Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żłobkowe doświadczenia

Polecane posty

Gość gość

Witam serdecznie W związku z tym że moje dziecko nie dług o zacznie chodzić do żłobka, mam pytanie do Mam które mają to już za sobą, do tych których dzieci chodzą bądź chodziły do żłobka. Jak oceniacie Waszą decyzję o posłaniu dziecka do żłobka ? Czy dzieci pozytywnie to przyjęły? Jak długo zajęła im adaptacja ? Czy były zadowolone że chodzą do żłobka ? I w jakim wieku zaczęły chodzić ? I czy był to żłobek prywatny czy państwowy ? Bardzo proszę o opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje zaaklimatyzowalo sie pd razu idealnie. Bardzo sie rozwinelo, wiele nauczyło., lubi tam byc,Od 7 miesiecy. Zlobek dobry, nie w POlsce, ale z tego co wiem, u nas tez bywaja dobre. Chyba najwazniejsze jest dobrze przyjrzec sie zlobkowi, takze rodzicom dzici, ktore do niego chodzą. No i wczesniej przygotowywac dziecko do kontaktu z innymi ludzmi. Dzieci sa rozne i nie z kazdym ten numer przrejdzie, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem opiekunką w żłoblu i powiem ci ze nie ma odp. na twoje pytanie. Dzieci bardzo różnie reagują. Są dzieci, które od razu wchodzą i nie ma problemu, większość płacze kilka dni, tydzien i potem jest super. A są też dzieci, które płaczą dłużej, albo cały czas (mało, ale są takie przypadki i moim zdaniem takie dziecko nalezy wypisać bo tylko sie męczy... i próbować za pół roku, rok). Są tez dzieic które są zadowolone na początku a kryzys przychodzi później. Ale początki zawsze generalnie sa trudne. I na poczatku przygotuj się na choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pati miała roczek, poszła do prywatnego. Jest mega zadowolona..rano wstaje i woła MAMA BUMBUM DZIECI super sie rozwija. Śpiewa, tańczy i wogóle. Opiekunki w stałym kontakcie z mamami. Spokojnie moglam iść do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×