Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość EmiliaPec

Fizycznie boli mnie samotność.

Polecane posty

Gość Kamilos
2 godziny temu, Gość kokonut napisał:

Kto ma do ciebie niby zagadać? chyba gej. Oczekujesz że kobieta cie zagada? Nic dziwnego że ty nie masz laski. Ty czekasz aż królewna ci przyjdzie pod drzwi i zapuka, komedia.

Gejem to chyba sam jesteś. Nie oczekuję że sama napisze. Po prostu nikt nie odpowiada na wiadomości. Teorie z tymi królewnami to sobie możecie w dupę wsadzić. Już mnie to zaczyna irytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilos
3 godziny temu, Gość tak GG napisał:

GG jest dobre do popisania na żywo z kimś kogoś już się ZNA, lub z kim był wcześniej dialog. Np Lena i Kamilos powinni się wymienić GG i pogadać, zobaczyć jak to idzie przez jakiś czas, potem przedzwonić pogadać na głos, a jak to się klei to potem nawet może spotkać.... kto wie co z tego by było. Ale Kamilos nie robi żadnego konkretnego kroku, więc Lena się nie narzuca. Eh, stracone okazje.

Zanim napisałem tu pierwszy post, już wiedziałem że Lena mieszka na drugim końcu Polski. Myślisz że związek na odległość 500km ma jakiś sens? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena
55 minut temu, Gość Kamilos napisał:

Zanim napisałem tu pierwszy post, już wiedziałem że Lena mieszka na drugim końcu Polski. Myślisz że związek na odległość 500km ma jakiś sens? 

Przepraszam, odpowiem, choć to nie do mnie: nigdy nie dowiesz się, jesli nie spróbujesz.

Ale ok, rozumiem Twoje dylematy, życzę Ci szczęścia i znalezienia tej jedynej. Nie poddawaj się, bo ja nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilos
3 minuty temu, Gość lena napisał:

Przepraszam, odpowiem, choć to nie do mnie: nigdy nie dowiesz się, jesli nie spróbujesz.

Ale ok, rozumiem Twoje dylematy, życzę Ci szczęścia i znalezienia tej jedynej. Nie poddawaj się, bo ja nie zamierzam.

 

Miewam czasami ten etap stagnacji, ale jednak wciąż szukam. W końcu znajdzie się ta jedyna. Dziękuję i Tobie również życzę powodzenia w odnalezieniu miłości.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×