodzi nie napisał mu po Jego myśli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...albo chociaż jakiegoś Toi Toia, Kuszełłę, tak tu tyraszasz ludzi. :D. Założę się że pod te fantazje strzelasz sobie z paltza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty piertolisz lodzki ulomie? Zacznij gadac z sensem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecznicze zioła?Pan Liroj, tak chce to palić, że nie zwrócił uwagi, że będziemy musieli to importować. I znowu zarobi na tym wszystkim ktoś inny, taki jak jest pan Liroy i wszyscy inni muzycy inni muzycy, którzy biorą się za politykę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście dziś gość dziś "Usuną? Ciekawe " x Usuną, czy nie nie mam nic z tym wspólnego. Mimo że gdzie się nie pojawię to wszystko umiera X Komentarz zafiksowanego na sobie idioty bez zwiazku z niczym na calym temacie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za godzine skleci kilerska riposte ze jest wiecznie pokrzywdzony. Chociaz chooy wie co to ma wspolnego z tematem blednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsnajpers
Że porządna to jasne z taką patronką ale jak w nazwie? Im.kuszy myśliwski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie Kuszełłe dać palec, to sobie zaraz wyobrażasz że to cała ręką. Zwolnij dziewczyno. To że mam do Ciebie "słabość", przyznaję się imponujesz mi :) , co wcale nie znaczy, że będziesz na górze. Chyba że to Twoja erotyczna fantazja. ;) x To żarty Kuszełłe i zbytnio się nie napinaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy co w tobie jest takiego że nigdy cię nie rozumiem niewiarygodne pomyśl nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnej Kuszełłe i niech Ci przyśni, że jesteś na, no wiesz ;), na "górze" ;) x Bez Kuszełle to forume byłoby naprawdę jałowe. Uwielbiam te Jej kaprysy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×