Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Maciek36Gdy

Za duzy czlonek

Polecane posty

czesc czy ktos z was mial taki problem ? partnerka ciagle narzeka, ze mam za duzego i grubego . twierdz ze sex nie sprawia je przyjemnosci bo twierdzi ze ciagle odczuwa bol. Nie uwazam ze on jest duzu ,ale do maluchow tez on nie nalezy. Wczesniejsze partnerki nie narzekaly :) czy sa jakies techniki, zeby mozna zlagodzic bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie ma parametry, bo mi każdy się mieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy 19 cm moze byc zaduze? inne partnerki nie odczuwaly bolu.czy mozliwe ze to ona ma jakies problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie idealny, a co z nią, nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholercia teraz to juz sam niewiem co robic?ktos ma jakies pomysly jak rozwiazac moj problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj zamówiłam sobie wibrator 21/5,5 myślę, że będą super doznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge wejsc caly , musze bardzo powoli sie poruszac nie moge rozwinac skrzydel, a to mi nie sprawia przyjenosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli faktycznie masz tyle ile mówisz to jest to dużo i dla wielu może być za dużo. Powinna w końcu się przyzwyczaić bo jeśli będzie z tobą przez długi czas to przywyknie. To jest kwestia przyzwyczajenia i przystosowania. W Azji są mężczyźni których członki maja 10 cm i jest to normalne, a kobiety są zadowolone. Mój facet ma 15 cm, wg mnie to jest akurat żeby nie było zle w żadna stronę ale czasem nawet mnie boli. Wszystko jest kwestia przyzwyczajenia i również techniki. Najważniejsza jest w takim razie dobra gra wstępna, musisz ja rozluźnić i sprawiać żeby się nje stresowała, po jakimś czasie powinno być lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teppic  No1
Mnie tam się wszystko mieściło zawsze. Popracuj może nad grą wstępną? Jeśli szparka partnerki nie jest dość elastyczna, kwestia może dotyczyć za małego podniecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestesmy ze soba ponad 2 lata wiec o stresie nie ma mowy znamy sie jak lyse konie. w luzku tez szalejemy sex orlalny,odgrywamy scenki, pszebieranki,zabawki ,wspolna masturbacja nawet sex analny wszystko jest ok, az do czasu kiedy w nia wchodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wlasnie to mnie zastanawia z innymi koietami nigdy nie bylo problemu, zawsze znalazlo sie miejce,a w przypadku mojej partnerki tego miejsca brakuje :) na poczatku mi to nie przeszkadzalo nawet bylem dumny,ze taka ciasniutka :) ale ostatnio zauwazylem u siebie ze zaczolem unikac sexu bo widze,ze sie meczy i sprawiam jej bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×