Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rajder

Jak odzyskać byłą dziewczynę

Polecane posty

Gość gość
Rajder dziś W głowie mam tylko to że ją zraniłem i czuje się z tym podle, myślę jak się czuję i że pewnie przeżywa to. Nawet mi się to śni . Nie potrafię ranić ale jednak to zrobiłem i nie mogę z tym żyć. x Powiem tak, to co napisałeś wyżej, to chyba najlepsze co możesz jej teraz powiedzieć/napisać. Raz że udowodnisz jej, że potrafisz się przyznać do winy i jest Ci przykro. Dwa, że wyrzucisz to z siebie przed nią, może Tobie będzie potem łatwiej. No i trzy..... może ona w jakiś sposób doceni tą twoją skruchę, nie tyle że wróci do Ciebie, ale chociaż zachowacie normalny kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyka , skowroneczek poszedł w tango , myślał że znajdzie nowa lepsza madrzejsza piękniejsza a jak się okazało , że lecą na niego odpady takie jak autor to teraz chce wrócić , rzygam takimi ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zanim ja zostawiles trzeba było pomyśleć , teraz nagle masz napad dobrego serduszka ,że ja zraniles? Jeśli chcesz mieć z nią chociaż dobry kontakt do ja przepros i zaproś na kawę bo wątpię że będzie chciała wrócić , ale chociaż nie będziesz musiał uciekać na jej widok tylko będziecie jak cywilizowani ludzie " na czesc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewentualnie to on może ale Zwrócić obiad po seksach z narzeczonożoną a nie wrócić do fantoma jej poprzedniczki:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu zacznij od odnowienia kontaktu , później kupuj jakieś kwiatuszki na spotkania , rób małe niespodzianki , nie naciskaj , może się uda może nie , ale nie będziesz żałował że nie próbowałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro "Moge tylko napisac ze niewierna i duzoo alkoholu. Codziennie praktycznie " to po co Ci taka dziewczyna? Zastanów się, jaką będzie matką. Chcesz mieć pijaczkę o nogach na luźnych zawiasach, które się byle przed kim rozkładają? Żadne kolacje i kwiaty, nie słuchaj takich rad, daj sobie spokoj z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:46 przecież to był podszyw pusta palo , autor pisal z niebieskiego nicku i zupełnie inna gramatyka , ktoś sobie to napisał dla żartów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co ty piszesz? Ja jak próbowałem rozmawiać z dziewczyną kiedy zerwaliśmy to tylko była coraz bardziej wkurzona i nie dało mi to nic. im bardziej nalegałem tym gorzej było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×