Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kocham starszą kobietę.

Polecane posty

Gość gość
i pewnie dltebego cie nie chce buraku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka
Odwagi. odrzuca Cię bo się boi. Jak będziesz cierpliwy, to ulegnie. Tylko dalej ją adoruj. Rób to z klasa i cierpliwościa. Kobiety w tym wieku nie nabieraja sie na tani i banalny podryw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci cos. Ja chciałabym młodszego - tak maks 4 lata. Jak przekroczyłam 30 faceci starsi przestali mnie kręcić. I tez lubię byc zimna. Jadłeś juz z nią lunch ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, tak robię. Też mi się wydaje że ona się boi. Już długo trwa ta sytuacja więc myślę co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej tu nie ma ale szczegóły wolę zostawić dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka
Nie poddawaj się. mnie też krecili młodsi, ale na zewnątrz tego nie pokazuję, bo czasami nam to nie wypada. Walcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poddam się. Za bardzo ją kocham. Mam nadzieję, że ona myśli podobnie jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 latka
Mam nadzieję że nie jest to miłość platoniczna. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spojrzcie na prezydenta Francji i jego zonę, lata nie maja dla nich znaczenia a przeciez ona jest niezle starsza>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam taką nadzieję. Zresztą to widać w jej oczach. Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam to jest bardzo duża różnica. Po niej nie widać wieku. Ja sam długo nie wiedziałem, że jest starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To skąd wiesz że ma 40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z całym szacunkiem ale stare baby moga podobać się tylko zakompleksionym, podobnie zresztą w przypadku dziewczyn. a sarkozy, sadzi ryja nawet merkelowej, on ma widac takie preferencje, że wszystko się musi marszczyć i obwisać żeby go rajcowało. i pisze to jako 40 latka także nie insynuujcie mi zazdrosci. po prostu uważam że chłopak jest zakompleksiony a przy starej babie nie będzie czuł takiego napięcia psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często rozmawiamy i po kilku miesiącach mi powiedziała. Dla mnie jej wiek nie ma znaczenia dla niej to jest problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz co cie pociąga w niej? Z tym wiekiem to jest tak ze ona cie pociąga bo jest starsza-?doswiadczona? Czy poprostu jest fajna a przy okazji jest kwestia wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bardzo atrakcyjna i ma super charakter. Wiek odgrywa drugorzędna rolę. Długo nie wiedziałem, że jest starsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham młodszego mężczyznę. On nie wie o moim uczuciu. Przez różnice wieku zwiazek jest bez szans. Tak myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty naprawdę piszesz już od rzeczy :))młodzieńcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię tu za Ciebie bo znów mnie wystraszyłeś podczas snu.trollu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:09 Zapewne była z kimś innym a Ty myślałeś, że jest z tobą tylko. One robią to równolegle dlatego , że już wie iż gość się dowiedział, że jego naciąga więc powoli znika i idzie tam gdzie nowy daje kasę i utrzymanie a udaje, że pracuje będąc ciągle w kontakcie z innymi potencjalnymi, z którymi stosunki może odbywać za kasę tyko, że Ty o tym nie wiesz bo wkręca Tobie, że gra np w kasynie i nie może się oderwać. Prawda jest taka, że to przygryw ala wizyta celowa dla naiwnych. Udaje orgazm i oczywiście ma kilka orgazmów z Tobą. Typowe stare dupsko co ma kilkoro dzieci zabrane będzie grać cnotę. Pali fajki a chyba po cichu ćpa. Otwórz oczy bo statystyczna taka cyganka blada będzie używać ciemny makijaż gdy wychodzi na łowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkochamy młodych
A jak bym miała takiego młodego figo fago za męża to bym nigdy Cię nie zdradziła z innym a tak m starego to zdradzam każdy by ta chciał.:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w związku od 5 lat z młodszym o prawie 20 lat mężczyzną. Jesteśmy bardzo dopasowani, przez te 5 lat związku nigdy sie nie kłóciliśmy i nadal kochamy sie tak jak na początku a może i mocniej. U nas to była miłość od pierwszego spotkania, nie mogliśmy oderwać sie od siebie ale prawdą jest , ze ja trochę bałam sie i nie wierzyłam w to co sie dzieje. Troche potrwało zanim staliśmy sie parą. Moj mezczyzna walczył o mnie i przekonywał, ze wiek nie ma znaczenia, ze podobam mu sie taka jaka jestem, ze woli mnie niż młodsze koleżanki z pracy. Od 4 lat mieszkamy razem i tworzymy naprawdę zgrana parę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jej imię albo chociaż literkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpuszczaj tylko rób to z głową. Boi się różnicy wieku, jeśli pokażesz jej że masz szczere zamiary może coś z tego bedzie. Powodzenia. Mam znajome 40 latki i niektorym z nich Koleżanki 15 lat mlodsze mogą zazdroscic wyglądu:) a do tego taka kobieta nie robi dram, ma swoją kasę, ma mądrość życiową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imienia nie napiszę. Jutro się zobaczymy. Może ktoś ma trochę starsza żonę i mógłby się wypowiedzieć w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tesknie za nia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle, że wiek ma małe znaczenie w związku. Bardziej liczy się charakter, zaufanie, uczucie, wspólne zainteresowania. W dzisiejszych czasach nastolatka może wyglądać jak trzydziestka, czterdziestka może nie jak nastolatka ale tak 25 lat. Jeżeli dobrze czujecie się w swoim towarzystwie to powinieneś spróbować. Wg mnie powinieneś bezpośrednio o to zapytać, kobiety w tym wieku przeważnie nie lubią podchodów, to dziecinne. Jeżeli się nie uda, to trudno, będziesz miał chociaż jasność sytuacji. Jak to mówią tego kwiatu jest pół światu. Kiedyś spotkasz tą odpowiednią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak kolego, odważyłeś się wyznać uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzieliśmy się dziś. Nie, nie mogę naciskać. Te jej oczyska mówią wszystko. Jest taka wypłoszona jak mała dziewczynka. Nadal nie wiem jak delikatnie jej zasugerować żeby nie uciekła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywa, bywa, że kobitki ok. 40 letnie są atrakcyjniejsze od młodych siks. Kiedyś mając lat 30 pracowałem z taką 38 latką. Fajna była z babka, sympatyczna zadbana no i zgrabna, bardzo kobieca. Raz jeden odwoziłem ją po pracy, ale nie śmiałam nic zagajać bo ona mężatka była :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×