Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Renata 33

Womanzer...

Polecane posty

Gość Renata 33

Ostatnio widziałam reklamę womanizera w telewizji i zaciekawiona tematem poczytałam w necie troche o tym urządzeniu. Ale cena troche wysoka. Boje sie że kupię cos , co mnie nie bedzie satysfakcjonowało i wydam niepotrzebnie pieniądze. Czy są tu panie które juz uzywały tego sprzętu i by mogła sie cos na tem temat wypowiedziec? Bedę wdzięczna bardzo:) Bo reklama i to co piszą w necie wiele obiecuje, ale wiadomo reklama jest po to by sprzedac produkt. Sprzedawcom ze sklepow z gadżetami erotycznymi dziękuje za wypowiedzi...czekam na normalne odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata 33
No i widzę że nie ma tutaj kogos co by tego womanizera wypróbował:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annameżatka
Osobiście używam Womanizer W500 Pro i jestem zachwycona. Niesamowite doznania, jak dla mnie warte ceny, ale wszystko zależy od kobiety i jej upodobań. Ja uwielbiam zabawę z gadżetami, nawet ostatnio kupiłam sobie Lovense Lush, wibrujące jajeczko, używam go do analu, i do pieszczot moje muszelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
annameżatkaa ...czy doznania są inne? Czy warto wydawac tyle pieniedzy...bo przeciez wiadomo że paluszkami też sobie dobrze zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata 33
No i było do przewidzenia ze zaraz polecą reklamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annameżatka
Inne sensacja, paluszki to paluszki, Wibratorem jak sobie pieszczę łechtaczkę to też inny mam orgazm. Użuwam też stymulatora oralnego Sqweel i też orgazm po nim jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ankawarszawa
Mam pare stymulatorow i po kazdym orgazm jest inny, ale co raz bardziej podoba mi sie Lelo Sona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiowaona
Zakupiłam jakiś czas temu womanizer 500. Wydalam na niego 8 stów. Sprawdzìl się rewelacyjnie. Orgazmy takie, że chciałam więcej i jeszcze :P Zepsuł się mi po jakichś 3 miesiącach :( Może za bardzo i za często go używałam? :P Jestem pewna , że kiedyś kupię znowu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×