Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NarzeczonaAsia

ślub w plenerze Wrocław

Polecane posty

Gość NarzeczonaAsia

Hej w przyszłym roku bierzemy z narzeczonym ślub. bardzo nam zależy, aby ceremonia odbyła się na dworze. Salę weselną mamy już załatwioną. Czy może jest ktoś, kogo ślub odbywał się właśnie w plenerze we Wrocławiu i poleca jakieś miejsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki ślub w plenerze to świetne miejsce. My bylismy na takim weselu i wiem, że za całą organizację była odpowiedzialna firma Catering Arts, która przygotowała dla młodych cały catering, słodki bufet, wiejski stół oraz wynajęła namioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My robiliśmy swoje wesele w Pałacu na Wodzie :) Jelenia Góra ale dojazd bardzo dobry :) dużo zieleni.. jeszcze jak traficie na dobrą pogodę to naprawdę miejsce cudowne ! :) Jedzonko pyszne i dużo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOlka

Zdecydowalismy się na nietypowe miejsce, bo organizowaliśmy nasze wesele w stodole. Wynajęliśmy do tego firmę cateringowa Catering Arts, która zajęła się całymi przygotowaniami do wesela i wszystko udało się świetnie zorganizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidia z Wawy
Dnia 19.02.2018 o 13:26, Gość NarzeczonaAsia napisał:

Hej w przyszłym roku bierzemy z narzeczonym ślub. bardzo nam zależy, aby ceremonia odbyła się na dworze. Salę weselną mamy już załatwioną. Czy może jest ktoś, kogo ślub odbywał się właśnie w plenerze we Wrocławiu i poleca jakieś miejsce?

Zastanów się czy chcesz organizować wszystko w swoim zakresie, może pomoc konsultanta? 

https://www.facebook.com/RudyLisWeddingPlanner/

Polecam, nic nie musiałam robić, wszystko miałam sprawdzone, nawet taka trywialna rzecz jak wygląd sztućców, wydaje się śmieszne ale byłaby wtopa! Wesele było w konwencji biel, złoto, pudrowy róż... a sala chciała rozłożyć srebrne sztućce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×