Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Przeskoki serca, macie takie uczucie?

Polecane posty

Gość gość

Takie jakby na chwilę zatrzymywało się serce i po tym jakby tak dwa razy w ciągu chwili uderzyło... Mam tak od dawna, robiłam badania, holtera, echo itp i niczego nie wykazało. To było dwa lata temu. A od kilku miesięcy mam to niemal co chwilę, siedzę, stoję czy idę i odczuwam te Przeskoki. Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nerwica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba zrobic tsh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może że to nerwica. Mam 26 lat. Jestem zdrowa więc nie wiem skąd to ale dokucza strasznie. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potas i magnez pomogą, nerwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze krople Eucardiol ziołowe w aptece za grosze a serce uspokoją, chyba że to tarczyca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadza się potas i magnez przed snem,koniecznie wapno musujące 2 tabletki raz dziennie na szklankę wody,reguluje pracę serca,polecam także co dzień głóg w tabletkach,rewelka....miałam to samo i przeszło,klasyczna nerwica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i dużo wody niegazowanej,rozrzedza krew i pomaga w prawidłowym pompowaniu przez serducho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciśnienie jak? U mnie to to bylo, po tabletkach sie unormowalo i juz tego nie mam. Mialam za wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za rady ;) Ciśnienie w porządku miałam kilka razy mierzone i było idealne. Wprowadze w siebie dużo magnezu i potasu mam nadzieje ze minie bo strasznie mnie to denerwuje i przez to mam głupie myśli o swoim zdrowiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nic groźnego, nie martw się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2018 o 13:23, Gość gość napisał:

Takie jakby na chwilę zatrzymywało się serce i po tym jakby tak dwa razy w ciągu chwili uderzyło... Mam tak od dawna, robiłam badania, holtera, echo itp i niczego nie wykazało. To było dwa lata temu. A od kilku miesięcy mam to niemal co chwilę, siedzę, stoję czy idę i odczuwam te Przeskoki. Co to może być?

To jest całkiem normalne zdarza mi się tak od dziecka 😁

Chyba normalne ale ja bym się nie przejmował z opisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawdopodobnie, wypadanie płatka. Trzeba co jakiś czas robić ECHO serca. To nic groźnego, wielu ludzi ma tę przypadłość. Ale trzeba kontrolować, bo drugi płatek nie morze wypadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Olimpia napisał:

To prawdopodobnie, wypadanie płatka. Trzeba co jakiś czas robić ECHO serca. To nic groźnego, wielu ludzi ma tę przypadłość. Ale trzeba kontrolować, bo drugi płatek nie morze wypadać.

Mam to samo!

Wszystko się zgadza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli mówisz o uczuciu jakby serce stanęło na dłuższy niż normalnie moment, a po tym następuje mocne uderzenie, wręcz jakby szarpnięcie, to jest to potocznie nazywane wyrównującym biciem serca. Jest to po prostu dodatkowy skurcz komór. Występuje przy tachykardii czyli przy przyspieszonym biciu serca (ponad 100 uderzeń na minutę). Jeśli występuje rzadko nie jest groźny (stres, używki, nadmierny wysiłek), jeśli występuje często należy udać się do kardiologa.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem lekarzem ale to nic takiego

To płatek bo na dwa razy jakby serce gubiło rytm opis pasuje do wypadającego płatka. Też muszę niby kontrolować ale pewnie niektórzy tak mają i tyle😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, gosc_ napisał:

 

ale ja niestety prawdopodobnie mam tzw. przepuklinę żołądka 😞  i nietstey bedę musiałą życ z tym cholerstwem. boję sie operacji, poza tym nie każdy sie kwalifikuje. 

Skąd wiesz, że masz przepuklinę żołądka? gastroskopia wykazała? czy to tylko podejrzenie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 godzinę temu, Mala32 napisał:

Jak sobie radzić z tymi przeskokami?

Jeśli mówimy o tachyarytmii to kardiolog przepisuje betablokery. Nie mam wiedzy co do pozostałych przyczyn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam u kardiologa mam przepisane leki na nadciśnienie ale przeskoki nie znikają 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×